Антиподна

  • 2 374
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 103
Защо бе, на мен пък ще ми е хипер интересно.. (яд ще ме е само, ако не успея да си дотикам до край темичките за прераждането и за децата, другото е ала бала).

# 31
  • Мнения: 3 835
.. (яд ще ме е само, ако не успея да си дотикам до край темичките за прераждането и за децата, другото е ала бала).

Ала бала, тикаме ги с общи усилия.

# 32
  • Мнения: 2 673
Нищо не може да ме накара да напусна. Ако аз реша..
Получавам доста инфо и много да не кажа всичко по отглеждане на децата съм научила оттук! А има и много интересни теми, които не обсъждам с никого.

За мъжете във форума..Мисля, че са като бели лястовички - хем са забележими и искани, хем са доста накълвани от черните си другарки Whistling\ в това число и от мен Laughing, най-черната\

# 33
  • Мнения: 3 423
Ако наистина реша, нищо
не може да ме задържи тук.
Колкото и да имам свободно време.

# 34
  • Мнения: 3 835
Колкото и да имам свободно време.

Точно така, на мен много често ми се случва да имам свободно време, и пак не влизам, просто, не знам защо, нямам желание.

# 35
  • Мнения: 3 423
Колкото и да имам свободно време.

Точно така, на мен много често ми се случва да имам свободно време, и пак не влизам, просто, не знам защо, нямам желание.
Защото е адски скучно напоследък.
Разбира се, не визирам отчетните,
те може би са пауър отвсякъде.

# 36
  • Мнения: 17 546
Май нищо, ако аз  не го искам! Никой не може да ме обиди. Ще има и сблъсъци на мнения понякога, но в спора се ражда истината. А проблем с адаптацията където и да било не съм имала до сега. Пък  и на никого не преча.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 743
Прекомерна ангажираност може би...., но все си мисля, че и тогава ще намирам време да открадвам по някоя минута за висене тук  Laughing Hug

# 38
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Май само един дългосрочен бан ще ме възпре да влизам.... Thinking

# 39
  • Мнения: 5 539
Може би някой ден ще реша да променя живота си из основи и тогава ще спра да влизам тук.

# 40
  • Мнения: 10 758
Не съм се замисляла Thinking
Може би, ако сама реша Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 2 386
..В смисъл, че ни е доста скучно напоследък във форума. Скучно, безинтересно, нещо такова. Аз съм от една година някъде във форума, но все по-рядко намирам смисъл да пиша в някоя тема. Проблемът не е само в повтаряемостта им. От доста време ми минава мисълта да затворя форума, но ...


Същата работа..

Може да е временно (лятно) явление.. А може и да не е.

Искам да преодолея нещо в личен план. Успея ли - вероятно ще спра да влизам.

# 42
  • Мнения: 3 405
Недей, ще ми липсваш Simple Smile
Иначе - успех (в личен план).

# 43
  • Мнения: 3 521
Липса на време, липса на интерес, бан, ако ми се възпалят хемороидите Rolling Eyes.

# 44
  • Мнения: X
Започнах да посещавам редовно форума, защото прочетох мнения на хора, заслужаващи моето уважение. Открих, че тези хора са достатъчно много на брой, за да задържат интереса ми и провокират мисленето ми.  Ако започнат да намаляват драстично, напускам и аз.

Общи условия

Активация на акаунт