БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 822
  • 4 992
  •   3
Отговори
# 600
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Търся водопроводчик във Варна, който да премести трабите на мивката в кухнята.

# 601
  • Мнения: 0
от години ползвам само един майстор за всички строителни работи в Бургас и само два пъти съм се отклонявала и после той е оправял нещата на другите,много съм доволна и от момчето което ми направи последната кухня ,ако някой се интересува ще му пратя телефоните на лични

# 602
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте миналата седмица си сложихме нов под в мазето и гаража и момчетата заслужават похвала, занимават се със саморазливни подове. Доволна съм всичко стана както исках и някакси не ги усетих кога работят, много тихи, а най- хубавото е че си изчистиха всичко сами : Simple Smile
ТЕЛ. 0884475717 Антон.

# 603
  • София
  • Мнения: 25
Ние привършихме ремонта на банята. Искам да похваля майсторите, работят много качествено. Можете да видите снимки в темата за банята. Телефоните им са 0898429558 (Краси) и 0898429527 (Боби).  Wink

# 604
  • Мнения: 588
Честно казано - започнах да вярвам само на хора с повече от 100 мнения, понеже когато и да съм се обадила на някой (визирам един път майстор за тръби и един път майстор за тока), препоръчан от такива хора с малко мнения, става въпрос само за пари - одират ми кожата директно, да не говорим, че и в двата случая нещата се разкиснаха - но няма да обяснявам, да не си късам нервите.
Ма това си е мое мнение де...

# 605
  • софия
  • Мнения: 1 305
минка уинчестър аз попадам в графата хора с под 100 мнения и по някога ми става неприятно като заради това мойте постове се подлагат на съмнение, но може и да има резон понякога в това Stop  Simple Smile

# 606
  • София
  • Мнения: 25
Аз имам малко мнения, защото предимно чета и рядко пиша, но може да се провери кога съм регистрирана.Давам телефоните на майсторите,защото и аз се рових из интернет и не знаех на кого да се спра. Относно цената на услугата- пита се колко ще струва и ако ти е скъпо- не ги наемаш.

# 607
  • Мнения: 588
Е те едно кажат, после друго поискат...как да е. Всеки си знае, включая муа

# 608
  • Мнения: 721
Честно казано - започнах да вярвам само на хора с повече от 100 мнения, понеже когато и да съм се обадила на някой (визирам един път майстор за тръби и един път майстор за тока), препоръчан от такива хора с малко мнения, става въпрос само за пари - одират ми кожата директно, да не говорим, че и в двата случая нещата се разкиснаха - но няма да обяснявам, да не си късам нервите.

Ще бъде полезно ако посочиш 2те имена, въпреки че е бял списък  Peace
Предстои ми ремонт, изчетох цялата тема, отбелязах си 20тина имена, бих искала да зная с кои да не се занимавам.

# 609
  • София
  • Мнения: 58
Момичета,помагайте!Трябва ни фаянсаджия да ни направи банята.Плочките и душ кабината,седят вече цяла година в коридора(комшията обеща да ни я оправи,но чакането цяла година ни дойде в повече).Моля,препоръчайте ми човек от който сте доволни-да работи добре и на нормални цени.Става въпрос за София.

# 610
  • София
  • Мнения: 1 742
Към края на Август ако не сте намерили ми се обадете.

# 611
  • Мнения: 34
Здравейте! Включвам се и аз в темата. Правим ремонт на едната стая - трябва ми майстор за окачен таван, моля, препоръчайте ми някого. По принцип след това ще замажем и с латекс, но това може и мъжа ми да го свърши, за всеки случай дайте предложение и за някакъв бояджия. Ноза окачения таван ми трябва спешничко. Мерси предварително. Майсторът е за София.

# 612
  • София
  • Мнения: 231
Мариела 1981, за окачен таван и латекс, изобщо за вътрешен ремонт и изолация мога да ти препоръчам човек, обади му се и ще се разберете, цени не мога да ти кажа, знам че отива да огледа и след това се уточняват цените но пък мога да ти кажа че работи добре.
Казва се Ники номера му е 0887 27 12 22.
Надявам се да съм била полезна Simple Smile

# 613
  • Мнения: 931
Здравейте на всички,

Търся фирма, която да направи замазка на фугите на външни стени на панелно жилище. Апартамента е на 6 етаж и ще имам нужда от алпинисти. Живея в апартамента под наем и хазяйката не иска да слага изолация, а само да замаже фугите. Такова е строителството, че като завали по-силно ми тече по стената в хола точно над един контакт. Иде ми да стрелям наред. Хубаво ще е да го направим преди да е започнала есента, така че нямам много време. Моля препоръчайте ми някоя фирма.

# 614

Общи условия

Активация на акаунт