БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 379
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 1 742
0897810646  Люба  боядисва и слага тапети

# 541
# 542
  • Мнения: 0
Здравейте,

Пиша за София.

Наскоро смених старата си дограма с нова, която е PVC.
Фирмата, от която съм изключително доволен и като качество, и като цена е:
http://www.rrpfenster.com/site/

Работят с немски профиил, но по-важното е, че хората, работещи във фирмата са компетентни и ми отговориха на всички въпроси.

Фирмата не е много голяма, но аз търсих точно такава, защото в големите фирми има текучество на персонала и не бих искал някой некадърник, който има 2 леви ръце да ми монтира дограмата.

Препоръчвам Ви я!

# 543
  • Мнения: 16
Здравейте! Има ли някой впечатления от Ангел Петричев? Чудя се дали да си направя при него кухнята.

# 544
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Здравейте,

Пиша за София.

Наскоро смених старата си дограма с нова, която е PVC.
Фирмата, от която съм изключително доволен и като качество, и като цена е:
http://www.rrpfenster.com/site/

Работят с немски профиил, но по-важното е, че хората, работещи във фирмата са компетентни и ми отговориха на всички въпроси.

Фирмата не е много голяма, но аз търсих точно такава, защото в големите фирми има текучество на персонала и не бих искал някой некадърник, който има 2 леви ръце да ми монтира дограмата.

Препоръчвам Ви я!

Това ми звучи като реклама newsm78

# 545
  • Мнения: 729
Здравейте! Има ли някой впечатления от Ангел Петричев? Чудя се дали да си направя при него кухнята.
Ами кажи за кой град става на въпрос?  Simple Smile

# 546
  • Мнения: 16

[/quote]
Ами кажи за кой град става на въпрос?  Simple Smile
[/quote]
За София, но ако името му не говори нищо, то града какво значение има ?

# 547
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Доста четене падна докато го открия всякакви теми из форума бели и черни списъци, но направих правилният избор и сега дойде ред и аз да си пусна гласчето за Емо - Емилиян Бориков, найстина кадърно момче, цялостен ремонт ми направи в къщи - тераса, кухня, коридор, килер, толетна, баня, зидане, мазилки, шпакловки, изолации, гипс картон, теракот, ламинат, ВИК, ЕЛ, банята изцяло всичко наново и всичко стана страхотно.
Също ме впечатли че момчето не е като повечето майстори да работи от 11 до 6 ами сутрин от рано, вечер и до 12 е стоял, почти и не почива. Веднага след ремонта се отзова за някой допълнителни работи не да го чакам 2 месеца заради някой дреболий какво е било с други такива. Съветва дава страхотни идеи от повечето от които се възползвах. Чисти след себе се и не ти взема 100-300 лв за "извърляне на боклуци" както други такива.
Работи на доста приемливи цени, сравнени с 5-6 други майстори и фирми.
С две думи това е вашият човек  тел за вързка = 0886624911, 0895703011

Подкрепям това мнение Peace

Момчето е много свястно и кадърно - направи ни ремонта на офиса  точно както го искахме - без да натовари с нищо... Изпълни всичко в срок и остави офиса почистен, като нов.
Днес също дойде и в нас и ми оправи аспиратора (изведе тръбата на покрива, за да има достъп до въздух), от който се оплаквам вече от месеци - поради некадърното поставяне от предния майстор, който претупа ремонта на апартамента ми.. #2gunfire
Погледна го , премисли всички варианти и намери решение за "без пари" на фона на това, което ми искаха всякакви други идващи на оглед.  Peace


Здравейте момичета,
искам и аз да похваля Емо, миналата година когато майсторите ни изчезнаха без да завършат 1 стена, той беше единствения който се нави да дойде и да довърши започнатия ремонт.
Тогава бях бременна в 6-ти месец и въпреки хилядите ми молби към други майстори, никой не искаше да дойде заради 6 кв стена - било им малко като работа.
Емо, тогава спаси положението, сега пак ще му звъня, че съседите ни наводниха и ми трябва помощ в кухнята.

# 548
  • София
  • Мнения: 272
Този Емо дали ще се навие да ми монтира едни бойлери? newsm78

# 549
  • София
  • Мнения: 1 742
Какви са тези бойлери.Ако Емо не се навие може да ми се обадите на 0887737270.

# 550
  • София
  • Мнения: 272
Какви са тези бойлери.Ако Емо не се навие може да ми се обадите на 0887737270.

писах на лични  Peace

# 551
  • София
  • Мнения: 22
Здравейте!

Искам да попитам някой ползвал ,ли е услугите на фирма "Азо".Намира се в Ситняково.Производство на кухни,вити стълби и др.Цената за кухня е изгодна.Препоръчаха ни я,но не знам ,ако има и др.мнение ще съм по-спокойна.
                                                             Благодаря предварително!

# 552
  • София
  • Мнения: 22
Забравих да кажа ,че става въпрос за София.

# 553
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен! Искам и аз да похваля един майстор. Много сме доволни от ремонта,който прави вкъщи-занимава се най-вече с шпакловане на стени и тавани и боядисване с латекс, но у нас прави и банята. Телефонът му е :0885443637. Който иска снимки, може на лични Simple Smile

nimfi4kaБлагодаря!
Използвах услугите на този майстор и съм много доволна. Работи чисто, бързо и хубаво. У нас направи шпакловка и боядисване на стени. Казва се Атанас Давчев и телефонът му е 0885/443637 или 0877/921088. Горещо го препоръчвам. Работи в София.
Още един глас за Атанас. Викнахме човека за измазване на прозореца като сменихме дограмата в хола. Стана бързо и сме много доволни от качесвото.Не взима скъпо. Nimfi4ke, мерси и от нас!

# 554
  • Бургас
  • Мнения: 675
Здравейте! Трябва ми бригада за външна машинна мазилка за София. Ще се радвам, ако сте останали доволни и споделите.

Общи условия

Активация на акаунт