Сексът - Мission Impossible вече?

  • 1 660
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 616
Момичета, не знам дали повечето обръщате внимание преди колко време съм родила. Вече сме в 9ти месец, колко време ще е така!?  #Crazy
Аз не само изпитвам неприятно усещане и не мога и да мисля за оргазъм, а направо ме боли !!! Имам чувството, че са ми одрани влагалищните стени!

Същата работа-не помагат ни гелчета, ни дяволи. Не знам каква е причината. За да е щастлив мъжа, по-скоро стискам зъби и се правя , че ми харесва, ама няма нищо общо с това, което беше преди раждането  Cry Cry Cry

# 16
  • Мнения: 572
...един вид сме задоволени и  презадоволени като кърмим на поискване  и нямаме нужда от оргазми...хаха малко смешно излезе...но немога да намеря списанието и да цитирам точно...Simple Smile)))

Е, не ме успокои, направо ме разсмя!
Но то не е смешно...Както възнамерявам да кърмя поне до 1 годинка...и повече (много обичам да кърмя), звучи отчайващо.
А иначе е вярно, че изпитвам страхОтно удоволствие да я кърмя, направо се разтапям...и тя също...въпреки недоспиването и умората...всъщност с кърменето си почивам (през деня само, иначе през нощта ми се ще да не се буди, но тя все още се буди и аз не отказвам, нали е за нейно добро...)
Направо добре, че нямаме достатъчно широк апаратамент за второ дете, че ако е все така трябва инвитро да го правим!!!  #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 504
Знам шамЕнет, че не е смешно, но какво да правя и аз съм в това положение...и аз искам да кърмя колкото мога повече...засега съм 6,5 месеца успешно...няма да казвам колко пъти сме правили секс...но това е положението...да се надяваме, че мъжовете Simple Smile)ще ни разбират и ще са доволни и на малкото ласки, които получават, пък може да се наблегне и на по нестандартен секс все пак..Simple Smile))има различни книжки, не е казано, че трябва непременно пронинкване  и т.н....все пак трябва да си задържим татковците на децата ни...няма заради единия окситоцин да ги бутнем в ръцете на некърмачки я...Simple Smile))

# 18
  • Мнения: 302

Кофти работа е, вярно!  Sad И при нас сексът е мно-о-о-о-о-го далеч от това, което бе преди. Мими няма особено желание... Кофти ми е да се чувствам като натрапник и не и досаждам... Надявам се, че по-нататък нещата ще се оправят...  Praynig 

# 19
  • Мнения: 96
Да, и при нас беше така. Освен, че нямах желание се чувствах все едно ми е за първи път. Благодарение на мъжа ми обаче нещата се оправиха. Той много ме разбираше, беше много внимателен ... абе, като при първи път. Wink И така полела-лека, вече мога да кажа, че всичко е наред и отново се радвам на тези преживявания, както преди, даже по- пълноценно. Единствено понякога ми тежи умората, но няма как.

# 20
  • Мнения: 700
 И при мен имаше такъв проблем и то до скоро,а момченцето ми е на десет месеца и още кърмя.Вече обаче всичко е ок и мога пак да се насладя на нормален секс Grinning.моят съвет е да не се насилваш да правиш секс,когато ти е много неприятно,защото това може да създаде трайно негативно отношение!!!По скоро поговорете с мъжа ти и помислете за отпускането ти и да се опита да те разбере.Ако не ти харесва,по-добре временно откажи,пък има и други приятни неща,които може да му направиш и той да остане доволен. Laughing
 Споко само,нещата постепенно се оправят Peace

# 21
  • Мнения: 683
Да, и при нас беше така. Освен, че нямах желание се чувствах все едно ми е за първи път. Благодарение на мъжа ми обаче нещата се оправиха. Той много ме разбираше, беше много внимателен ... абе, като при първи път. Wink И така полела-лека, вече мога да кажа, че всичко е наред и отново се радвам на тези преживявания, както преди, даже по- пълноценно. Единствено понякога ми тежи умората, но няма как.
И при мен така. Докато не се почувстваш готова...може би е по-добре да не се насилваш много. И аз мисля, че има варианти...

# 22
  • Мнения: 2 159
не мисли непрестанно за това и всичко ще си дойде на място,неприятно е че не можете да правите секс,но с повече търпение и това ще стане
надявам се и при мен да отмине Simple Smile

# 23
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Момичета, не знам дали повечето обръщате внимание преди колко време съм родила. Вече сме в 9ти месец, колко време ще е така!?  #Crazy
Аз не само изпитвам неприятно усещане и не мога и да мисля за оргазъм, а направо ме боли !!! Имам чувството, че са ми одрани влагалищните стени!
Аз имам такова усещане, когато имам гъбична инфекция - има ли такава вероятност? Недостигът на естроген или намалените му нива водят до липса на овлажняване, а оттам може да има подобни проблеми.
При мен удоволствието от секса се върна много бавно - докъм края на първата година беше абсолютно по задължение (100% се дължи на кърменето, защото мога да сравнявам нещата след първото раждане, когато си бях фурия още от втория месец Blush), после нещата взеха да се затоплят, а усещането се върна на 100% чак сега, когато Ева е почти на 3г.
Не знам дали ще ви подейства успокоително, но явно природата прави двойна осигуровка, за да не се появи ново бебе преди настоящото кърмаче да е готово за отбиване Grinning

# 24
  • Мнения: 888
Аз мисля, че болката не би трябвало да я има вече! Thinking

# 25
  • Мнения: 129
Аз пък съм точно обратното - още 20 дена след раждането ми се възвърна желанието за секс, а и самият акт ми се струва даже още по-хубав от преди бременността  Grinning Аз също кърмя, родих нормално с порядъчно количество шевове. Но пък преди това докато бях бременна въобще нямах грам желание, 9 месеца почти не правехме секс и въобще не можех да се отпусна. Явно всичко си е индивидуално.

# 26
  • Мнения: 572
Ей, момичета, много ви благодаря за постовете, та дори и един татко ми е писал, колко успокояващо, че има такъв татко-подкрепител на мамата-кърмачка. Наистина, иска се търпение и много любов от страна на мъжа, а аз слава Богу  Praynig Peace го имам до себе си. Имам вече подобрение, но все още усещането е нещо като това, което е описала hedra, но малко по-нетърпимо.
А малката ми красавица вече суче доста по-малко през деня, но все още е страстна почитателка на гърдите ми и те си се препълват достойно, та аз все още съм извор на окситоцин обилно...Но нали както е казала EmilyR така съм нон0стоп задоволена, така че...няма лошо  Stop

Общи условия

Активация на акаунт