празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 772
  • 489
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 32
Между другото майката на рожденика беше много  щастлива,че е успяла да вземе ваучери,
ooooh! мина ми идея да взимам ваучери за там за рожден ден, добре, че се отказах.
Бу,не съжалявай за това,че не сте взели ваучери,просто си си спестила мн нерви и разочарование

# 331
  • Мнения: 38
Но за тортата- оказа се с русалката Ариел!!!
Лелеее, това е голям резил. Тортата чрез Гладиатори ли сте я поръчвали?

Да, от каталога на Чочко в Гладиатори. С таткото си харесахме две различни картинки, но и двете бяха с Маккуин. Никога не сме имали колебание между Ариел и нещо друго.. Както и да е... поне беше вкусна

# 332
  • Мнения: 39
И на нас ни предстои скоро да празнуваме 5 г., но вие съвсем ме разочаровахте, оплюхте всички, които си бях наумила да видя  Laughing, най- близо ми е Миро, някой скоро празнувал ли е там, препоръчайте ми нещо за тази възраст 5 г. не много скъпо. Hug

# 333
  • Пловдив
  • Мнения: 40 755
Можеш да се оглеждаш за ваучери...пускат доста центрове и излиза на сметка Peace Но пак си провери и ти да не стане фал Wink

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Колкото пъти сме били на рожден ден в Парти Миро(около 6 пъти),децата винаги са оставали много доволни.Забавляват ги през цялото време,не ги оставят за минутка да скучаят.Игрите са съобразени с възрастта на децата. thumbsup

# 335
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
И на нас ни предстои скоро да празнуваме 5 г., но вие съвсем ме разочаровахте, оплюхте всички, които си бях наумила да видя  Laughing, най- близо ми е Миро, някой скоро празнувал ли е там, препоръчайте ми нещо за тази възраст 5 г. не много скъпо. Hug

Преди няколко дни празнувахме пети рожден ден в детски център Дисни! Изключително съм доволна и го препоръчвам!

# 336
  • Мнения: 39
Благодаря ви, утре ще ида до Миро, а Дисни и аз го гледах в грабо, но се притеснявам, че много ще е далече за мамите, не искам да им създавам неудобство, но пак ще го погледна щом е хубаво.

# 337
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Момичета, чудя се дали биха приели някъде в детски клуб празнуване на рожден ден с домашна торта  newsm78. Мисля да се пробвам с фондан нещо да направя, че всичко де що сме пробвали вече ни е втръснало - Неделя, Чочко, Ч.Шапчица, Амбелино, ПопиМони и мн.др., пък и почти от нищо не сме очаровани.

# 338
  • Мнения: 2 382
Без сертификат нямаш шанс Peace.

# 339
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Без сертификат нямаш шанс Peace.

Предполагам, от това се опасявах.

Ами ако не е точно детски клуб, ами просто квартално кафене или нещо от сорта с външен аниматор .....то по-точно DJ при нас, ще ставаме на 10г.  newsm78

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 40 755
Ами питаш и ти отговарят  Wink Peace

# 341
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Ние пък скоро бяхме на РД в "QZar лазерни битки" в Мол Пловдив.По думите на дъщеря ми е било голямо забавление, много беше доволна.За почерпката -хапване и торта, аниматорите ги качиха децата горе в МД и после обратно пак в залата да си доиграят. Peace

# 342
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 11
Ние след 3 седмици празнуваме 9 г.И закупих ваучер за детски рожден ден от Грабо .Офертата е от Парти детски център Калина.Какви отзиви имате от тях ?Благодаря!

# 343
  • Мнения: 473
Здравейте, аз съм в търсене на подходящо място за 2-ри рожден ден. Мисля, че ресторант, с подходящ детски кът би било най-добре, защото децата няма да са много 6-7, но възрастните май ще сме повече.  Много ще съм благодарна за предложения Simple Smile

# 344
  • Мнения: 1 516
Здравейте, аз съм в търсене на подходящо място за 2-ри рожден ден. Мисля, че ресторант, с подходящ детски кът би било най-добре, защото децата няма да са много 6-7, но възрастните май ще сме повече.  Много ще съм благодарна за предложения Simple Smile
Нашият 2-ри РД го празнувахме в Тони 2000-Тракия.Удобство е,че масите ги правят до детската площадка.
В Сентрал парк-Младежки хълм също има детски кът,но площадката за игра е по-далече.

Общи условия

Активация на акаунт