БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 396
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 4 185
  • Мнения: 1
Здравеите,каде мога да напиша оплакване от един "майстор" бояджия и фаянс.
Името на мнимият "майстор" е Георги Георгиев Попов  (Жоро) от кв.Павлово София ,за един месец залепи осем плочки в банята ми,тръбите на пода бяха без наклон ,след като го изгоних плочките започнаха да падат и чупят.
През два дни изкаше пари,И така 8 плочки и повредите които тои причини ми струват 1300лв. които тои взе напред.След като казах че няма да има пари докато не видя нещо готово от трите стаи ,кухня и баня тои ми каза че ще работи другаде докато има пари.Тогава бе изгонен .
 
Моля модератор да премести в Черен списък ако има такъв.

Попаднахме на същия "майстор" Георги Попов, с телефон 0899103284. Трябваше да ни направи просто една баня. Пълен некадърник и мошеник. Завлече ни с пари, открадна материали от обекта, продупчи ни тръби за вода в банята, които оправяхме след него.
Бягайте далече, ако попаднете на него!

# 4 186
  • Мнения: 4
Здравейте, прегледах темата, но тъй като е твърде голяма, не успях да открия майстор (може би алпинист) за измазване на тераса от външна страна. Може ли да препоръчате такъв за град София ?

# 4 187
  • Мнения: 268
Здравейте, може ли да ми препоръчате майстор по парното - за София, Студентски град.
Преди 2-3 дни ни спря топлата вода и парното, след като дойде и пуснах парното започна да издава странен звук и не топли така добре както преди. Проблемът се появи на всеки един от радиаторите.
Предполагам, че радиаторите ще се нуждаят от обезвъздушаване или нещо подобно. Инсталацията е хоризонтална, доколкото съм запозната.
Моля за координатите на някой кадърен човек, който да разбира.
Със сигурност имате обезвъздушители. Ако не знаете къде са - качете снимки, ще кажем/посочим. Едно бурканче слагате пред тях, че излиза малко вода и отвивате. Излиза въздуха и мехурчета вода. като спре да излиза въздух - завъртате обратно и изсипвате водата от бурканчето в тоалетната. Simple Smile


ето така ни изглеждат радиаторите.
Обезвъздушителите се намират отогорната лява страна (е случая на снимката отгоре отдясно). Опитах да ги обезвъздуша, но не знам трябва ли да е пуснато парното или не докато ги обезвъздушавам. Опитах и пуснато и спряно. Излиза въздуха, започва да тече водичка. Но след това като пусна парното се чува много странен звук - сякаш влиза не само вода, но и въздух. Преди не се чуваше по този начин. И след това като опитам да обезвъздуша отново се оказва, че отново е пълно с въздух. Ако някой има съвет как правилно да го обезвъздуша. Или ако смятате, че няма да е толкова просто ще се радвам и на контакти на човек, койти разбира от тези неща.
Предполагам,че имате човек от блока ,който отговаря за абонатната станция.Слизате в абонатната станция изключвате помпата на парното.Допълвате ръчно абонатната станция. И след това пускате парното.

Благодаря ви за препоръката - след като разбрах, че има такъв отговорник, се свързах с него и той направи точно това, което описахте и проблемът се разреши!

# 4 188
  • Мнения: 249
Момичета, моля препоръчайте мебелист за изработване на кухня.

# 4 189
  • Мнения: X
И аз да помоля за майстор, който чисто и хубаво ще пробие 10-тина дупки за поставяне на картини.

# 4 190
  • София
  • Мнения: 180
И аз да помоля за майстор, който чисто и хубаво ще пробие 10-тина дупки за поставяне на картини.

Това в повечето случаи не зависи от майстора а от основата, която се пробива. Има си и хитринки, но не винаги помагат. Ако е за София може да ми пишете лично съобщение с повече подробности.

# 4 191
  • Мнения: 4 249
Трябва ви и Ел техник да не светнете като пробивате дупките.

# 4 192
  • София
  • Мнения: 3 167
За картините, пробвайте с такива ленти Има и вариант да се залепят кукички. Не всички варианти съм виждала в България, но не е сложно да си поръчате от Амазон.

# 4 193
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Момичета, моля препоръчайте мебелист за изработване на кухня.
За кой град търсите?

# 4 194
  • Мнения: 249
Момичета, моля препоръчайте мебелист за изработване на кухня.
За кой град търсите?
За София

# 4 195
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Скрит текст:
Момичета, моля препоръчайте мебелист за изработване на кухня.

За кой град търсите?
[/quote]
За София
[/quote]
Горещо препоръчвам Момчил, телефон ‪+359 888 45 09 20‬
На нас ни ремонтира стара над 20 годишна кухня, нещо за което много малко мебелисти се навиваха да направят. А тези, които все пак се съгласиха,  обявиха цена, като за нова. Отделно ни направи обзавеждане за коридор и две спални с нощни шкафчета. Изключително коректен и точен в срокове, и качество на изработката.
Успех! Simple Smile

# 4 196
  • Мнения: 249

Crystal_Noir, много ви благодаря, ще го имаме предвид и за други мебели в апартамента, които предстои да се поръчват. Ако не ви затруднява - може ли да покажете снимки на ЛС?

# 4 197
  • Мнения: 4 249
За циклене на паркет кой може да препоръчате в София?Ако може и цени?Благодаря!

# 4 198
  • Мнения: 4
Здравейте, може ли да ми препоръчате майстор железар( фирма) ,работещи по поръчка на клиента. Благодаря.

# 4 199
  • София
  • Мнения: 757
1. Търся майстор за входна блендирана врата. Трябва да се регулира и да и се сменят всички уплътнения.

2. Трябва ми и фирма за алуминиева дограма, но малка, еднолична, човека да се ангажира от край до край.

Много ще съм благодарна за координати!

Общи условия

Активация на акаунт