БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 028 147
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 1 935
  • Мнения: 2 681
Моля да ми препоръчате майстор за ремонт на пералня Зануси с горно зареждане за София, Дианабад.

# 1 936
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте искам и тук да попитам за мебелист (ПДЧ) за един голям гардероб и секция. Препоръчайте ми някой за София, който да работи добре и на приемливи цени. Ще ви бъда благодарна.

Май питащите станахме повече от отговарящите Simple Smile
РЕЯ4 бих ти препоръчала, не бих казала, че работят евтино, но пък за качеството няма грешка.

# 1 937
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Търся майстор за пералня Горение във Варна

# 1 938
  • Мнения: 35
И аз мога да препоръчам един майстор за цялостен ремонт - Бранко. В момента прави ремонта на вилата ни - плочки , гипсо-картон, шпакловка. Работи прецизно и по 12 часа на ден. тел 0888980566, но ще е при нас още 2 седмици

# 1 939
  • София
  • Мнения: 366
Моля да ми препоръчате майстор за ремонт на пералня Зануси с горно зареждане за София, Дианабад.



Може да опиташ тук - http://lxpress.alle.bg/, изпробвано. Писала съм по-напред.  Simple Smile

# 1 940
  • Мнения: 299
Здравейте,спешно търся майстор за ел.инсталация-ВАРНА,моля ,ако някой е доволен и скоро е ползвал такъв да даде инфо и телефон.  bouquet

# 1 941
  • Мнения: 8
Здравейте, търся добър бояджия за гр. Варна. Ако може да ми посочите ориентировъчно колко струва на кв. Благодаря!

# 1 942
  • Мнения: 11 569
Да си похваля майстора на кухнята- Марин Маринов. Става дума за Търново, но мисля че поема поръчки и за други градове.
От вземането на размерите до монтажа ми даде 45 работни дни, в сезона на отпуските.
На 35- и ден всичко беше монтирано, изпипано до детайла. Прави и спални, шкафчета.
Който се интересува да гугълне- мебели колода, да не пускам директен линк.

# 1 943
  • Мнения: 2 352
Здравейте искам и тук да попитам за мебелист (ПДЧ) за един голям гардероб и секция. Препоръчайте ми някой за София, който да работи добре и на приемливи цени. Ще ви бъда благодарна.
Евентуално "Мебелни идеи". Имат сайт.

# 1 944
  • Мнения: 102
Здравейте, бихте ли ми препоръчали майстор за пренареждане на стар паркет, с циклене и лакиране след това? Става въпрос за София .

# 1 945
  • София
  • Мнения: 37
Здравейте искам и тук да попитам за мебелист (ПДЧ) за един голям гардероб и секция. Препоръчайте ми някой за София, който да работи добре и на приемливи цени. Ще ви бъда благодарна.

ЕТ "Карп - Иван Иванов" 0879480686

# 1 946
  • София
  • Мнения: 421
Моля да ми препоръчате майстор за лепене на плочки, но наистина да е сериозен, отговорен и да работи добре, че не мога да повярвам колко несериозни са. Едвам си вдигат телефона, камо ли на огледа да дойдат  Naughty

Става дума за София. Благодаря! Може да ми пишете и на лично.

# 1 947
  • Мнения: 7
Здравейте!
 Необходим ни е майстор за лепене на камък на двора. Живеем в гр. София.
Благодаря предварително

# 1 948
  • София
  • Мнения: 553
здравейте Hugтърся майстор за ремонт на климатик за София   bouquet

# 1 949
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте,момичета!Моля за малко помощ!Почти в края сме на цялостен ремонт на апартамента и е време за килера и мокрото помещение.Търся мебелист/дърводелец ,  който да направи от плоскости  ПДЧ дрешник в килера и в мокрото да направи стелажи над пералнята.Става въпрос за София.Ако аз мога да бъда полезна на някой за предстоящ ремонт и препоръка на майстори,на разположение съм. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт