БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 028 367
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 3 990
  • София
  • Мнения: 3 916
zvаnchе, постът отгоре е съмнителен - нов потребител, с първи пост във форума и той е рекламен /"само напред и нагоре" му липсва/. Иначе - да, съгласна съм, че е по-добре да потърси и после да се пита.

# 3 991
  • софия
  • Мнения: 25 486
Долу в дясно на всеки пост има форма за уведомяване на модератор.
Не се карам, но все искаме някой друг да свърши нашата работа. Не съм обърнала внимание на този пост, но ако някой е видял, че не е ок, не е ли по-нормално да уведоми за това модератор?

# 3 992
  • София
  • Мнения: 3 916
Все пак има някаква вероятност постът да е от доволен клиент. Пряко няма или поне аз не виждам да има нарушаване на правилата. Всеки сам преценява дали да се довери или не.

# 3 993
  • Мнения: 919
В последните поне 30 страници има два отзива за ремонт на покрив. Единият е коментираният от Вас, на който аз не бих се доверила категорично, а вторият е за някой си Асен, с когото аз се свързах с молба да дойде да види за какво става дума и да ми каже цена. Момчето въртя, сука и каза, че ще дойде. В еди кой си ден като си свършел работата. На този също не бих се доверила. Човек, който смята, че останалите се въртят около неговата височайша личност /защото все пак за да го чакам по тази схема трябва да си взема отпуск, очевидно/; няма представа кога долу-горе се очаква да си свърши работата...
Та - отзиви за хидроизолация и покриви всъщност няма кой знае колко.

# 3 994
  • София
  • Мнения: 4 878
В последните поне 30 страници има два отзива за ремонт на покрив. Единият е коментираният от Вас, на който аз не бих се доверила категорично, а вторият е за някой си Асен, с когото аз се свързах с молба да дойде да види за какво става дума и да ми каже цена. Момчето въртя, сука и каза, че ще дойде. В еди кой си ден като си свършел работата. На този също не бих се доверила. Човек, който смята, че останалите се въртят около неговата височайша личност /защото все пак за да го чакам по тази схема трябва да си взема отпуск, очевидно/; няма представа кога долу-горе се очаква да си свърши работата...
Та - отзиви за хидроизолация и покриви всъщност няма кой знае колко.

Пак добре, че само е въртял и сукал, а не ви е завлякал с доста пари, без да свърши никаква работа.
Аз се опарих жестоко веднъж и затова исках отзиви за коректни "майстори", но явно и тук няма да намеря.

# 3 995
  • Мнения: 4 260
Ние правихме с една фирма но не е минало кой знае колко време (8 месеца), за да ги препоръчам.Времвто ще покаже, но си взеха солено

Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 21:05 от malinkap

# 3 996
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Моля да ми препоръчате майстор (или фирма) за ремонт на покриви и хидроизолация на открити тераси.
Мога да препоръчам,но за Варна,не разбрах за кой град търсите Вие.

# 3 997
  • София
  • Мнения: 4 878
Моля да ми препоръчате майстор (или фирма) за ремонт на покриви и хидроизолация на открити тераси.
Мога да препоръчам,но за Варна,не разбрах за кой град търсите Вие.

За София.

# 3 998
  • Мнения: 376
Аз мога да препоръчам момчето, което направи хидроизолацията на нашето покривче в Пловдив (20м2, два пласта, значи около 40м2, плюс битумни ленти, материалите си ги избрах аз, но ги купи и достави той). На лични, не смея да публикувам директно телефон. Аз писах доста в черната темата за покриви, мога и още да пиша, минах сигурно през 40-50 майстори и прехвалени фирми, докато попадна на него съвсем случайно, докато търсех скеле. Останах много доволна от работата, от отношението и цената беше ок. Даде договор, гаранция, дори фактурите за материалите ми показа. Засега са минали 3 месеца мисля и няма проблеми с течове. 

# 3 999
  • Мнения: 590
За въпросния Асен , искам да кажа ,че ние останахме изключително доволни . Скромно срамежливо момче ,което си разбира от работата  без много приказки , но от пролетта до есента е по-трудно свързването с него и повечето време работи в София и околността. И което не може да го направи ,казва директно , не иска само да вземе парите и да си "остави ръцете" . Миналия месец се свързахме отново с него , искахме да ни залепи плочки на оградата , е, и там останахме доволни . Сега си е сменил телефония номер , ако някой го интересува ще го дам на л.с.

# 4 000
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 796
Ние правим втори ремонт на покрив, на различни места и използвахме една фирма от Самоков. Препоръчвам с две ръце.

# 4 001
  • София
  • Мнения: 170
Ние правим втори ремонт на покрив, на различни места и използвахме една фирма от Самоков. Препоръчвам с две ръце.

Titina ,може ли координатите на тази фирма?Ако искаш на лични,само ако не са от мургавите.

# 4 002
  • Мнения: 1 829
Трябва ми човек за "подмазване" на прозорци или там както се казва. Сменям дограма. София.

# 4 003
  • София
  • Мнения: 1 742
За покриви и навеси препоръчвам Димитър 0889398494 работи в селата около Елин Пелин.

# 4 004
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Аз мога да препоръчам момчето, което направи хидроизолацията на нашето покривче в Пловдив (20м2, два пласта, значи около 40м2, плюс битумни ленти, материалите си ги избрах аз, но ги купи и достави той). На лични, не смея да публикувам директно телефон.
Скрит текст:
Аз писах доста в черната темата за покриви, мога и още да пиша, минах сигурно през 40-50 майстори и прехвалени фирми, докато попадна на него съвсем случайно, докато търсех скеле. Останах много доволна от работата, от отношението и цената беше ок. Даде договор, гаранция, дори фактурите за материалите ми показа. Засега са минали 3 месеца мисля и няма проблеми с течове. 

Може ли повече инфо на лични. това момче само покриви ли прави или и други дейности?

Общи условия

Активация на акаунт