празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 929
  • 489
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3
В "Дисни" съм резервирала за рождения ден на малката след 3 седмици, сега се чудя за голямата, тя пък е след 8 седмици, на много места сме били вече, а за парти център Миро тук прочетох добри отзиви... Благодаря за бързия отговор!

# 256
  • Мнения: 84
парти център Миро , имаш предвид ПартиМиро ( http://partymiro-plovdiv.com/ )  ли?
Ако е за същият - там е идеално и за по-големи деца, имат си чудесно оборудване за дискотека - лазери, звук...  повече пространство има и не са отделени децата с оградки и прозорци

# 257
  • София
  • Мнения: 15 232
Племенницата ми е била гост на 10-ти рожден ден тук - http://mallplovdiv.bg/stores/Q_zar_arena/

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Такива подобни лазер истории видях и в МОЛ Галерия.Явно и там са пуснали подобна щуротия.Аз не удобрявам,особено за малки деца.Чак на мен ми се видя страшно и тъмно вътре...няма никаква обстановка за РД Rolling Eyes Все едно си в геймърска зала...само дето не пушат вътре Whistling

# 259
  • София
  • Мнения: 15 232
Зависи за колко малки деца говориш. Темата не е за празнуване на рождени дни само на мъници.  Simple Smile

10-годишните са във възторг от тези партита. Моят син беше гост на РД на негов съученик, който също навърши 10 години в подобна лазерна зона, но в София. Не иска друго парти за своя рожден ден, освен това. 10, 11, 12-годишните също празнуват, а за тях традиционните детски клубчета стават безинтересни. Така че - лазерните партита са по-скоро идея за тях.  Peace

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Да,аз говоря за възрастта на моя син-почти на 7 Peace

# 261
  • Мнения: 1 519
Запис и от мен в търсене на подходящ детски център за празнуване на 2-ри рожден ден.

# 262
  • Мнения: 43
Помогнете спешно!
Синът ми /ще става на 5г./ има РД другата седмица. Не, че нямам вариант, но ми се иска варианта да покрива всичките ми изисквания.
Детския кът да е  в ж.к. Тракия / понеже става дума за делничен ден и децата са на градинка ще е по-удобно за мамите да е по-близо до домовете им/.
Да е нискобюджетно. / ако може без наем зала или ако има поне менютата да не са с убииствена цена/.
Да отбележа, че става дума за 7-8 дечица на около 4- 5 годишни.
Освен това се колебая дали да наема аниматор ако е на закрито и тясно /каквито са повечето зали в Тракия/. Споделете мнение! Удачно ли ще е?
За Тон Бонбон с две ръце, но като питах- не мога да си го позволя. Иначе сме празнували там, но тази година  Confused.
Ще съм благодарна на всички, който ми дадат идея!

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 720
Помогнете спешно!
Синът ми /ще става на 5г./ има РД другата седмица. Не, че нямам вариант, но ми се иска варианта да покрива всичките ми изисквания.
Детския кът да е  в ж.к. Тракия / понеже става дума за делничен ден и децата са на градинка ще е по-удобно за мамите да е по-близо до домовете им/.
Да е нискобюджетно. / ако може без наем зала или ако има поне менютата да не са с убииствена цена/.
http://grabo.bg/zabava-za-malchugana-2-chasa-detsko-parti-za-roj … 6540&affid2=7
 И двете зали са чудесни за тази възраст - според мен са едни от най-добре оборудваните в града, като месторазположение ще е удобно за гостите ви   и ако родителите не са разточителни, ще се вместите в 150 лв.
Като минус, от лични впечатления, мога да отбележа следното:
 - аниматорите им са много слаби;
- организацията като цяло е лоша - налага се да им напомняш и подканяш за всичко - ако имате конфети ил шампанско, задължително ще ги забравят  Crazy;
-  ако са под 10 деца, си спестяват сервирането на платените менюта и торти /нещо, което в Тон бонбон не може да ти се случи/
Ще чакам да върнеш информация къде сте празнували и какви са ви впечатленията, че и аз скоро ще започна да се оглеждам за варианти за РД.   bouquet

# 264
  • Мнения: 43
avia партито вече е организирано- в петък е. Информация за това как е минало ще дам след събитието. В крайна сметка ще е в Тон Бонбон в Тракия Плаза. Да отбележа, че не бях разбрала за наема на залата/100-150лв в зависимост от деня/  и за това ми се видя скъпо. При повторно запитване ми стана ясно, че наема на залата не се заплаща, ако не държиш да не пускат други посетители. Грешката е моя. Извинявам се!

# 265
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
И ние се готвим за рожден ден след около два месеца.
Насочила съм внимание към ОнлиФън в комплекс Нова, на Брезовско шосе.
Ходила съм два пъти там  и няма нищо, ама нищо общо с нито едни от детските центрове в Пловдив,
поради факта, че центъра е просто огромен, единственото място, където децата не стават вир вода.
Има много различни зали за забава и дискотека, кухнята също е ОК, цените - като навсякъде.
Имат и ваучери в гработо на страхонти цени, само да се уцели момента.
Иначе РД за 2 часа, за 10 деца + 10 родители кетъринг, без торта - 250 лв.
Моля, ако някой има впечатления да ги сподели, все пак наблюденията ми са странични, като поканена на други РД.

# 266
  • Мнения: 43
Обещах да споделя...Нашето парти мина в петък. Беше перфектно. Персонала на Тон Бонбон беше невероятен. Всичко изпипано до последния детайл. Много сме доволни...

# 267
  • Мнения: 208
Браво,че е минало добре.Това в Тон Бонбон в тракия нали?И азмисля тамда правим нашияРД точно след 1месец,но се чудя още.Има ли място за възрастни понеже ще сме 25души без децата?А и има ли забавление за по-малки?Дъщеря ми ще става на 1годинка

# 268
  • Мнения: 43
Спокойно им се довери. Нашите гости бяха по- малко, но и за повече има място. Организацията им е перфектна. Ти само си гледаш кефа, те правят всичко за спокойствието ти.
Хареса ми, че поемаха подаръците за да не се чудя аз докато си посрещам гостите къде да ги дяна и да правя камари. Също, докато посрещам гост, не ми се налагаше сама да подканям другите гости да си поръчват питиетата. Персонала индивидуално обръщаше внимание на поръчките на всеки.
Направи ми впечатление и че преди да внесат тортата на освирепелите малчугани ме попитаха дали искаме да се снимаме с нея.
Друг плюс за мен беше, че също имахме един малък гостенин, на 1г., след който имаше дежурна кака. Много изненади от аниматорката за децата. Много танци и забавления, дори мамите и татковците се включихме.
Нещо друго, което ми направи впечатление- единствения детски център след посещението, на който си тръгнахме с чисти подметки на пантофите. Не, че е толкова важно и децата не ги интересува точно това... но хигиената е отлична.
Днес, 5дни след това, малкия каза, че най- хубавото нещо е РД. Това в крайна сметка е най-важно- впечатленията у детето.

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Еййй,Луканова голяма реклама му дръпна  Laughing Аз не съм съгласна с всичко,ама щом казваш...

И ако не е нормално да те подканят да се снимаш с тортата и детето си,то кое е  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт