Отговори
# 240
  • Мнения: 1 541
Доминика, много кофти при вас положението......Дано все пак мине бързо   bouquet

Нана също е сериозно настинала с магарешка кашлица и течащ, запушен нос  Crossing Arms Не ни се размина сериозната настинка...

Анеле, честито християнче и от мен!

Отивам да я успокоявам, че дори не може да се наспи като хората....само се дави и от кашлицата чак има позиви за повръщане. На два пъти вече направо си повърна де. Каква е тази настинка, незнам.

Дано всички мишоци са здравички, а на колегите болни- бързо оздравяване   bouquet

# 241
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Анеле, честито християнче! А снимки?
На болните пожелавам бързо оздравяване!
Темата за ината и при нас е актуална. Дори откакто е на ясла-още повече. Въобще от три седмици насам нещо в развитието на Мартина куца. Откакто е на ясли, не иска да се отделя и за секунда от мен. Не дава да я закачат познати, а да остане насаме с тях-абсурд. Преди това не беше никакъв проблем. Вечер спи много неспокойно, събужда се по 2-3 пъти, иска в нашето легло да спи. Последните две нощи спа непробудно, но от утре е пак на ясли та ще видим как ще е. Откакто изкара пък вируса, започна да се напикава вечерта. А вече повече от месец сме без памперс изцяло и не бяхме имали инцидент. Сега понякога и по два пъти се изпуска. Направо не знам какво да правя. Не ми се ще да връщам нощния памперс, ама newsm78

Хайде и малко по-весело сега. В събота бяхме сватбари, мина чудесно, с елемент на екшън. Кумата бременна в 7-ми, почти 8-ми месец. За малко да си имаме и бебче, но се размина. Но изкара няколко часа в болницата, после се включи отново в купона. Сега ще подбера няколко снимки, че повечето са едни роднински и не са интресни. Мен се оказа, че ме няма никъде, ще чакам официалните от фотографа, там ме има със сигурност.

Относно Ларедута-пристигнала е първата ми поръчка, поръчвахме тук от Карлово няколко момичета заедно, утре ще си я взема и ще дам отзиви.

Лека вечер!

# 242
  • Мнения: 3 089
мече - не моа ти фана спатиите бря Mr. Green

# 243
  • Мнения: 1 541
Хе хе.....обхванало ме е аристократичното настроение напоследък  Grinning  Crazy

# 244
  • Измир
  • Мнения: 661
Добро утро!

ЧестИто хрИстИянче на Анелето!

Мече??? ЧестИт тИ нов аватар. Бързо оздравяване на Нана, дано се оправИ по_скоро.
ДомИнИка, И на вас стИскам палцИ да й мИне бързИчко на АдИ!
МИкИ ще свИкне, дай й време!
И аз не мога да разбера как така за едИн ден се променят децата нИ. До предИ седмИца СевИма ядеше по цял ден плодове. Непрекъснато на масата в хола Имаше нарязана ябълка, круша ИлИ праскова от коИто похапваше с радост. А сега не Иска И да погледне плод, дорИ И любИмото сИ грозде. шашава работа.
Другото ново е, че нИе днес ще пътуваме към СофИя. Честно казано не мИ се ходИ, защото тук времето е слънчево И топло. Дано И в СофИя да се позатоплИ.
Лек ден вИ желая!




# 245
  • София
  • Мнения: 44 354
Simple Smile

Здравейте!

Включвам се само да попитам, има ли някое детенце, коетоо вече не иска да пие никакво АМ (или кисели ии там каквото е пиело....). Моя Филип на морето твърдо отказа и вече не иска и да го помирише, само като го види и надава рев и почва да бута....явно се свърши с млякото...но не знам нали уж до 3 годинки трябвало да пият и сега ми е притеснено...

# 246
  • Мнения: 1 253
тити чаках по-професионалните снимки, но ето качвам веднага няколко колкото да се види тоалета ми Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=171497
Биберон и ние сме с биба на заспиване Simple Smile
анелето честито християнче   bouquet
морето не беше никак зле. Естествено, че не ставаше за плаж, но беше супер за спане и разходки Simple Smile
Мече бързо оздравяване на Нана!
мляко Ния от дълго време не пие адаптирано мляко. Само прясно и кисело.

# 247
  • Мнения: 1 465
Юхууу добро утро Grinning

Тази тема живнала малко Crazy
Колкото ми е весело, толкова ми е и мързеливо днес Mr. Green
Мики, хич не се притеснявай за памперса - защото има къде къде по-назад - моят човек не само че без пмперс не може, но и си смуче пръста здраво и как ще го отказвам идея си нямам Crossing Arms
Еххо, това е пълен ужас - изглеждаш по-добре от булката #Crazy Но това тук междуфорумски, т.е. под секрет казано. Naughty
Бубуто, ами тук Поло пак си пие предишното мляко. Ама той е пристрастен Crazy
Сертификатът за нивото ми на обучение - стана историческо, банално, смешно и ще кажете ненужно да го споменавам - да ама не, след като си платих превода тук, и пак им го изпратих, и уж юли месец щеше да е готов, чичкото, днес след поредното ми обждане установи, че всичко било готово и на бюрото му, но защо не ми го е пратил? newsm78 Това го пиша за да видите колко им е бавна тукашната администрция Rolling Eyes  Crossing Arms
Фризьорката ми и тя не отговаря Rolling Eyes
Анеле, честито ти християнче!  bouquet
Е, сега вече Поло ме ядос наистина - размазал на белия килим едно шоколадово мече #Crazy #Crazy #Crazy

# 248
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Здравейте!
Болните - да оздравяват!
Анеле, честито християнче!
Еххо, много впечетляваща кума си. Чак неприлично красива  Grinning
Микки, яслата си е стрес и за това се изпуска Мартина, ако трябва обувайте нощем памперс, но не и през деня, въпреки инцидентите.

