БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 035 025
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 3 285
  • София
  • Мнения: 930
Изобщо не препоръчвам! Нещо, за което платих 450лв. /ден и половина работа/, от там един ми поиска 3000лв. Отделно, че се държа грубо, като отказах офертата. Обади се по тел., въпреки, че бях чекнала, контакт по имейл, когато му чух офертата, най учтиво му казах, че няма смисъл да продължаваме разговора, защото цената му не ме устройва, тогава той започна да ми обяснява, как имал фирма, офис, плащал ДДС и аз какво съм искала, без пари ли да ми го направел, кой щял да му покрие разходите. Пак му казах, че офертата му не ме устройва и няма смисъл да ми се обяснява, той смъкна цената с 1000лв. и ми каза, че за по малко от 2000лв. никой няма да ми направи това, което искам, освен някой хванат от улицата и всичко това карайки ми се. Отговорих му, че това кой и за колко ще ми го направи си е мой бизнес, той да си гледа неговия и затворих. Абсолютно неадекватно поведение, за цената да не говорим...

Леле  #Crazy.  Благодаря за мненията, ще ги пропусна тези майстори.
Той мъжът ми абсолютно всичко може да прави, ама мързелът му е олимпийски, та ще видя доколко ще успея да го мотивирам да работи. При него не действа нито морков, нито тояга. Ако реши, прави нещо, ако не - лошо.

# 3 286
  • софия
  • Мнения: 25 781
Изобщо не препоръчвам! Нещо, за което платих 450лв. /ден и половина работа/, от там един ми поиска 3000лв. Отделно, че се държа грубо, като отказах офертата. Обади се по тел., въпреки, че бях чекнала, контакт по имейл, когато му чух офертата, най учтиво му казах, че няма смисъл да продължаваме разговора, защото цената му не ме устройва, тогава той започна да ми обяснява, как имал фирма, офис, плащал ДДС и аз какво съм искала, без пари ли да ми го направел, кой щял да му покрие разходите. Пак му казах, че офертата му не ме устройва и няма смисъл да ми се обяснява, той смъкна цената с 1000лв. и ми каза, че за по малко от 2000лв. никой няма да ми направи това, което искам, освен някой хванат от улицата и всичко това карайки ми се. Отговорих му, че това кой и за колко ще ми го направи си е мой бизнес, той да си гледа неговия и затворих. Абсолютно неадекватно поведение, за цената да не говорим...

Леле  #Crazy.  Благодаря за мненията, ще ги пропусна тези майстори.
Той мъжът ми абсолютно всичко може да прави, ама мързелът му е олимпийски, та ще видя доколко ще успея да го мотивирам да работи. При него не действа нито морков, нито тояга. Ако реши, прави нещо, ако не - лошо.

Поискай оферта от тези "майстори" и после я обсъдете като настояваш да я приемете. Може би, това би го стимулирало  Mr. Green

# 3 287
  • София
  • Мнения: 930
Поискай оферта от тези "майстори" и после я обсъдете като настояваш да я приемете. Може би, това би го стимулирало  Mr. Green
Ще каже "Абе ти, ненормална ли си?", обаче това няма да го размърда да свърши нещо, ако не иска.
В момента обявява всички фирми за ПВЦ дограма за ненормални, защото искат пари за извозване на старата дървена дограма. Едно време ги извозваха безплатно, а сега искат 10 лв/ бр., 25 лв/бр и 200 лв за 3 парчета (това от оферти на 3 фирми).

# 3 288
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте, започнахме ремонт и засега опитваме със собствени сили, но за някои неща и аз ще търся майстори.
Аз отдавна получавам по имейл бюлетина на сайта "МАЙСТОР+ и Направи си сам", а там има опция "намери майстор и фирма за различни ремонти". Освен това има и форум "Направи сам", за тези, които искат сами да си ремонтират. 
https://sg-mktg.com/MTUzMTk4MDEzMHw0bm44aS1nMDBVMFdSZXlKUXZjTmlK … kr2z85g_hoqVnVr4=

Има онлайн чат и излиза следното: Customer ServiceЗдравейте, ще се радваме да Ви съдействаме в намирането на строителни професионалисти за Вашия дом. Можете директно да пуснете заявка от тук: https://goo.gl/mZUS9n , или да разгледате регистрираните при нас над 4000 майстори и фирми: https://goo.gl/Cf9u3d

Някой ползвал ли е майстор, препоръчан от този сайт и доволен ли е?
И аз подкрепям предните две мнения за МайсторПлюс. Три запитвания съм пускала, идвали са хора, които никак не ми вдъхваха доверие и цените бяха космически и в трите случая.  Всичко си свърших с майстори без регистрация в този сайт и то за 1/3та от първоначалните цени.
Според мен идеята на сайта е добра, но няма никакъв контрол и обратна връзка от клиенти. И всичко живо що няма кой знае колко работа се опитва да се напечели с високи цени...

# 3 289
  • Мнения: 4 218
На вълкът му е дебел вратът, щото не разчита на никого. 2 пъти виках майстори за течащия покрив в последно време- облепиха го с леплива лента на голяма площ и на дебело- никаква полза. След поредния дъжд спряха да си вдигат телефона.
Течът открихме накрая по класическия метод- качих се на покрива и започнах да изливам вода, докато разбрах откъде е проблемът. На това място се виждаха с просто око следи от текла вода, мъх, напреднал процес на почвообразуване. Как пък един от тия, дето са го гледали с око на професионалисти, не го е видял?! Щом полях на калкана, и течът долу веднага прокапа- при силен дъжд водата се стича по вертикалната стена и си намира пролука точно там, където го бяха облепили. Самият калкан никога, от построяването на къщата не е бил обшиван отгоре и е текло винаги- кога само овлъгване, кога струйно, с десетилетия. През тези десетилетия са идвали "майстори" всякакви, всеки гарантираше, че ще го оправи- не и не!  Дори и никой не беше забелязал откъде точно е проблемът. Все се натискат да ти пререждат керемиди, пък ако може и цялостен ремонт на ската, за пълна гаранция - връх на сладоледа!
Намерих на тавана древни, но здрави тенекии за покрив- едната и частично скроена , която ми пасна добре на мястото, скроихме още едно парче и сега стичащата се вода се изхвърля настрани върху покрива и нищо не тече вътре.
 След слагането на тенекията излях ужасно много вода на въпросното място- нито капка вътре!
Та стигнах до извода, че спасението на давещите се е в ръцете на самите давещи се. Явно не е нужен някакъв велик майсторлък, а наблюдение, внимание и капка здрав разум. И теоретична подкрепа от форумите на подобна тема.
В добавка- свалих керемидите в проблемната област, оказа се, че след минаването на две различни групи "майстори" отдолу няма никаква мушама /гарантираха поставянето й и пълна хидроизолация!/, хоризонталните летви на места липсват и керемидите се крепят една на друга през ред или два и съответно лесно се свличат, на обшивката на върха на покрива зее огромна дупка в тенекията и капаците са наредени наобратно! Машаллах! Сложихме мушама, наковахме летви, поправихме доколкото можахме обшивката сами. И за какво плащаме на разни мургави  и по-малко мургави "майстори"? То по тая логика и аз съм майстор, че и диагностик! Много ми помогнаха форуми от типа на "направи си сам" - много полезни идеи имаше. От тях разбрах, че не е срамно да се качиш на покрива и да поливаш, докато разбереш къде точно е проблемът.
Сега ще търся тенекеджия, за да го обшие професионално и надявам се, по-качествено от нас, с подръчните инструменти и материали, но не е спешно.
П.С обаждах се и на фирма за диагностика на течове с ултразвук и термокамера. Единият се държа като пълно говедо и нагло ме запита като ходя да си правя рентгенова снимка, питам ли рентгенолога за гаранция. Като му казах "да" и ми затвори! Друг един ми обясни, че тези методи нямат диагностична стойност при скатен покрив. Беше достатъчно коректен да ми го каже по телефона, преди да ми свали луната и звездите от небесата.
Та така, викахме, викахме неволята, пък накрая си установихме проблема и без нея.

# 3 290
  • Мнения: 276
Здравейте,
препоръчайте добър майстор за две бани + полагане на гранитогрес в коридор?
Благодаря предварително.

# 3 291
  • Мнения: 582
За кой град?

Здравейте,
препоръчайте добър майстор за две бани + полагане на гранитогрес в коридор?
Благодаря предварително.

# 3 292
  • Мнения: 276
гр. София Simple Smile

# 3 293
  • Мнения: 11
Здравейте, търся майстор за ремонт на баня в гр Кюстендил

# 3 294
  • Мнения: 80
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали майстор/майстори в Пловдив - теракот и гранитогрес. (баня, тоалентна, коридор + дневна) .Ако са бригада 2-3 човека още по-добре.
Благодаря предварително! Simple Smile

# 3 295
  • Мнения: 121
търся майстор алпинист за външна изолация на тераса - 2 квадрата София

Последна редакция: пт, 27 юли 2018, 16:41 от Zuzi Vasileva

# 3 296
  • Мнения: 578
Да, 0894 230 134
Здравейте, искам да препоръчам много добър монтьор на коли казва се Иво, идва на място, ако се налага и не взима скъпо, работи в София, ако някой иска мога да дам телефонен номер

Може ли телефон за връзка

# 3 297
  • Мнения: 1 896
Препоръчайте ми хладилен техник за София.
Благодаря.

# 3 298
  • Мнения: 247
0888 211 483 Този го намерих в OLX. Работеше в неделя, обясних му какъв е проблема дойде с части и го оправи. Вярно не работеше особенно бързо, но пък може би просто внимава повече. И ми взе тотал, толкова, колкото другите искаха само за пътни и диагноза.

# 3 299
  • Мнения: 1 896
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт