празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 815
  • 489
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 38
Вижте ресторант Мавруда Simple Smile

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 41
През юли празнувахме 4-тия рожден ден на сина ми в Малките Конюшни в Стария град - беше много приятно - прохладно и имаше сенчести поляни - това, което търсих и аз. Бяхме наели аниматор-пират от Тон Бонбон и украса - получи се страхотно пиратско парти. Имаше сандвич с картофки за децата, а за родителите поръчахме плата с различни хапки. Всички там бяха изключително мили и отзивчиви.

# 377
  • Мнения: 5 366
Здравейте!
Дъщеря ни става на три години след 2 седмици и още се колебаем как да протече рожденият ден.
Проблемът ни е, че сме с бебе, което се подбужда от много хора и непозната обстановка. Миналата година го правих вкъщи за децата и 3 дена се скапах от чистене, готвене и подреждане, а с малко бебе няма как чисто физически да смогна.
Според вас ако отидем в някой детски център без предварителна уговорка, за да се налудуват децата добра идея ли ще е? Рожденият ден е в неделя. Децата ще са 5 в това число и нашата госпожица. Или пък да запазя в кварталното, където се събрахме с мамите понякога, но няма условия за игра на децата.
Хем искам да почувства този ден като специален, хем да се съобразим с нуждите и режима на бебето.

# 378
  • Мнения: 1 408
Без предварителна уговорка ще е доста трудно, защото обикновено детските центрове са пълни през почивните дни. Рискуваш да няма места и партито ще пропадне. Нямаш и много време да правиш резервация. Няма ли кой да помогне и да гледа бебето, да не го мислиш поне него? Съветвам те да направиш резервация колкото може по-бързо.

# 379
  • Мнения: 5 366
За 5 деца ще се съгласят ли да запазят час за детско парти?
Бебето е толкова част от нашето семейство, колкото и каката и не смятам за редно да го захвърля у някоя от бабите, за да празнуваме на спокойствие без да се съобразяваме с нуждите му, а е и кърмаче.

# 380
  • Мнения: 1 408
Неее, не става въпрос да го захвърлиш, а за комфорта и на двете деца.  Peace По-голямото да си получи партито и играта с гостенчетата, а бебето да е на тихо и спокойно място и да не се изнервя. Защото после негативите ще са за родителите, ако бебето се изнерви. Колкото до партито за 5 деца-не знам, но нищо не губиш, ако опиташ. Успех и весел рожден ден!

# 381
  • Мнения: 1
Здравейте,
предстои ни първи рожден ден , някой може ли да ни предложи ресторант с детски кът или аниматор за дечица от 1 до 3 годинки. Знам , че има доста детски центрове в Пловдив, но проблема е че те са за по големи деца, а ми се иска все пак да има някакви игри или занимания и за нашите дечица. Също, ако някой знае за аниматор на дечица в тази възрастова граница ще съм Ви безкрайно благодарна Simple Smile

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Със скомния ми опит, който имам, смея да твърдя, че на тази възраст децата не се нуждаят от аниматор, а от майките си Simple Smile
Не знам в Пловдив да се предлага такова чудо (за 2 години може и да се променили нещата newsm78)...

Първия РД на сина ми, си го празнувахме вкъщи с две негови приятелчета, а на дъщеря ми - в една сладкарница в Тракия, на която втория етаж е с детски кът. Аниматор няма, но масите са около мястото за игра на децата и така и те, и родителите са по-спокойни Simple Smile

