БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 417
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 3 975
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Много благодаря! 🤗🌺🌼💐

# 3 976
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 67
Здравейте,
Понеже мернах един коментар, в който се казваше, че само се пита за майстори, а после не дава никой обратно мнение от работата, реших да дам мнение за свършената работа.
Имахме водопроводен проблем и говорихме с г-н Румен Янков, обяснихме му, какъв ни е проблема, пратихме му снимки и се разбрахме кога да дойде. Човека дойде, беше купил необходимите неща за отстраняването на авариата (счупена водопроводна връзка към кухненската чешма), смени ги и не само, че ги смени но помогна и за връзването на миялната ни машина на много разумна цена.
Много сме му благодарни и сме много доволни от свършената работа!

# 3 977
  • Мнения: 1 529
И аз съм ползвала услугите на Румен - смяна на кранчета, оправи смесителите, а аз мислех, че са за смяна. За такъв тип ремонти мисля, че може да му се има доверие.

# 3 978
  • Мнения: 2 355
Бихте ли препоръчали майстор за иззидване на тераса(само подсилване и попълване)? За Пловдив.
Благодаря.

# 3 979
  • Мнения: X
Някой, ползвал ли е услугите на тази фирма и ако да - дайте отзиви. Благодаря!

https://vikuslugi-sofia.com/

# 3 980
  • Мнения: 1 846
С добър мебелист мога да помогна, с майстор - не. Изрично подчертавам, че мебелистът не прави проект. Ако имате интерес, мога да дам координати (за София), като той и дизайнерката ни са единствините, за които нямам дори грам колебание и притеснение да препоръчам. Познавам го от повече от 15 г. и съм го ползвала за всички наши проекти.
https://bg-mam.ma/p/216265/36035607

Може ли координатите на мебелиста, моля?
Търся мебелна фирма за направа на гардероб в коридора който да бъде и портманто едновременно.

# 3 981
  • София
  • Мнения: 3 906
Трябва ми алпинист за корекции по външна изолация в София - монтаж на козирка, запълване на фуги и измазване. Някой да е ползвал наскоро и да е доволен?

# 3 982
  • София
  • Мнения: 2 521
Препоръчвам Станислав 089 919 3976

Много сме доволни от: цялостен ремонт на стая в панелно жилище от-до всичко - сваляне на стари тапети и балатум, усвояване на тераса, къртене на и под стара дограма, изолиране на стени и таван, шпакловане, подравняване на под включващо къртене и подравняващо замазване, боядисване с латекс, редене на ламинат, сглобяване на мебели, редене на плочки в килер, ВиК дейности. Извозва и изхвърля строителни отпадъци, сам закупува и пренася строителни материали.

# 3 983
  • Мнения: 316
Здравейте! Някой да има отзиви от работата на фирма БГ Хенди Мен в София? До колкото виждам, по-скъпички са им услугите, но дали предлагат качествени услуги? Хубав ден на всички!

zvаnchе, може ли контакти на дизайнерката, от която сте доволни Simple Smile?

# 3 984
  • Мнения: 10
Има ли някой електротехник за София (жичкаджия)?

Имам две лампи в моята стая, но не знам защо се включва и изключват от един ключ, искам да ги разделя.

Мерси.

# 3 985
  • Мнения: 1 529
0888 530918 Симеон
Става за такива дребни ел. ремонти.

# 3 986
  • софия
  • Мнения: 25 457
zvаnchе, може ли контакти на дизайнерката, от която сте доволни Simple Smile?
https://dlinterior.bg/
Отговорна, точна, даде ни практични съвети. Имах доста ясна представа какво искам, но тя го реализира професионално.

# 3 987
  • Мнения: 19 483
Да знаете координати на майстор, който може да ми изработи и монтира дървена градинска ограда към 60 см. висока с дължина около 10-12 метра? Особеното е, че има и малка денивелация и готови модули не са подходящи, та ще трябва майстор за тази работа. 

# 3 988
  • София
  • Мнения: 4 878
Моля да ми препоръчате майстор (или фирма) за ремонт на покриви и хидроизолация на открити тераси.

# 3 989
  • софия
  • Мнения: 25 457
Е, добре, де, дори аз, която не се интересувам от това, виждам, че има препоръка за ремонт на покриви 2 поста по-нагоре.
Настоявате да ви се отговаря лично ли, че не искате дори настоящата страница на темата да прегледате?
(въпросът е риторичен и изобщо не държа да ми се отговаря)

Отделно от това, горе в ляво лупичката работи отлично в десктоп версия на сайта.

Общи условия

Активация на акаунт