БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 020 703
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 3
С две ръце препоръчвам за София циклене,лакиране,редене  Пенко Табаков тел.0887148518 и 0893427737 много съвестно момче и не взима скъпо.Взех му телефоните от някакъв вестник миналата година и съм много доволна.

# 181
  • Мнения: 51
Препоръчвам горещо една фирма за окачени тавани от гипсокартон и изолации. Както се разбрахме дойдоха в точен час и свършиха цялата работа за 2 дни (направиха ми тавана). ЛК Евгени 0878/ 138447.

# 182
  • Мнения: 71
Момичета препоръчайте някой за поставяне на ламиниран паркет...
Цена 5лв как ви се вижда?

# 183
  • Мнения: 696
Момичета препоръчайте някой за поставяне на ламиниран паркет...
Цена 5лв как ви се вижда?


 newsm78 несериозно и смешно никой няма да дойде за толкова

# 184
  • София
  • Мнения: 932
Момичета препоръчайте някой за поставяне на ламиниран паркет...
Цена 5лв как ви се вижда?


 newsm78 несериозно и смешно никой няма да дойде за толкова
Защо?! Не мисля,че 5 лв. на квадрат е много ниска цена, верно зависи от сложността, но за обикновено редене не е малко. Друг е въпроса , че има фирми ,които и над 7 лв. вземат  Rolling Eyes.

SheIsInLove писах на лични.

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 13:34 от nellyani

# 185
  • Мнения: 71
"несериозно и смешно никой няма да дойде за толкова"


Зори, колко според теб тогава е пазарната цена?  Whistling

# 186
  • Варна
  • Мнения: 383
вече мога да дам телефона и на майстор за гипскартон /след като приключи вкъщи/ за Варна
казва се Съни-0885 44 93 28
не бях виждала майстори , които не оставят след себе си тон боклуци-бързо , точно и качествено си свърши работата Peace


а относно пазарната цена за ламината -3 лева ми се вижда по-нормална

# 187
  • Мнения: 19 360
"несериозно и смешно никой няма да дойде за толкова"


Зори, колко според теб тогава е пазарната цена?  Whistling
Ами аз не знам също пазарната цена, но като се има предвид, че повечето разгледани от мен магазини включват монтажа в цената продадения ламинат, какво смешно има в цена от 5 лв. на квадрат не разбрах, при положение че клиентът може да си закупи и такъв, който да му постави безплатно фирмата която продава ламината?

# 188
  • София
  • Мнения: 932
"несериозно и смешно никой няма да дойде за толкова"


Зори, колко според теб тогава е пазарната цена?  Whistling
Ами аз не знам също пазарната цена, но като се има предвид, че повечето разгледани от мен магазини включват монтажа в цената продадения ламинат, какво смешно има в цена от 5 лв. на квадрат не разбрах, при положение че клиентът може да си закупи и такъв, който да му постави безплатно фирмата която продава ламината?

Няма безплатен обяд, със сигурност в цената на паркета е включена и цената за монтажа. Не ми се вярва да подаряват монтажа.


а относно пазарната цена за ламината -3 лева ми се вижда по-нормална

Е то ако може, без пари ще е най-добре, сега е мой ред да кажа , че три лева на квадрат , е малко , за качествено слагане на паркет, но ако се намери човек за толкова , защо не.

# 189
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета препоръчайте някой за поставяне на ламиниран паркет...
Цена 5лв как ви се вижда?


Сложете си го сами.
Не е никак трудно. Особено, ако вземете от системата клик или двоен клик.
За 3 часа най-много сте готови. Даже е много три часа.
Ще си го направите много по-хубаво.
И най-важното няма да ви стъпва майстор в къщата.

# 190
  • Мнения: 1 289
Аз пък мога да препоръчам мъжа ми за пловдивска област Simple Smile Кнауф и прочее са му като за добър ден,експерт е,не че ми е мъж,но наистина си разбира от работата. Ето му и сайта,ако някой се интересува.  http://nextt.dir.bg


А за паркета,да доложа,ако е двоен клик,наистина и сами ще си го сложите,щом аз вече се специализирах значи не е хич сложно.Иначе за цени незнам как вървят.   bouquet

# 191
  • Мнения: 1 632
"несериозно и смешно никой няма да дойде за толкова"


Зори, колко според теб тогава е пазарната цена?  Whistling
5лв е за кв. м.
Преди 1мес познати слагаха, та от там знам!

# 192
  • Мнения: 71
не е тук мястото, но отделно от тази цена се плаща на л.м. и за первазите..нали така?
ние имаме около 150м2 и искам да направя приблизителна сметка.
поздрави

# 193
  • Мнения: 19 360
"несериозно и смешно никой няма да дойде за толкова"


Зори, колко според теб тогава е пазарната цена?  Whistling
Ами аз не знам също пазарната цена, но като се има предвид, че повечето разгледани от мен магазини включват монтажа в цената продадения ламинат, какво смешно има в цена от 5 лв. на квадрат не разбрах, при положение че клиентът може да си закупи и такъв, който да му постави безплатно фирмата която продава ламината?

Няма безплатен обяд, със сигурност в цената на паркета е включена и цената за монтажа. Не ми се вярва да подаряват монтажа.


а относно пазарната цена за ламината -3 лева ми се вижда по-нормална

Е то ако може, без пари ще е най-добре, сега е мой ред да кажа , че три лева на квадрат , е малко , за качествено слагане на паркет, но ако се намери човек за толкова , защо не.
Не, може би не си ме разбрала добре. Исках само да кажа, че по-качествените неща /и същевременно по-скъпи де, си вървят като цена заедно с монтажа/ Да де, ама "монтажистите" пък искат идеално гладък под, не режат врати и куп други изисквания, заради което ще предпочета друг да ми поставя ламината, както и да ми извърши останалите дейности. Та затова ще си търся майстор да ми постави настилката отделно от тези от магазина, но просто се подразних от репликата "никой няма да дойде за толкова". А иначе за трите лева на квадрат - да не стане като с евтиното сирене после - нямало мляко вътре - еми как ще има мляко като е по три лева килото... newsm78

# 194
  • Мнения: 1 632
За первази мисля, че беше към 1,50-80 на линеен метър!

Общи условия

Активация на акаунт