за безплатните учебници и ....набор95

  • 24 051
  • 380
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 829
на кр.село на пазара при книгите имаше днес

# 91
  • Мнения: 413
Мънки: И моите щерки са в НСОУ, голямата е 6-ти, списък още не е донесла, а е изпълнително дете  newsm78
Силно се надявам да се съобразят с това закъснение, че като помня какво тичане беше миналата година.... ooooh!

# 92
  • Мнения: 2 829
Мънки: И моите щерки са в НСОУ, голямата е 6-ти, списък още не е донесла, а е изпълнително дете  newsm78
Силно се надявам да се съобразят с това закъснение, че като помня какво тичане беше миналата година.... ooooh!

ами той по телефона ми продиктува част от учебниците,
доколкото разбрах днес ще имат пълен списък
обаче аз англ.език не го намирам, Sad --някой знае ли  откъде англ език да намеря за 6 клас-Energi

# 93
  • София
  • Мнения: 4 868
Energy е на Longman, нали?
Трябва да го има в книжарницата им на Врабча. Учебниците им май се продават само там.

Аз мисля да изчакам точно с този учебник, защото може да го поръчат за целия клас. А и Виктория винаги може да отскочи преди часовете и да си го купи след одобрението на учителката по английски. Лонгман май не са се прочули с дефицит на някое от изданията си.

Аз пък снощи не можах да открия един от четирите (или пет бяха  newsm78) учебника по информатика, на издателство КЛМН е - дори не го бях чувала. И още няколко неща има, но в СМГ можело да си поръчаш кои учебници да ти купят.

# 94
  • Мнения: 413
Специално за Energy не знам, но учебниците на Longman ги имаше в Оксфорд Център на пл. Славейков - в уличката покрай МакДоналдс. Там дори правят отстъпка специално за НСОУ.

Мънки: Изчаквам списъка и ще проверя там, ако до ден-два още имаш затруднения, пиши едно ЛС, ще взема 2. Дъщеря ми е Силвия от математическата паралелка   bouquet

# 95
  • Мнения: 2 829
и моя е от матем паралелка--Ивайло Laughing Laughing

: AnnaLee--мерси,за предложението--ще видя утре какво ще свърша и аз и ако не намирам-ще ти пиша да вземеш 2бр


Янита--добра новина е това че нямат дефицит

# 96
  • Мнения: 413
Специално за Energy не знам, но учебниците на Longman ги имаше в Оксфорд Център на пл. Славейков - в уличката покрай МакДоналдс. Там дори правят отстъпка специално за НСОУ.

Мънки: Изчаквам списъка и ще проверя там, ако до ден-два още имаш затруднения, пиши едно ЛС, ще взема 2. Дъщеря ми е Силвия от математическата паралелка   bouquet

Поправка: Звъннах в Оксфорд - нямат го, заблудила съм се нещо. Longman продават само на ул. Врабча 13.

# 97
  • Мнения: 587
150 ЛВ  с отстъпка във Варна

# 98
  • София
  • Мнения: 5 833
И нашият учебник е Energy, но госпожата ще го поръчва общо за класа.
Иначе другите учебници - няма два от едно и също издателство  ooooh!
Намерихме ги, няма недостиг, само историята още не са ни казали.

А да препоръчате някакъв допълнителен сборник по математика, че имаме нова госпожа и не им е дала. Учебникът е на Паскалев, издателство Архимед.

# 99
  • Мнения: 2 829
на нас са ни дали --сборник на издателство Архимед--книга за ученика се казва-Здравка Паскалева е авторката

# 100
  • София
  • Мнения: 399
.
 newsm78Сега имам едно въпросче -Успял ли  някой да продаде старите/5 клас/учебници и дали си заслужава да се занимавам?-синът ми не е от най старателните при опазването. Twisted Evil
[/quote]Продадох ги на 40%,но различните борси предлагат различна цена,предишната ги изкупуваше на 30%.Ако знаех,че се заформя тук борса,нямаше да бързам.

# 101
  • Мнения: 1 685
 PeaceБлагодаря,аз вече се ориентирах-комплекта е оценен горе-доло на 30-40 лв зависи от борсите,но аз ги подарих на позната която ми се обади и помоли нямаше начин да и откажа.Продадох само "несъвпаденията"-3 учебника и 2 атласа и се уверих че си заслужава,но...
По отношение на английския-нашия също е на Лонгман-поискаха ни общо 39лв за учебник,тетрадка и уч по ЗИП май/който също е английски-миналата година беше руски но сина ми реши тази да се "прехвърли Mr. Green/
 #Cussing outИ така равносметката е 180 лв без тетрадки,подвързии и пр. подробности.Някъде из пресата прочетох,че комплекта за 6 клас бил по-скъп даже и от този на9-10клас #Cussing out-ама кво ли ми трябваше само да се ядосвам Crossing Arms #2gunfire

# 102
  • Мнения: 2 829
Тео, не се ядосвай Sad така ще си теглиме до завършването на децата ни-все нови учебници ще купуваме ooooh! ooooh!

аз продадох само 3 учебника,защото моя син-мин.година към края на 2 срок му откраднаха раницатаSad и повечето учебници бяха там

# 103
  • Мнения: 2 444
Нашият комплект учебници с два чужди езика - немски и руски струва 122 лева. Купуваме учебниците колективно на целия клас и ползваме отстъпка. Единствено няма информация за Информационни технологии, но като каже учителката кой е учебника също ще го купим колективно. Помагалата на първокласничката също купихме още лятото колективно и ни излязоха около 20 лева, включително чуждия език.     

# 104
  • Мнения: 2 716
Взели сме комплекта (се оказа), в който единият учебник е сгрешен, а другият заменен  ooooh!
Изобщо не ме интересува. Тя да се разбира с баща си (както и прави).
Ще имаме курс по "английска терминология в математиката". Вероятно ще струва 120 лв.
Янита,  Дороти, вие ще се записвате ли?
Успех на всички през тази учебна година  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт