Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 44 407
Здравейте и от нас Simple Smile

Ние бяхме на моренце няколко дни на поморие, а сега сме в Шумен, утре другиден ще си пътуваме към къщи Simple Smile

Гледам за инати пишете , при нас също са в пълна сила то едно тръшкане, едно викане....а най-голямата истерия е когато тати излезе от стаята или от къщи....или просто се изгуби от пагледа - почва се едно ТАТИИИИИИИИИИ ТАААААТИИИИИИИИ, то не е крещене не е рев, блъска си даже главата където свари от яд.....ужас някакъв...дано скоро попремине това нещо.
На всичко от горе в това прекрасно време като се къпахме успяхме да простудиме малчугана и сега е сополив....че и му тръгнаха и кътниците...картинка и пак ще отложим ДТК-то явно....

А за заспиването на морето все много рано заспиваше - 7-8-9....едвааам издържа до 10-10,30 но явно се е преуморявал...ще видим в София.
На всичко отгоре нали махнахме в къщи няколко пръчки от решетката на леглото, за да влиза и излиза , та вече не иска да си заспива в леглото...а беше така хубаво се научил...да ама сега не...измъква се с възглавницата от леглото си и обикаля къщата докато ни намери и бам възглавницата където сме на пода и почва - наниии, наниии....ужас и трябва да си легнем заедно на голямото легло защото иначе заспиване няма....та като се върнем ще трябва да мисля с какво да му запушвам дупката нощем, че да не може да се измъква хитреца....и да се надявам да не реши да прескача вечер решетката...абе лудница е с този сън направо...ако има как цял живот при нас да спи....

# 226
  • Мнения: 3 100
ние бяхме за 2 дни на язовир кастел край севлиево. филков утрепа бая шаран   Mr. Green бяше дъждовно, ревливо и студено. по първите 2 точки нищо не можехме да направим; по т. 3 - носехме калорифер  Mr. Green сега сме в русе с идеята уж да трушнем децата на майками и баща ми, ама те били духнали на разходка до букурещ. така че вече 5-ти час опъваме каишите с ревливите си деца.
по повод спането мога да кажа, че положението у нас е все същото с тази разлика, че днес петра ни вдигна сутринта в 4.30  Blush. на яслата твърдят, че е детето не било туй, дето го знам - друго било - послушно, разбрано, усмихнато и игриво. може и тъй да е. не знам, но не ме и интересува - да се оправят каките както намерят за добре.
редут - пристигна ми и последната поръчка. е от тази вече категоричн не съм доволна - наистина нищо от целия кашон не си отговаря на снимката дори по цвят  Crossing Arms
отивам да пуша докато камен не се е събудил  Wink

# 227
  • Мнения: 811
Ку куу Simple Smile
Първо честит празник на всички!

Поля, честита годишнина и много се радвам за добрите резултати от изследванията!

Сердика, идеята ти е много оригинална и симпатична за снимките в подписа ти

бубу, Ади пък до преди седмица истерясваше за дядо си. Като фикс идея и беше. Сега се държи нормално вече.

майче, винаги ми доставя удоволствие да ти чета постингите! При вас винаги е интересно, имате много динамичен живот и разнообразен, въпреки мрънкащите деца. Някак си на фона на всичко останало, което ви се случва ревящите деца не изглеждат толкова страшни  Grinning Може би просто се нуждаеш от почивка без децата  newsm78 Или пък аз съм много далече от истината  Blush

На края да се оплача пак  Rolling Eyes Ади днес пак вдигна температура, от вчера пък и текат сополи. А тая вечер се разкашля. Работата не е на добре ..... 
Въпреки празничните дни ходя на работа. Но пък на 15 ще съм си у дома, докато другите ще отработват  Party Честно казано имам нужда от повече сън, сутрин едвам си отварям очите. За нищо не ми стига свободното време. На всичко отгоре в момента тече ремонтна дейност вкъщи - правим за Ади детска стая. Всичко е нагоре с краката, цяла седмица чакаме майстора да изравни пода, че да сложим ламинат  Crossing Arms Много исках мебелите да са в бяло и розово, а вместо това се налага да е в бяло и бледо прасковено, защото нямало розови плоскости за мебелите, които сме поръчали. Успокоявам се само с това, че може би ще стане по-различно и интересно  Rolling Eyes

Ами това е от мен  Simple Smile

# 228
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Добро утро!
Доминика, да но се размине сериозно заболяване. За детската съм сигурна, че ще стане добре, макар да не е по първоначалния план. Аз понеже го недолюбвам малко розовото даже мисля, че ще е по-добре  Wink

А нашата маймуна се събуди днес в 6,20 при положение,че е заспал след 22,30. Явно се беше наспал и опита всячески да ни дигне и нас. Искал да папка, дори стигна до там да иска да пишка на "гъненце". Обаче това с пишкането се оказа блъф, защото изобщо не даде да го събуя. Реших да не му обръщам повече внимание и той си се занимава сам до 8,00 а ние подремнахме още...

# 229
  • Мнения: 1 541
Добро Ютро!
Днес ни е последният ден на морето и все повече ме наляга реалността, че почивката свършва и си идва време за работа.....гадост  Twisted Evil
Нана като за финал на морето от два дена е с температура и от снощи и леко запушен нос. А тъкмо се зарадвах, че ще минем без боледуване този път, ама нейсе....

