БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 181
  • 4 992
  •   6
Отговори
# 285
  • София жк Бъкстон
  • Мнения: 74
Тъсра фирма за саниране на висок етаж /7-ми/. Да са сериозни и да работят с качествени материали.

Досега се занимавах с едни момчета, които два пъти отменяха угорворката да погледнат апартамента и ги отказах.

И все още търся демонтаж/монтаж на климатици.  Simple Smile
Бригадата, която съм препоръчала в предишните си постове има и алпинисти, ако става дума за изолация или мазилка. Ако искаш пиши им на емайла sdghomerepair@gmail.com и питай каквото те интересува.

# 286
  • Мнения: 429
Тъсра фирма за саниране на висок етаж /7-ми/. Да са сериозни и да работят с качествени материали.

Досега се занимавах с едни момчета, които два пъти отменяха угорворката да погледнат апартамента и ги отказах.

И все още търся демонтаж/монтаж на климатици.  Simple Smile
Бригадата, която съм препоръчала в предишните си постове има и алпинисти, ако става дума за изолация или мазилка. Ако искаш пиши им на емайла sdghomerepair@gmail.com и питай каквото те интересува.

Благодаря ти   bouquet Ще им пиша.

# 287
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Тъсра фирма за саниране на висок етаж /7-ми/. Да са сериозни и да работят с качествени материали.

Досега се занимавах с едни момчета, които два пъти отменяха угорворката да погледнат апартамента и ги отказах.

И все още търся демонтаж/монтаж на климатици.  Simple Smile
За саниране-"Калоян Стайков"ЕООД-0885078592- Много бързо и качествено работят момчетата!!И аз съм на 7етаж! Peace

# 288
  • Мнения: 96
Привет на всички! Предстои ми ремонт на баня. Търся добър майстор за фаянс, но да разбира и от шпакловка и поставяне на гипсокартон. Става въпрос за София. Ако можете - помогнете.  baby_neutral

# 289
  • Мнения: 96
hellborn, благодаря за информацията. Ще се опитам да се свържа с майстора.

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 16:24 от SSSM

# 290
  • София жк Бъкстон
  • Мнения: 74
няма защо.Радвам се,че мога да бъда полезна.

# 291
  • Мнения: 429
didiela,   bouquet

# 292
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Ама пък алпинистчетата какви сладурковци са, а? Laughing

# 293
  • Мнения: 19
Момичета искам да ви попитам за майстор на плочки, но е по особенно ...
Предния майстор , който ни сложи плочките, си остави ръцете преди две години, в ужасно състояние са фугите! Искам да се махнат и да се сложат бели фуги! Някой да знае такъв майстор  Rolling Eyes а ето ималко 'красиви' снимки



# 294
  • Мнения: 16
Здравей те това е много хубава темичка, аз нямам много време, но когато съм свободна чета темичките, мога да помогна с майстор -всичко с гипсокартон(обръщане фигури.....),шпакловка и боя-изпробван е и работи на добри цени,казва се Николай 0899757709 за София.Дано да помогна ние сме много доволни.

# 295
  • Мнения: 19
Забравих да уточня че става въпрос за Варна!!!

# 296
  • Мнения: 3 485
Момичета искам да ви попитам за майстор на плочки, но е по особенно ...
Предния майстор , който ни сложи плочките, си остави ръцете преди две години, в ужасно състояние са фугите! Искам да се махнат и да се сложат бели фуги! Някой да знае такъв майстор  Rolling Eyes а ето ималко 'красиви' снимки




tozi "maistor"sigurno za parvi pat v zivota si e slagal faqns ooooh!

# 297
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета искам да ви попитам за майстор на плочки, но е по особенно ...
Предния майстор , който ни сложи плочките, си остави ръцете преди две години, в ужасно състояние са фугите! Искам да се махнат и да се сложат бели фуги! Някой да знае такъв майстор  Rolling Eyes а ето ималко 'красиви' снимки
tozi "maistor"sigurno za parvi pat v zivota si e slagal faqns ooooh!

Добре де, как можа да праснеш такъв цитат.

# 298
Здравейте,аз съм от Русе и търся майстор - дърводелец да ми направи кухня.Но имам доста изисквания Rolling Eyes  искам да е по мой вкус,искам да стане както аз я искам,цветове форми и т.н.Моля, ако някой ако е доволен от съвестен майстор да пише.Благодаря предварително!

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 23:40 от силвия83

# 299
  • Мнения: 646
Uliana23, аз мислех че нашият "майстор" е зле, ама то при вас положението е още по-трагично  Sad
Моят мъж от известно време подхвана и маха фугите и сам ще си фугира след това. Много бавно върви работата, ама надявам се накрая резултата да е добър. Започна с малка шпакличка, след това открихме един уред за махане на фуги и с него. Не вярвам ,че някой майстор ще се наеме да прави само това - пипкава работа - няма кой да плати много за нея. Май ще трябва да е на принципа направи си сам.

Общи условия

Активация на акаунт