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 221
Здравейте,
Искам да споделя с вас мнението си за детски център Хепи Ленд Пловдив (срещу МЕТРО), за да може да не правите тази грешка. Мнението ми за този детски център е повече от отрицателно! Няма да повторим грешката да им се доверим. Оставя се солидна сума пари, а срещу това се получава:
1. Маса за родителите с капацитет половината от заявените ПРЕДНИЯ ДЕН точна бройка места (при което се почна едно дърпане на маси и пренасяне на столове и то забележете - от НАС, не от персонала).
2. Аниматорката (ако изобщо може да се нарече така) на 10та минута от началото на обявения час за рождения ден и при пристигнали по-малко от половината деца, ги вкарва в залата за боулинг да започват играта, при което рожденикът не може да си посрещне гостите, започва се едно влизане и излизане, суетене с подаръците и т.н.
3. Въпросната ''аниматорка" изпълнява функцията на ПРИДРУЖИТЕЛ и НАБЛЮДАТЕЛ, без изобщо да може да организира децата, да им привлече вниманието и да ги увлече в организирано забавление.
4. Поднася се храната на децата - изборът беше сандвичи (определено е по-лошият избор). Пристигат сандвичите, които трябва да са топли и половината са минали през тостер, а другата половина са просто две филии с нещото там по средата. На възмутения ми въпрос: "Защо така?" ми се отговаря, че били много натоварени поради няколкото рождени дни, които се празнуват в този момент и не са могли да ги направят всичките на тостер - !!!???
5. Стигнахме до момента, в който децата влизат да гледат 5D кино. Капацитетът на залата позволява да влезнат 9 деца, останалите чакат за втора прожекция и познайте какво правят - НИЩО! Рожденикът и неговата компания могат да избират какъв филм да гледат  - и тук изборът се свежда най-вече до страшни и отваратителни филми със зомбита. Недопустимо е изобщо да имат този избор, никаква селекция на филмите, които се предлагат на децата. Естествено малко след началото на прожекцията има разревани деца. На втората прожекция се намесвам с категоричната забрана да не се пуска нищо страшно и подреждам децата по местата им в залата, защото "аниматорката" не може да въведе ред, децата крещят, искат да си сменят местата, не знаят какъв филм да изберат ....
6. Моментът с тортата - поднасят тортата, духа се свещичката и пак никаква организация от вече ДВАМАТА "аниматори" - тяхната функция е само да запалят свещичката и да гледат безучастно. Родителите направиха по няколко снимки на вече пощурелите деца, а за снимки с рожденика и неговите родители изобщо и дума не можеше да става.
7. Не на последно място - лудницата в този детски център е пълна! Поемат се твърде много рождени дни в един и същи час и това води до хаос и още по-голяма дезорганизация. Този детски център НЕ се стреми да предлага качество, а само да печели максимално много за 2 часа, поемайки много рождени дни наведнъж. Сигурна съм, че не само ние няма да повторим това преживяване. Персоналът е неподготвен, нямат нито един истински аниматор....

