празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 742
  • 489
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 206
Била съм на детски РД в Ленинград, началото на годината, скоро го бяха отворили, мисля.
Хареса ми: пространството - помещението е голяма и просторно, нямаше ограничения на времето, децата се заиграха и откарахме 3ч. и половина някъде...Нямат аниматор, но пък родителите на рожденичката бяха наели отвън, храната беше много вкусна и много, всичко се приготвя там на място, обслужването бе добро. Разбрах, че офертата им за РД е много добра, но не знам, всъщност, цените...Трябва вече да поразпитам и аз, щото и нашите РД наближават...
Не знам сега навън имат ли вариант някакъв, щото лятото да празнуваш вътре и то особено за големи деца, някак не ми се връзва...


Точно така, Ленинград има голямо предимство, заради голямо място и че винаги е чисто и уютно.
За храната - е като навсякъде, кой колкото поръча. Като си поръчаш хубава и скъпа храна, по много, как няма да ти хареса.  Simple Smile
За продължителността - наистина отначало беше такава идеята, да няма ограничение в часовете и няма наистина, когато няма друго парти. Били сте съвсем в началото. Сега има по няколко РД на ден и си се вместваме точно в 2 часа, няма как да стане иначе.
Аз обичам да правя партита там, защото се разбирам с една дума с персонала, което не мога да кажа за много други заведения,които сега обикаляме лятото, съм се нагледала на всякакви абсурди, плюс че съм си  и съм свикнала там. Все пак първото и най-голямо парти там беше нашо и по правило на големите сме си ние. Но парти без анимация точно там, не ми се връзва много.

# 106
  • Мнения: 982
Преди 2-3 седмици бяхме на РД в Ленинград.
Хареса ми, на сина ми също.
Пространството е огромно, според мен, не просто голямо.
Предвид възрастта на децата, около 2-3 г, нямаше нужда от аниматор.Но това е мое мнение, не виждам как деца на тази възраст биха се организирали в някаква игра с продължителност повече от 10 мин.Изхождам главно от своето дете. Laughing
Децата се забавляваха чудесно, храната беше добра, а тортата, мисля че там е правена, беше много вкусна.

В Тон Бонбон празнувахме миналия септември РД на сина ми.
Хареса ни, както и на гостите, децата бяха на възраст 1-2 години.Всяко си действаше по собствена програма hahaha.
И защото виждам, че собственичката пише в темата, ще дам една препоръка. Embarassed
Не е ли възможно да смените настилката на двора?Тези плочки ми се виждат крайно неподходящи.Синът ми падна от пясъчника назад и доста лошо се удари.Не знам как се казва настилката, която имам предвид, изглежда като големи плочи, но е мека, отскачаща...дано ме разбрахте!До Ленинград има бензиностанция с катерушки, пързалки.Там има такава.

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Да споделя и аз моите впечатления от няколкото места, на които сме били с дъщеря ми.  Макар че според мен не е толкова важно моето впечатление, а това дали малката се е забавлявала там и дали и е харесало.  Това на мен харесва ли ми, колко и какви играчки има, пък дали е достатъчно шарено - мисля, че не е критерий винаги. Стига на детето да му е приятно, да не вика постоянно мама,  ако си играе и  не се сеща за мен и не ме търси значи се забавлява . Да уточня само, че тя е на 2г.
Били сме на РД на малко детенце в заведението до Лаута с/у Ескалибур. Беше зимата и имам впечатления само за вътре. Според мен там е подходящо ако детето е малко и броят на гостенчетата също е малък. Иначе самата стая беше интересна, имаше играчки и децата се забавляваха, родителите спокойно си седяхме и разговаряхме. Е ставахме от време на време да наглеждаме какво става, но всичко беше ок и рожденния ден мина прекрасно.
На друг РД бяхме поканени в Приятели. Там не ми хареса особено, а и малката постоянно искаше да излиза от стаята и идваше при мен. Нямаше много играчки, бързо и омръзна и искаше и аз да стоя вътре и да я забавлявам. Няколко майки висяхме вътре и играехме с децата си, самите момичета, които трябваше да гледат и забавляват децата не успяваха. Надуваха им балони, подхвърляха им някакви топки, но като цяло имах чувството, че нямат голям опит с деца.
А в началото на тази седмица бяхме с приятелка на кафе във Форума в Тракия. Оставих детето в центъра /не се сещам в момента как се казваше/ и седнахме отпред за да хвърлям по едно око докато си пием кафето и бъбрим. Имаше 4-5 деца, всички си играеха, после останаха само две, но моята продължаваше да се забавлява, какичката там им показваше разни играчки животни, рисуваше после нещо и не разбрах как мина час и половина. През това време дъщеря ми само два пъти дойде и викна мама и то за да ми показва някакви играчки. С удоволствие бихме отишли отново там.
За Тон Бонбон ще пиша след 10тина дни, там ще празнуваме нашия втори РД. Избрах го главно заради опита в организирането на детски партита и рожденни дни , хората си разбират от това което правят. Отидох, посъветваха ме кое ще е подходящо и кое не, насочиха ме и ми помогнаха в избора. Ще споделя свежи впечатления, макар че от няколкото ми посещения досега там /не на РД, просто да се забавлява и играе детето/ мога само да съм доволна и очарована, детето ми се забавлява и си играе. Това за мен е най-важното и достатъчно за да го посещаваме отново.

