БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 516
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 64
Ако ще е в помощ за някой бих препоръчала момчето което ни направи банята . Коректен е и сме доволни от резултата и цените които ни предложи  . Става въпрос за Пловдив . Ако някой се интересува може да ми пише на лични да изпратя координати  и снимки от нашата баня .

# 511
  • София
  • Мнения: 932
Нелияни, не се засягай! Не съм искала да те обидя.   bouquet
Peace  Simple Smile

# 512
  • Мнения: 646
Моля ви като хвалите майстор да пишете в кой град сте.

# 513
  • Мнения: 196
Препоръчайте фирма за къртене, чистене, извозване на строителни отпадъци, става въпрос за София.

# 514
  • София
  • Мнения: 7 990
На случаен принцип от нета виках ето тази фирма http://www.kyrti.com/
Нямаше проблеми, дойдоха, за 5 часа изкъртиха всичко, което им казах.

# 515
  • Мнения: 14
Препоръчвам Иван Тодоров от София, занимава се с всякакви дребни ремонти в апартамента.
Поправял ми е и пералнята и бравата на входната врата,подмени ми плота  и тръбите в кухнята и ми изведе контакт и тръба за аспирация от банята към гардероба в коридора ,където ми е сушилнята...  Много е съвестен, не взима  скъпо и работи бързо....С две думи ако мъжа ви не може да свърши нещо у вас или ви обявяват космически цени както четох по-горе за окачен таван в банята Simple Smile) няма да съжалявате...  тел за връзка 0895424634

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 16:40 от Maria27

# 516
  • Мнения: 1 569
Препоръчайте моля перфектен плочкаджия за СОФИЯ!  Hug

# 517
  • София
  • Мнения: 7 990
Препоръчайте моля перфектен плочкаджия за СОФИЯ!  Hug

ЧАПАРА ЕООД
адрес: София, ул. 11-ти август 38
телефон: 087 8912246
Собственикът се казва Божидар Стефанов.

Самият собственик се занимава с поставяне на плочки, много педантичен и коректен човек. Попаднахме на него случайно, от интернет, след като изхвърлихме предния майстор, който така налепи гранитогреса, че се наложи да къртим всичко и да слагаме втори път.

# 518
  • Мнения: 24
Търся актуално  инфо относно цените за монтаж  на гипсокартон  и майстор за такъв за София става въпрос.

# 519
  • Мнения: 148
Препоръчайте моля перфектен плочкаджия за СОФИЯ!  Hug
При мен точно в момента работят двама души слагат ми плочкки в басейна,такива перфекционисти за пръв път виждам.Басейна ми е 80 м2,така както вървят за 3 дни са готови/ако невали.Взимат 15лв на квадрат от тези малките плочици за басейн+поставяне на хидроизолация и всичките му салтанати.Ако те интересува пиши на лични да ти дам контакти.

# 520
  • Мнения: 2 023
Здравейте!
Търся коректни майстори за покривна изолация на 8 етажен панелен блок-за 1 вход- в София.
До момента сме попадали на едни... #2gunfire
Няма гаранция, че след време ще можеш да ги откриеш, твърде висока цена или др. проблеми.



# 521
  • Мнения: 85
Търся актуално  инфо относно цените за монтаж  на гипсокартон  и майстор за такъв за София става въпрос.
Мога да ти препоръчам фирма "Инжинеринг" работят бързо и качествено,информация за цените може да ди даде собственика на фирмата след като уточните какво трябва да се прави (поне при нас стана така първо се разбрахме за формите и квадратурата и той ни даде цената)  0896 673 201 - Петър Кацаров

# 522
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте!
Търся коректни майстори за покривна изолация на 8 етажен панелен блок-за 1 вход- в София.
До момента сме попадали на едни... #2gunfire
Няма гаранция, че след време ще можеш да ги откриеш, твърде висока цена или др. проблеми.




Мога да ти препоръчам майсторите, които правиха нашият покрив. Много коректни и честни. Освен всичко ни дадоха и гаранция.
Венелин Вачков- тел.0898 621 650,  Peace.

# 523
  • Мнения: 315
Аз препоръчвам братовчед ми за направата на бани, гипсокартон и шпакловка, а и за много дребни работи. Занимава се с това повече от 10 години и е много добър. На майка ми апартамента той го прави, стана перфектен. В коридора не можа да й направи шпакловката, че нямаше време |на майка ми апартамента е в Плевен и му се налагаше да пътува| После едно момче ни направи шпакволката в коридора, но изобщо не стана като на братовчед ми. Сега у дома ще го викам пак за банята и стените и пак ще пътува, защото не съм от София, но ми е писнало от пишман майстори и предпочитам да му платя пътя, но да дойде той. Ако някой се интересува, да ми пише на лични, ще му дам телефона му. Става въпрос за гр. София.

# 524
  • Мнения: 188
Аз ще препоръчам човек за шпакловки и боя. Казва се Андрей тел - 0888532568.Не се мотае, сериозен е и работи качествено. гр. София При интерес мога да дам снимки на завършен обект.

Общи условия

Активация на акаунт