Последна редакция: пт, 27 май 2016, 10:30 от mimoce

# 384
  • Мнения: 1 053
Здравейте,
Искам да споделя с вас мнението си за детски център Хепи Ленд Пловдив (срещу МЕТРО), за да може да не правите тази грешка. Мнението ми за този детски център е повече от отрицателно! Няма да повторим грешката да им се доверим. Оставя се солидна сума пари, а срещу това се получава:
1. Маса за родителите с капацитет половината от заявените ПРЕДНИЯ ДЕН точна бройка места (при което се почна едно дърпане на маси и пренасяне на столове и то забележете - от НАС, не от персонала).
2. Аниматорката (ако изобщо може да се нарече така) на 10та минута от началото на обявения час за рождения ден и при пристигнали по-малко от половината деца, ги вкарва в залата за боулинг да започват играта, при което рожденикът не може да си посрещне гостите, започва се едно влизане и излизане, суетене с подаръците и т.н.
3. Въпросната ''аниматорка" изпълнява функцията на ПРИДРУЖИТЕЛ и НАБЛЮДАТЕЛ, без изобщо да може да организира децата, да им привлече вниманието и да ги увлече в организирано забавление.
4. Поднася се храната на децата - изборът беше сандвичи (определено е по-лошият избор). Пристигат сандвичите, които трябва да са топли и половината са минали през тостер, а другата половина са просто две филии с нещото там по средата. На възмутения ми въпрос: "Защо така?" ми се отговаря, че били много натоварени поради няколкото рождени дни, които се празнуват в този момент и не са могли да ги направят всичките на тостер - !!!???
5. Стигнахме до момента, в който децата влизат да гледат 5D кино. Капацитетът на залата позволява да влезнат 9 деца, останалите чакат за втора прожекция и познайте какво правят - НИЩО! Рожденикът и неговата компания могат да избират какъв филм да гледат  - и тук изборът се свежда най-вече до страшни и отваратителни филми със зомбита. Недопустимо е изобщо да имат този избор, никаква селекция на филмите, които се предлагат на децата. Естествено малко след началото на прожекцията има разревани деца. На втората прожекция се намесвам с категоричната забрана да не се пуска нищо страшно и подреждам децата по местата им в залата, защото "аниматорката" не може да въведе ред, децата крещят, искат да си сменят местата, не знаят какъв филм да изберат ....
6. Моментът с тортата - поднасят тортата, духа се свещичката и пак никаква организация от вече ДВАМАТА "аниматори" - тяхната функция е само да запалят свещичката и да гледат безучастно. Родителите направиха по няколко снимки на вече пощурелите деца, а за снимки с рожденика и неговите родители изобщо и дума не можеше да става.
7. Не на последно място - лудницата в този детски център е пълна! Поемат се твърде много рождени дни в един и същи час и това води до хаос и още по-голяма дезорганизация. Този детски център НЕ се стреми да предлага качество, а само да печели максимално много за 2 часа, поемайки много рождени дни наведнъж. Сигурна съм, че не само ние няма да повторим това преживяване. Персоналът е неподготвен, нямат нито един истински аниматор....


Абсолютно споделям мнението Ви. Направихме и ние един път тази грешка да празнуваме при тях РД /още когато бяха в МОЛ Галерия/ и разочарованието беше пълно, повече никога не сме празнували там, а сумата която се дава, наистина не е малка  Simple Smile

# 385
  • Мнения: 1 408
Много полезна информация, благодаря! Синът ми беше започнал да проявява интерес към това място за рождения си ден. Вече знам къде да не ходим.
Да питам. Лазерната арена, която беше в МОЛ "Галерия", и тя ли е в същата сграда срещу МЕТРО?

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
за недоразумението "хепи ленд" и аз съм на същото мнение...
За щастие, дребните не беше рожденик, а гост - точно, след като се преместиха.
Някъде назад в темата съм писала впечатленията си...

# 387
  • Мнения: 4 127
моля ви давайте идеи за рожден ден на момче 9г
мислех да е на басейна на хотел SPS, но прогнозата за времето е за дъжд
не искам да е в центрове/хепи ленд, тон бонбон и подобни/
в акваленд и ескалибур нямат аниматори, и е само час партито-игра на боулинг
и честно казано не се сещам за друго
прочетох за щурата лаборатория, но в пловдив нямат база, което значи да си наема някъде такава, нямат меню . цената е само за лаборатория
единствения вариант за който се сещам е в заведението на басейна да извикам аниматор-но  в последния момент и то за големи деца
дайте идеи  Hug

# 388
  • Мнения: 1 408
Ние празнувахме деветия рожден ден на сина ми в една сладкарница в Тракия. Имат си аниматор, който ги забавлява според възрастта им. Оставя ги да дивеят на воля, дискотека им прави, различни игри, много са доволни. Няколко пъти сме били там на рожден ден. Там можеш и тортата да си поръчаш, освен останалата храна. Не знам дали няма да се приеме за реклама, ако напиша името на сладкарницата. Та, ако се интересуваш, пиши на лични.

# 389
  • Мнения: 4 127
писах ти на лични, но може и тук да пишеш-не мисля че ще се приеме като реклама

Общи условия

Активация на акаунт