# 108
  • Мнения: 140
Момичета, какво става?Отдавна не сте писали по темата...Дойде и моят ред да се разпиша - много се двоумя къде да празнуваме р.д. на Дария.И да си призная честно - по скоро ме притеснява цената.А все пак 5 години са си юбилей и ми се иска да го отчетем подобаващо Naughty.Другото нещо,за което не съм сигурна, е дали ще събера достатъчно деца, защото август месец всички са по морето.Били сме в "Тон Бонбон" на парти - хареса и много, но тъй като имаше и много родители, накрая излезе много соленичко.А някак неуместно ми се струва да поканя само майките и да ги държа на по 1 мин.вода или пък да ми е притеснено за цената накрая.Може да ме упрекнете сега, че като нямам пари, да не правя рожден ден,но и аз искам да видя радостта в очите на дъщеря ми.Макар че прочетох много негативни отзиви за "Хари Потър", на празниците, когато сме били там , малката много се е забавлявала с аниматорката там, защото се адаптира бързо, увлича се по организираните игри, а и помещението е голямо.Та така, въпросът ми е следният -  в "Хари Потър" с аниматор и 6,7 деца с родители или в "Тон Бонбон".Не съм в града до понеделник, за да ходя на място да си направя сметката, къде би било по- удачно в моя случай.

# 109
  • Мнения: 1 053
djidjii,аз съм с две ръце за Тон Бонбон  Peace
В Тон Бонбон всичко е по -организирано,лично аз съм много доволна,тази година РД на дъщеря ми,пак ще е там  Laughing
А и ако сте 6-7 деца,невярвам да ви излезе повече от 200 лева  Rolling Eyes
Но това е мое мнение  Grinning
Приятно изкарване на РД,където и да решите да го празнувате  Hug

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Отпразнувахме вече втория рожден ден на дъщеря ми в Тон Бонбон. Беше чедесно  Peace , не съм и очаквала друго.  Наистина там всичко е по-организирано, макар че като за нас, основно се искаше децата да се забавляват и да играят, и да останат доволни. Всички се забавлявахме, малките дори не се сещаха да си изядат парчетата торта, които им сервираха /тортата беше невероятно вкусна Heart Eyes/ , толкова бяха увлечени от игрите и от момичетата, които бяха около тях. Най-искрено препоръчвам и се надявам скоро някой да ни покани там на ЧРД парти, че до 3тия ни РД догодина има много време  Mr. Green .

# 111
  • Мнения: 2 467
Включвам се със съвсем пресни впечатления.
1. За "Хари Потър" - бяхме на рожден ден там в началото на седмицата. Плюс им е готината аниматорка. Но беше само една и трудно се оправяше с 6-7 деца. Минус - неудобно за родителите. Някак не се почуства празничната атмосфера. Играчките са малко.
Друго което не ми хареса е, че след като стрелките на часовника заковаха двата часа на секундата аниматорката изтика децата от залата и край.

2. За "Тон Бонбон" - снощи беше нашия рожден ден там. Номер едно са и скоро никой няма да ги мине  Peace Изкарахме си още един суперски-невероятен-страхотен-весел-щастлив и красив рожден ден благодарение на целия екип на Тон Бонбон  Hug . А дъщеря ми е влюбена в "усмихнатата кака с колунските дешки" която и дала "пагад"  Laughing
Организирани, точни, усмихнати - страхотни бяха целия екип на центъра   bouquet!

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Преди няколко дни бях на РД в "Хари Потър". Не останах очарована от обстановката и от храната. Не го препоръчвам newsm11

# 113
  • Мнения: 55
Здравейте и от мен, предстои ни рожден ден много скоро, но за съжаление нашата дата е заета в "Тон бонбон" и сега търся алтернатива. Давайте идеи, повечето деца са на възрастта на дъщеря ми - 6.

# 114
  • Мнения: 1 053
Здравейте и от мен, предстои ни рожден ден много скоро, но за съжаление нашата дата е заета в "Тон бонбон" и сега търся алтернатива. Давайте идеи, повечето деца са на възрастта на дъщеря ми - 6.

Ами освен да провериш в Ленинград,Форума или пък в Приятели  Peace
Другите са Фламингото и Хари Потър,но там на мен изобщо не ми харесва  Sad
Приятно изкарване на Рожденния Ден  Hug

# 115
  • Мнения: 55
Благодаря за бързия отговор, а на някой да му се намират координати на Форума, нищо не открих в нета.

# 116
  • Мнения: 1 053
Благодаря за бързия отговор, а на някой да му се намират координати на Форума, нищо не открих в нета.

ж.к. "Тракия",ет.3, Детски кът "Ян Бибиян"-тел: 0884876666 -аз с това мога да ти бъда полезна  Laughing

# 117
  • Мнения: 55
miss_74  много благодаря   bouquet Днес успях да отида до там и не е лошо като вариант, но май е по - подходящ за по - малки дечица, предложиха ми друг център, но в Марково и може би ще се наложи да превозвам част от децата, а това май не е много рационално, чували ли сте за него  newsm78

# 118
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...предложиха ми друг център, но в Марково ...чували ли сте за него  newsm78

Не, аз поне за първи пътчувам.

# 119
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
В Марково да не е ресторант-градина "Марково". Там съм чувала, че празнуват детски рожденни дни, но определено не е детски център.

Общи условия

Активация на акаунт