Доминика, стискам палци при вас да не се задълбочи боледуването   bouquet

Поля, честито и за двата добри повода, които си имала със закъснение   bouquet Особенно резултатите са наистина много успкоителни!

Отиваме на разходка, че като чувам в София било 7-8 градуса, а тук пече слънчице и е едно такова приятно........още по- не ми се връща  Crossing Arms Приятен ден на всички  Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 811
Едно скорострелно включване от работа  Blush

мече, стискам палци Нана да не боледува! Дано се размине и при вас!

диди, наистина може би по-добре стана, че няма да е шаблонното розово. Ще видим какво ще излезе, щото трябва да съчетая прасковения цвят със синкав килим и една теменужено синя стена, които с розово се връзваха перфектно, а сега съм в голяма чуденка  newsm78

А ние днес с майчето ще се видим  Mr. Green Най-накрая ще видя сладичкия Камен  Heart Eyes

Ади през нощта имаше температура. Много и е запушен носа, избива я на кашляне. От гадните сополи си изповръща в леглото цялата вечеря. Тъпото е, че са празнични дни и педито не е на работа и просто няма начин да я открия, за да прегледа Ади! До понеделник ще се спасяваме сами у дома  Confused

Лек ден на всички мами и малките слънчица!
 Hug

# 231
  • Мнения: 1 465
Благодаря на всички за пожеланията Hug
Доминика, дано на Ади и се размине по-тежко разболяване.
Мече, благополучно завръщане от морето!
Майче, ти това за редут-а заради мен ли го написа? Не се притеснявай аз какви ги бръщолевя Wink Приятна среща с Доминика и да се цъкнете с фотоапарат! Flutter
Диди, много е остроумен вашия човек Flutter
За какви инати говорите, елате вижте у нас - Поло като се разкрещи за най-малкото нещо само дето чашите не се пукат от високите честоти #Crazy
Сега яхвам прахосмукачката Crazy Няма подреждане тази къща! Crossing Arms И от както сме се върнали пералнята не е спряла да пере, не че в Ямбол майка ми не спираше пералнята newsm78
Лек ден за сега Grinning


# 232
  • Измир
  • Мнения: 662
Поля, поздравленИя за добрИте новИнИ!

ДомИнИка, Мече, дано бързо се оправят АдИ И Нана!

Някой спомена за среща, ако Изчакате до към 20_тИ И нИе ще се включИм, надявам се до тогава да сме в СофИя вече!

Като гледам, май децата са нИ започналИ вече с Ината. Аз не бИ трябвало да се оплаквам, защото СевИ не е от ИнатлИвИте, но И тя сИ Има труднИ днИ.
За това пък все още сме с някоИ бебешкИ навИцИ _ БИБА! По скоро АЗ не мога да се откажа, когато СевИма е нервна И мрънка, направо вършИ чудеса. Само нИе лИ останахме с бИберон? newsm78  А също И памперс сИ Имаме! Simple Smile

# 233
  • Мнения: 911
и биберон, и памперс има още при Малик.

# 234
  • Мнения: 9 914
хехе, и ний тъй - даже ви бием - не с биберон, а с палец.

# 235
  • Мнения: 811
И Ади е с памперс  Laughing От следващата седмица обаче ще накупя на Ади 10 комплекта дрешки, че ги искат на яслата, за да я оставят без памперс през деня. Иначе у дома гърнето го ползва само за пишкане. Другото категорично иска да го прави само в памперса  Crossing Arms
Биберона сме го махнали отдавна.

С майчето си побъбрихме, много приятно си изкарах. Видях и малкия Каменчо - много сладко смучеше бибероната  Heart Eyes А Мая изглежда чудесно, за което я поздравявам!   bouquet

# 236
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Поздрави на всички от нас!Едита беше при нас пак малко на моренце и хванахме няколко хубави дни за плаж.Още малко остана до края на месеца и ще съм онлайн!

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Привет!
От днес и Роската е официално християнче:)
ЦЕремонията мина отлично - детето се хилеше през цялото време и така си гушна дядо поп Shocked
Имаше почерпка вкъщи с прабабаите, а преди малко се прибрахме от ресторант с нашите и кръстниците - а Росен отново за учудване се държа много прилично и си хапна порядъчно пилешко и пържени картофи ( ама последните били голяма краста  Mr. Green)
Утре ще кача и снимки

# 238
  • Мнения: 1 608
Канеста, привет! Hug

Анеле, честото! Един хубав празник за семейството!

# 239
  • Мнения: 811
анеле, честито хриястиянче   bouquet

Канеста, ще се радвам да имаш възможност да пишеш по-често! Всъщност ще се радвам и аз да имам възможност да пиша по-често  Crazy Форумът ми липсва ....

А Ади е с рино фарингит. Изписаха ни антибиотик - Медоклав, и разни други сиропи и мехлеми. За пръв път Ади пие антибиотик  Rolling Eyes МНого се колебаех дали да и го дам, но ме хвана страх да не стане по-лошо и и дадох. Сега няколко дена ще се гледат с татито у дома, аз гледам да се явявам редовно на работа  Blush Все още съм нова и искам да се задържа за дълго.

Ами лек ден и приятни разходки  Hug Поне тук в Русе е много слънчево и топло.

Общи условия

Активация на акаунт