БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 598
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 3 615
  • София
  • Мнения: 238
Здравейте,

тъй като темата е за майстори, от който сме доволни, силно препоръчвам за София - Иван Кьосев - ВиК, парно (ще дам телефон на лични). Много коректен и креативен, ако мога така да се изразя. Наскоро правихме ремонт в старо тухлено жилище от 60-те години, включително преместихме банята и кухнята на места без ВиК до този момент и сме много доволни от решенията, които измисли.
Здравей,
мога ли да помоля за телефона, тъй като от две седмици сме в едни големи приключения.
В апартамент в който не живеем протече крана на единия радиатор. Трябва да се смени, не става със затягане. Говорихме с майстор... първо беше в провинцията. После имаше други ангажименти. Накрая фиксирахме ден. Но пък от ЕС на входа не дават ключа от абонатната, в този вход живеят опасни десени. Ангажираха се те да изпразнят инсталацията до етажа. И днес - при вече изпразнена инсталация, се оказа че майстора няма да дойде. Не и преди понеделник.... Всички други, на които звънях няма шанс да дойдат по-скоро. От входа няма да ни чакат до понеделник. Тесла отвсякъде.

# 3 616
  • Мнения: 6 166
Звъни на sosvik. Не взимат евтино, но реагират много бързо. Това с източването ще го плащате всички. Нали знаеш?

# 3 617
  • София
  • Мнения: 238
Звъни на sosvik. Не взимат евтино, но реагират много бързо. Това с източването ще го плащате всички. Нали знаеш?
Знам разбира се, по-добре да го платим като студена вода с допълването на инсталацията сега, отколкото като топла след пускането на парното.
Благодаря ти!

# 3 618
  • Мнения: 131
Мога да препоръчам двама майстори за баня, правят и шпакловки. Работят бързо и чисто. Доволна съм от банята, която направиха. Малко ми се струва,че са в по-високи ценови клас, но е въпрос и на договорка. Мен лично ме устройваше цена, а и работата им си струваше.
Здравейте! И аз ще бъда много благодарна, ако ми изпратите телефона на тези майстори!

Здравейте, тези майстори работят ли в София, ако е така, може ли на ЛС техни координати.
Благодаря .
5 лв шпакловка е вече малко. Peace 6 лв без материал.С шийтрок 8лв за стени, 9,10 лв за таван!

Здравейте, може ли координати на майсторите? .tereza_vladimirova_@abv.bg
На мен последно ми взеха за шпакловка и боядисване 15 лв/кв. Шпакловката е доста добре направена. Учудвам се на цените.
Здравейте! И аз ще бъда много благодарна, ако ми изпратите телефона на тези майстори!

# 3 619
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Здравейте! Ще ви моля да препоръчате  майстор от Варна за външна изолация на апартамент.

# 3 620
  • Мнения: 3 096
Ами тези цени са отпреди 3 години Joy

# 3 621
  • Мнения: 1
Здравейте,  можете ли да ми препоръчате ВиК специалист за гр. София, който може да постави редуцир вентил ( за намаляването на налягането на водата в апартамента) и да провери за проблеми в един смесител в банята?

# 3 622
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Здравейте,
търся майстор за циклене на естествен паркет за гр. Варна.

# 3 623
  • Мнения: 131
Хора, моля някой, който скоро е правил ремонт на баня / тоалетна/ в София и е останал доволен от качеството, да ми пише на лични или тук. Ще съм му много благодарна.
Трябва ми майстор за поставяне на фаянс, но първо трябва да събори малко количество фаян поставено от предходния " майстор".
Търся и майстор са фина шпакловка и шлайфане с машина. За шпакловане имам коридор и една стая.
Добре би било, ако майстора има възможност да започне преди Коледните празници.

