БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 033 477
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 1 920
  • София
  • Мнения: 618
Едните искат 1900, но ще я правят 15 дни, цена без таван и смяна на подовите сифони. Другите ми искат 2400, но ми изглежда скъпо. Имам само 9  дни през който мога да правя ремонт. Единия майстор предлага гипсокартон върху стария фаянс, а другия предлага да се разбива.

# 1 921
  • Мнения: 189
Здравейте! Може ли да ми препоръчате майстор за шпакловка и боядисване за град Варна.

# 1 922
  • Мнения: 2
Ето и моето мнение за майстори. Доста се изредиха в къщи  #Crazy #Crazy, Препоръчвам: http://gipskarton-rumen.blogspot.com/
Доста бързо се справи с ремонта на хола, цените бяха нормални и стана красиво.

# 1 923
  • Мнения: 2
Влизам да препоръчам майстор на гипсокартон, за София става въпрос. Казва се Румен Джоров, намерих го в тази тема. Коректен, работи бързо и качествено! Направи ни 4 тавана, единия със скрито осветление, 4 стени и няколко куфара, където се налагаше да се скриват тръби. Това е блогът му http://gipskarton-rumen.blogspot.com/

Извиках същият майстор от тази препоръка. Направи ремонт на хола. Искахме  ниши в стената от гипскартон и прав таван. Отзова се бързо и го направи доста добре. Благодаря, че ни насочи към него.

# 1 924
  • София
  • Мнения: 1 250
Румен, пооля се със саморекламата, личи си от километри направо!

Аз си търся фирма за външна изолация,ако имате препоръки,пишете ми на лични,че нямам време за форума много.

Иначе преди бях много доволна от един майстор (за вътрешни ремонти-боядисване, шпакловки и т.н.), ако някой се интересува, мога да дам тел пак на лични.

# 1 925
  • Мнения: 48 023
Търся майстор за шпакловка на стени и таван и лепене на плочки в баня ( може и да не е един и същ ) и ме интересува как върви цената горе-долу на тези услуги в София

# 1 926
  • Мнения: 142
Едните искат 1900, но ще я правят 15 дни, цена без таван и смяна на подовите сифони. Другите ми искат 2400, но ми изглежда скъпо. Имам само 9  дни през който мога да правя ремонт. Единия майстор предлага гипсокартон върху стария фаянс, а другия предлага да се разбива.

мога да ти дам съвет относно последното...ние сме вече 7 години с доста качествен ремонт върху стария фаянс (гипскартон, плочки и окачен таван) ....мисля си че това е по-добрия вариант тъй като се запечатва цялата баня...говоря като не много разбиращ, единственият минус е може би факта, че се намалява с една идея банята но поне при нас аз не го усещам...колкото до цената ми се струва че 2000лв са страшно много пари за работа, ако сложим че една баня се прави за около седмица това означава 300лв надница на ден за майстора...дори да я прави перфектно ми се струва много....

# 1 927
  • Мнения: 2
Мисля че такава тема ще е чудесна, само отварям и виждам де го ВиК майстора да дойде да затапи тия пущини тръби дето са се разтекли

Довечера ще дам едно име и номер точно на такова момче (Жив и здрав да е) дето се занимаваше с моите течащи тръби в 8 часа вечерта в петък ...

С нетърпение чакам някой да се похвали с добър майстор шпакловчик че ми трябва...
Аварийни ВИК услуги за гр. Бургас.Авариен екип работещ с професионална техника е готов  денонощно да разреши всички ваши аварии  в сферата на ВИК-ремонти изграждане и монтаж .056 887202-офис -0885872363

http://www.vik-uslugi-burgas.com/

# 1 928
  • Мнения: 2
Мисля че такава тема ще е чудесна, само отварям и виждам де го ВиК майстора да дойде да затапи тия пущини тръби дето са се разтекли

Довечера ще дам едно име и номер точно на такова момче (Жив и здрав да е) дето се занимаваше с моите течащи тръби в 8 часа вечерта в петък ...

С нетърпение чакам някой да се похвали с добър майстор шпакловчик че ми трябва...
Аварийни ВИК услуги за гр. Бургас.Авариен екип работещ с професионална техника е готов  денонощно да разреши всички ваши аварии  в сферата на ВИК-ремонти изграждане и монтаж .056 887202-офис -0885872363

http://www.vik-uslugi-burgas.com/

# 1 929
  • Мнения: 1
Моля за майстори баня Варна, ако може посочете цени! Благодаря Ви! Simple Smile)

# 1 930
  • Мнения: 1
Здравей 'rozibozi 'и аз като теб търсих майстор за банята препоръчаха ми един ,започна и за  1месец  е налепил една стена на криво и го изгоних реших да рискувам да си намеря майстор от тук и попаднах на този майстор казва се Ангел от София и се указа че жената която го хвалеше мисля че се казваше Роси е  права излезе много точен .Добре че ме накара да махне плочките който беше налепил предния майстор че ако ги бях оставила щеше да стоят като ла.... на останалия фон на банята ,  даже налепи плочките и в коридора .Дойде описа ми какво и как го искам каза ми офертата която ме устройваше на фона на други оферти на фирми и за 8 дни направи банята от до  и за 2 дни коридора. Останах много доволна.Пожелавам ти успех .Телефона му е 0896 282 582 има и сайт ,dobarmaistorplochki.alle.bg

# 1 931
  • Мнения: 3 962
Здравейте,

Има ли някой доволен от майстор за шпакловка за София?

# 1 932
  • Мнения: 44
Момичета,препоръчайте ми кадърен и с поносими цени техник на перални за София.

# 1 933
  • София
  • Мнения: 178
Моля да ми препоръчате майстор за алуминиев парапет на тераса. Благодаря!

# 1 934
  • Мнения: 659
Здравейте искам и тук да попитам за мебелист (ПДЧ) за един голям гардероб и секция. Препоръчайте ми някой за София, който да работи добре и на приемливи цени. Ще ви бъда благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт