БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 801
  • 4 992
  •   3
Отговори
# 2 415
  • Мнения: 507
Някои хора вероятно си го правят сами в къщи, но аз не знам как.

Искам да поправя ако е възможно нарушено покритие на един дървен предмет. Дали ще трябва да е само боядисване и лакиране ...или ...малко по спрециално боядисване тип имитация на дърво незнам.

Знаете ли човек майстор ли дърводелец ли малко по към изкуството ли трябва да е незнам в тази сфера. За предпочитане от Варна но няма значение и в друг град да е?

# 2 416
  • Мнения: 473
Здравейте, спешно търся добър водопроводчик за Пловдив, че този, който ни вързва съдомиялната, си остави ръцете и сега ми се наводнява кухнята  Rage

# 2 417
  • Мнения: 113
Здравейте Simple Smile

Някой да препоръча майстор за перални в София?

# 2 418
  • София
  • Мнения: 109
Здравейте Simple Smile

Някой да препоръча майстор за перални в София?
не знам дали не е късно, за всеки случай - 0888203159 Румен.
Преди около 4 години използвахме услугите му, човека доста бързо се е е отзовал.

А Аз да питам за бояджия за София? шпакловане и боядисване на една стая

# 2 419
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
А Аз да питам за бояджия за София? шпакловане и боядисване на една стая

шпакловка и боядисване за София : Емил 0878920730
Миналата година ми шпакловаха целия апартамент, сега бяха при една съседка за обръщане на прозорци

# 2 420
  • Мнения: 85
Здравейте, може ли да ми препоръчате майстор на готварски печки, тъй като долните реотани не ми греят и когато готвя от горе изгаря а отдолу е сурово и вече полудявам.Извиках една фирма от интернет , но никаква работа не свърши само си взе 20 лв за идването.

Благодаря ви предварително!

# 2 421
  • Мнения: 1
Ако сте от София, безплатно посещение и диагностика на печката Ви, може да ми се обадите на тел. 0887604453 или ми пишете на elremontsf@gmail.com
Обаждането и посещението не ви ангажира нито финансово, нито с договор за ремонт.

Последна редакция: сб, 26 мар 2016, 05:48 от Анти

# 2 422
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!
Някой да препоръча майстор за лепене на тапет newsm78
Става въпрос за скъп такъв и ми се иска да е залепен както трябва.
За Варна става въпрос.

# 2 423
  • Мнения: 8
    Simple Smile  Моля,за вашето съдействие мили дами, препоръчайте ми фирма за ремонт на покрив на блок,имаме вече  горчив опит с некачествено изпълнен ,затова моля  майсторите да са добри.

Благодаря Ви

# 2 424
  • София
  • Мнения: 3 707
0899793527 Оскиян Доникян ако сте от София




# 2 425
  • София
  • Мнения: 274
    Simple Smile  Моля,за вашето съдействие мили дами, препоръчайте ми фирма за ремонт на покрив на блок,имаме вече  горчив опит с некачествено изпълнен ,затова моля  майсторите да са добри.

Благодаря Ви

Аз ви препоръчвам да го направите с истинска фирма, с име.
При нас покрива го правиха някакви "майстори"... е, след 6 години - пак протече. Уж за по-евтино го бяха измислили съседите. После се вразумиха и миналото лято го правиха от "изомакс". На моя приятелка също те работиха преди повече от 5 години и нямат до момента проблеми.
Препоръчвам ги!

# 2 426
  • Мнения: 677
Здравейте! Търся майстор за тоалетна.. Подлива и почва да цапа и долния апартамент. Може и да е от миялната, но е по-вероятно тоалетната. Ставая въпрос за варна bouquet

# 2 427
  • Мнения: 62
Здравейте! Има ли някой активен по темата? Искам да правя преустройство на тухления ми апартамент. Ако има някой, който може да ми даде съвет , идея и т.н. с радост ще споделя какво мисля и къде са ми спънките Sad

# 2 428
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Здравейте,
Дали някой може да препоръча ел.техник?
Имам нужда да се подмени един контакт на терасата, но за целта трябва да се пробие дупка в стената .

# 2 429
  • София
  • Мнения: 3 707
Здравейте! Има ли някой активен по темата? Искам да правя преустройство на тухления ми апартамент. Ако има някой, който може да ми даде съвет , идея и т.н. с радост ще споделя какво мисля и къде са ми спънките Sad
Ние правим в момента такъв ремонт. Ако мога да бъда полезна с нещо?

Общи условия

Активация на акаунт