# 3 624
  • Мнения: 23
Да започна с хвалбите и аз:
Нашите майстори се оказаха много добри и доста бързи. Спазиха си сроковете, за всичко намират отговор, банята стана безупречна при все, че беше трудна баня, защото старите собственици бяха правили някакви изумителни неща, а и стените бяха мега криви. Изкъртиха всичко (което не беше лесно, защото старите собственици бяха изградили някак цяла стена вътре в банята уж нещо като вана с плочки и цимент), подмениха ВИК-то, изравниха стените (не с гипскартон), положиха хидроизолацията, налепиха плочките по мое мнение супер качествено,  наклона е перфектен, фугираха, монтираха окачен таван с лунички, утре ще монтират санитарията и сме готови. По мое мнение за всичко, което свършиха и за състоянието на банята, ни взеха съвсем нормална да не кажа ниска цена.
Координатите са на ръководителя: Васил - 0882077687 Много е добър. За всичко си има хора. Прави точен проект и като ти каже цена, това е цената. Може да се качи единствено, ако ти поискаш нещо отгоре (ние искахме и някои неща по ВИК на кухнята). Имате си договор. Спазва си уговорките. Общо взето, имахме късмет, че попаднахме първо на него особено като чета мъките на други потребителки с този така сложен ремонт - на баня.


Искам да споделя, че заради това мнение, а и заради още няколко положителни мнения във форума, решихме да наемем въпросния Васил за нашия ремонт. Обадихме му се и сключихме договор за извършване на шпакловане и боядисване на стени и тавани и ремонт на бани. Въпреки, че бяхме платили за шпакловане на всички стени и тавани и боядисване на две ръце, той шпаклова само където той реши,че е нужно и боядиса с една ръка. За баните се бяхме разбрали да ги довърши напълно – включително и монтаж на аксесоарите, но дори не довърши таваните, а плочките бяха залепени под всякаква критика – залепени на криво плочки, лошо фугиране, проблем с наклоните на подовете. Да направи прав ъгъл или права стена също не е по силите му – нямаше структура от гипскартон, която да е под прав ъгъл. Моноблоците ни бяха монтирани почти до земята и не бяха спазени никакви стандарти, което направи тоалетната ни неизползваема. Всеки път, когато му показвахме нещата, които не са наред, ни посрещаше с оправдание и обещание, че ще ги оправи. Когато започнахме да изискваме от него да започне да отстранява дефектите, спря да идва и да си вдига телефона, въпреки, че всичко му беше платено. Също така му платихме допълнително още около 20% от договорената първоначална сума, защото според него е извършил дейности, които не бяха в договора. Беше ни обещано целият ремонт да приключи за 3 месеца, а с всичките разправии се проточи 7, след което трябваше да търсим нов майстор, за да изправи стените, да боядиса и да оправи и довърши баните. На всичко отгоре трябваше да ни монтира интериорни врати, за които си платихме и които така и не видяхме. От 4 месеца съпругът ми го издирва да ни върне парите и му звъни по 30 пъти на ден, а той или не вдига или обещава да ги  върне до 2-3 дни, което така и не се случва.
Искаме да ви предупредим, че този човек е изключително некоректен и определено мястото му не е в белия списък на майсторите!!!

# 3 625
  • Мнения: 2 113
Стигам до извода, че ако при едни хора даден майстор се е справил прилично, от това по никакъв начин не следва, че и при следващите ще се справи така.

# 3 626
  • софия
  • Мнения: 25 394

SummerLove, много неприятно. Не искам да съм лош пророк, но едва ли ще получите пари обратно. Никога не се заплаща предварително. Напиши този "майстор" в черния списък.

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 05:35 от zvаnchе

# 3 627
  • Мнения: 452
Summer love съжалявам наистина  за случилото се. Струва ми се че четох някъде също пострадали от него.
Слава Богу че не съм попадала на такъв майстор. Досега предварително съм давал пари за материали, контейнер за боклук и др. Работа съм заплащала част парите когато започне и си изработи поне част от сумата.

# 3 628
  • Мнения: 3 439
За баня в София е Харито от Дружба. Ще взема от мъжа ми номер и ще редактирам поста утре. Бонус е, че обича да слуша рок и да пее, много е добър и като човек. Работи чисто и бързо, с отношение към детайла. Пуши докато работи,  ако някой го притеснява, да се знае.

# 3 629
  • Мнения: 82
За цялостен ремонт в София препоръчвам майстор Цецо - правят всичко до ключ
С бригадата му са ни правили и апартамента и вилата и е много коректен. Давам тел. за който се интересува- 0878362299- Цецо

Общи условия

Активация на акаунт