за безплатните учебници и ....набор95

  • 24 016
  • 380
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 958
И ние сме набор 95, но още няма да бързам да купувам учебници  Crossing Arms

И аз .Чакам другата седмица - какво ще кажат учителите.Синът ми е проверил днес списъка и каза ,че има съобщение ,че някои от учебниците не са одобрени. Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 14:04 от StaM

# 76
  • Мнения: 2 716
Къде е темата за шестокласниците?

Това е темата на шестокласниците
Ааааа  newsm78
Благодаря  Peace

# 77
  • Мнения: 1 685
 PeaceИмам спешно въпросче: Ако на някои от вас математиката е на изд."Архимед" би ли ми казал дали и тази година има алтернатива от 2 учебника-цветен и черно-бял/наполовина по-евтин/.Защото засега навсякъде търговците ми предлагат само цветния вариант. newsm78
Влизах в сайта им обаче от там не става много ясно-май няма черно-бял. ThinkingИ не мога да тразбера защо да давам още 5-6 лв за цветни страници?! #Cussing out

# 78
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ние сме на Архимед, но досега не съм виждала черно-бял вариант.
Иначе, днес учителката им е предлагала да събираме пари, но само за този учебник,
за да ползваме отстъпката. Аз все още изчаквам.
Решила съм да пазаря понеделник или вторник

# 79
  • Мнения: 1 685
 PeaceЯн Бибиян Peace
Е е е  ама ако тази година наистина няма черно-бял вариант-направо са опасни тези издатели и печатари и книжари.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не че като дадеш 200 няма да дадеш 205 ама... яд ме хваща вече отвсякъде!!! #Cussing out

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 702
При нас, Слава Богу, организираха обща доставка и поне търчането ни се спестява. До тук са ни искали 120лв., което, естествено, е без английския. Не знам дали ще стигнат. Ще има и сборници, помагала и т.н. Като се оформи окончателната цифра, ще споделя.


За черно-бял вариант на учебници не съм чула.

# 81
  • Мнения: 2 716
Нашите учебници са в стая №10 (май) и сас 10% отстъпка  Peace
Няма да купуваме учебник по математика. И цената на комплекта е 126 лв.

# 82
  • Мнения: 3 740
И цената на комплекта е 126 лв.

Въх.
Това включва ли английския и сборниците по математика? А атласи, учебни тетрадки и т.н.?

# 83
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Не че като дадеш 200 няма да дадеш 205 ама... яд ме хваща вече отвсякъде!!! #Cussing out

Тъй, тъй ...  #Cussing out
Направо през кръста ни посичат мамк ...  #Cussing out

Иначе и при нас учебника по английски ще е само с поръчка

# 84
  • Мнения: 2 829
а на нас още не са ни дали списък #Cussing out #Cussing out

# 85
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ние от понеделник вече сме с учебници на училище.

# 86
  • Мнения: 2 829
а ние -не ,защото училището има празник
чак във вторник ,тогава се надявам,да се разберат и учебниците и помагалата, Peace
имам опасения че някои помагала ще се изчерпат-както мин.година и кофти после

# 87
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
 #Cussing out
Днес обикалях половината град за да намеря една учебна тетрадка по български език.  Лудницата е пълна, а повечето учебници са изчерпани.

# 88
  • Мнения: 2 829
#Cussing out
Днес обикалях половината град за да намеря една учебна тетрадка по български език.  Лудницата е пълна, а повечето учебници са изчерпани.



 Shocked Shocked Shocked много лошо е това ooooh!

# 89
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
За кой град става дума, ако е за София на гърба на полиграфическия пише борса за учебници е все още има.

Общи условия

Активация на акаунт