А Ваньо си има вече любим филм - К'лите (Колите). Даже любим герой - "Матю, кальома" (Матю, камиона). Вчера цял ден е стоял като хипнотизиран пред монитора. Не иска да яде, не иска да излиза навън, не иска да ходим за бонбони! По едно време му казах, че щом иска да гледа колите, трябва да пишка на гърне. Вечерта когато искаше за пореден път да гледа филма, взе гърнето строи се до него и вика "Маньо пика гъненце. Тате, пукай к'лите".... обаче, маймуната му с маймуна, само седи на гърнето, като на фотьол, нищо не върши....

# 249
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Еххо, съгласна с останалите, невероятна кума си. И не само като кума де Laughing
Диди, Поля, и моите мисли клонят към връщане на нощния памперс. През деня нямаме инциденти, само нощем. А за да я преобуя, тя се разбужда, пък мокра да спи не става, уф...
Днес много плака на яслата, аз все още не се давам, т.е не рева с нея. А от 1 октомври я затварят за ремонт и ще трябва да я местя в Сопот, пак отново да свиква...

# 250
  • Мнения: 1 253
Микки ама как така ще ремонтират яслата от 1 октомври  #Crazy цяло лято какво са правили? Кофти работа. Ния си е все още с памперс докато спи и не смятам да го махам скоро. Иначе и докато пътуваме с кола също е с памперс, защото ни побъркваше. През 5 мин - пиш и трябва да спираме. Съответно няма пиш, а девойката се забавлява. Най-странното е, че като и се допишка в колата и ми каже "пиш" аз и казвам "сега мамо сме в колата и ти с памперс. Пишкай в памперса". Обикновено когато спрем памперса си е сух и тя се изпишква навън. Гледаме на 1,5 - 2 часа да спираме за да не се тормози детето. Ние обаче сме много облагодетелствани когато пътуваме към морето, защото мъжът ми е от Сливен и винаги спираме за 1 час там. Ния умира от кеф когато види баба си и дядо си и се разтоварва много добре. Така само с 1 спиране и сме стигнали и в 2-те посоки Simple Smile

Благодаря на всички за комплиментите!

# 251
  • Мнения: 1 541
Ахааа.....ето каква е тайната на доброто пътуване без сериозни и трайни психически травми за родителите  Twisted Evil  Еххо.....издаде се ти  Mr. Green

Еххо, много си красива в тази рокля   bouquet

Микки, сложи си и памперса. Много мъчно ми стана като ти четох разказа. Сигурно е в голям стрес детето  Confused Няма ли как поне да си остане вкъщи с баба или някой друг, щом ти не можеш? А това с ремонта по никое време е поредната глупост в бг яслите......то коя от коя се конкурират....

Бубу, може да му е втръснало да се налива  Thinking Остави го малко без мляко и заложи на повечко млечни продукти в менюто, за да компенсира. А пък след време може пак да си поиска.....То май нищо не е трайно при малчуганите ни- ден с ден не си приличат  Crazy

Яна днес страда много за мама. Цяла сутрин е ревала без спирка. Така си свикнахме на морето непрекъснато заедно, че сега не иска да се отдели от мен, а и аз от нея. И на нея не и се влиза в ежедневието  Wink

# 252
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ами, Еххо, така стоят нещата, и аз това се питам, и всички майки, ама...При това е единствената ясла в града и всеки да се спасява както намери.
Мече, няма на кой да я оставя, аз единствена от цялата рода съм на държавна работа, а при частниците тук дори болничен не можа да си вземеш. Все се успокоявам с мисълта, че ако не се адаптира до два месеца, като излезна второто майчинство ще си я гледам. Но пък се надявам да свикне, за нея ще е по-добре като дойде бебето и аз не мога да излизам.
Ето малко снимки и от сватбата, на която аз бях. Мен естесвено ме няма, нали все снимам. Мартина си прекара доста добре, нали е фенка на хората/къде е ударението/, както се вижда и от снимките.
http://community.webshots.com/album/560629920lBVxHX?vhost=community

# 253
  • София
  • Мнения: 44 354
ми той др млечни неща доста си яде, така или иначе...може и да му е писнало...ама на него така не му е омръзвало май нищо до сега....за това ми е странно....та той още си закусва дори бебешката каша сутрин и не иска др да помирише....та странно ми е.....но като не ще , не ще...

И Филип свикна така с татко си цяла сутрин днес само за тати пита и говори...и като му кажа тати е на работа и реве....голяма мъка...и той си свикна тати да е с нас 10 дни нон стоп и сега му е мъка...и на мен също...Wink

# 254
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Бубу, забравих да ти пиша за млякото. Иван от както спрях да го кърмя не ще да пие мляко, но напоследък се е открехнал на кисело мляко, кеф му е да го яде сам с лъжица.

Общи условия

Активация на акаунт