празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 774
  • 489
  •   1
Отговори
# 285
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Преди две седмици празнувахме 6-тия рожден ден на сина ми в детски център Дино (май така се казваше) в Тракия, до Детски свят. Огромна поляна с люлки, катерушки, батут...... и шатри за родителите. Наемателите са нови, не е начумерения чичко от предишните години. Заведението е с кухня (скари, риби, салати, алкохол), така че и родителите да са доволни. Куверт за едно дете - 10 лв, като какво да е включено вътре можете да избирате от 5 примерни менюта. За нашето парти украсиха едната шатра с балони, играчки и разни фльонги. Не разполагат с аниматор, но на децата така и не им беше нужен - вилняха наволя от 17 до 20.30. Не ни ограничиха във времето за празнуване. На рожденника подаряват подарък. На мен ми хареса, малкия е доволен. Давам го като идея за РД на открито за по-големички деца.
еми то какъв детски център е тогава   Rolling Eyes ... звучи ми като квартална кръчма с градина и катерушки
до Детски свят съм ходила 100 пъти, ама не се сещам къде е това точно  newsm78 да не е бившата Азия

# 286
  • Мнения: 2 382
В Сентрал парк на Младежки хълм детските менюта са по 5 лв, площадката е изцяло обновена Peace.

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 40 756
В Сентрал парк на Младежки хълм детските менюта са по 5 лв, площадката е изцяло обновена Peace.

И аз за там исках да питам...дали ще ми излезе по-евтино там да празнуваме+аниматор за час+торта и родителите  newsm78 Ама сме на 15 юни и представете си,че вали и се провали всичко  Thinking Не знам...хем нямам време  ooooh!

# 288
  • Мнения: 770
pettesa,   влизаш в Тракия от Мебелна къща, подминаваш я и продължаваш по същия булевард по посока Кауфланд. Центърът се намира на ъгъла на кръговото, просто няма как да не го видиш - има голяма статуя (да го наречем) на динозавърче (онова от млеката Данонино).
Не е квартална кръчба, бе...то май аз така го описах. Детски  кът с трева и ограда е, ама бая големичък кът е. На цяла Тракия децата играят там.

# 289
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
1905vv мерси Hug,
на кое кръгово по точно, първото или второто ... значи идва малко пристрани от Детски свят, и от там минавам за Лидъл редовно, обаче не се сещам (иначе не живея в Тракия),  ... абсолютен кон с капаци съм  Crazy
Имаш ли някакви снимки от там, ако е удобно де  Simple Smile

# 290
  • Мнения: 770
Довечера ще кача някое фото, че съм на работа сега и на този компютър нямам снимки Grinning

# 291
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Довечера ще кача някое фото, че съм на работа сега и на този компютър нямам снимки Grinning
мерси, ще чакам Hug

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 706
http://www.bgmaps.com/map/plovdiv
точно на гърба на  203 блок е заведението. НА първото колело като идваш от Мебелна къща, няма как да го пропуснеш

# 293
  • Мнения: 2 382
Сега се сетих, че преди 2-3 години бяхме на много хубав рожден ден в кафето до кортовете на Новотела. Нямаше задължителни менюта, а бяха приготвили две плата с мини сандвичи за децата. Имаше външен аниматор, тортата също беше от външна сладкарница. Родителите бяхме основно на кафе, защото беше сутрин.
Не знам дали все още условията им са такива.

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 746
А някой да е чувал нещо за това заведение  Rolling Eyes http://plovdiv.zavedenia.com/1117/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8 … 0%B5%D1%80%D0%B8/
Няма никакви снимки и се чудя дали изобщо съществува и има ли смисъл да се разхождаме за оглед.

Ще съм благодарна ако някой има впечатления и от тази къща с детския център в Марково. Как се казва точно, има ли интернет страница? А в ресторант градина Марково какво представлява детската площадка?

И за тук се интересувам http://plovdiv.zavedenia.com/992/%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE% … %80%D0%B5%D1%88./ -детския кът май е вътре. Някой знае ли в градината дали има нещо за децата

Търся заведение с детски кът и ми се иска и зеленина, къде да дивеят децата. По възможност на открито. Били сме на Острова и за това го изключвам, иска ми се нещо ново.

# 295
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
имам приятелка от Войводиново, ще й звънна да питам как стоят нещата там и ще пиша  Peace
а там до табелата на селото май имаше някакъв комплекс с хотел и басейн  newsm78

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 40 756
Аз да ви споделя,че случайно пуснаха ваучер за РД в центъра в който искаше и детето.И то на много добра цена Peace Допълнително ще си платя за една лазерна игра и  Whistling Да има мир у дома Laughing
Момичето от Хепи Ленд беше много любезно Peace

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 746
имам приятелка от Войводиново, ще й звънна да питам как стоят нещата там и ще пиша  Peace
а там до табелата на селото май имаше някакъв комплекс с хотел и басейн  newsm78

Ще съм ти много благодарна!  Hug

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Да се запиша да ви следя,че ние сме на 15.06 и не знам какво ще правим още  newsm78 Но това за Сентрал парк ще го разуча.

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 746
имам приятелка от Войводиново, ще й звънна да питам как стоят нещата там и ще пиша  Peace
а там до табелата на селото май имаше някакъв комплекс с хотел и басейн  newsm78

Ще съм ти много благодарна!  Hug


Да се отчета: ходихме видяхме го, но определено не ни хареса и отпада.

Да се запиша да ви следя,че ние сме на 15.06 и не знам какво ще правим още  newsm78 Но това за Сентрал парк ще го разуча.
В неделя бяхме там на РД. Не е лошо, но поне за мен е скъпо. Бирите са над 2 лв, даже Старопрамен е 2,70. Порциите са малки, но е вкусно.
С това само предупреждавам, иначе пак казвам, хубаво е. Но ние празнуваме и мами и татковци и баби и дядовци, т.е много възрастни и много ядем и пием  Mr. Green
Отделно искат и 10 лв за сервиз за торта.
Отиди на място и сама прецени. Мога да те насоча и към Тони 2000 до 8-ми блок в Тракия. Ние бяхме там миналата година. Доволна съм. А по миналата година бяхме на Острова. Там имаше и DJ и ние мамите доста си потанцувахме.  Simple Smile
И друго да допълня за Тони 2000-много е удобно, защото там ти правят масата точно до детската площадка и седиш спокойно и си гледаш детето. А и цените им са супер. Тук може да им видиш площадката: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.290048321012384.86773.1 … 256177&type=3 а в другите албуми и цените.  Peace
Тук може да видиш площадката на Сентрал парк: http://www.centralpark-bg.com/%D0%97%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D1%86%D0% … %D1%82%D0%B0.aspx Но масите не са близо до нея.

Последна редакция: вт, 21 май 2013, 21:59 от ninand

Общи условия

Активация на акаунт