БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 272
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Човек трябва и да има малко късмет,за да попадне на добър майстор.

# 661
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Човек трябва и да има малко късмет,за да попадне на добър майстор.
Е, то не става с нулеви публикации Wink

# 662
  • Мнения: 0
Здравейте:
Прегледах почти целия форум и най-вече мненията и препоръките за майстори за витрешни ремонти.Дали случайно или не,споменават се едни и същи имена на майстори.
Аз например лятото си намерих майстор от една приятелка на ня и бяха правили основен ремонт а при мене беше сероизен ремонт но не на целия апартамент.И кво да ви кажа?!Просто нямам думи-съвесни,кадърни,чисти,точни-единственно ми беше тежко да ствам сутрин щото идваха в 8:00
Направих си целия хол с картон,коридора и тавана на банята,всичко стана страхотно.Аз и малко капризна и затова ми препорачаха италиански бои а тавана на банята ми направиха вебецианска мазилка.
Който не иска да се занимава с квото и да било по време на ремонт просто много силно си го препоръчвам майстора.
0899818957 момчето се казва Ахмед
E, браво, как пък само за едно мнение се регистрира току що , дето се вика! Аман от собствени реклами!! И ако може, си оправи правописа... Peace
Здравейте:
Искам да разбера дали в този форум има специални правила за регистрация и за споделяне на мнение и опит,защото виждам недоволни от моето мнение и опит?Що се отнася правописа-малко е сложно с малко дете в скута да се пише,а нямам толкова свободно време да пиша мнения в  08:06 ч.Можем всички заедно да сме си полезни вместо да се правим на хитри и остроумни и то без покритие.

# 663
  • софия
  • Мнения: 25 446
Здравейте:
Прегледах почти целия форум и най-вече мненията и препоръките за майстори за витрешни ремонти.Дали случайно или не,споменават се едни и същи имена на майстори.
Аз например лятото си намерих майстор от една приятелка на ня и бяха правили основен ремонт а при мене беше сероизен ремонт но не на целия апартамент.И кво да ви кажа?!Просто нямам думи-съвесни,кадърни,чисти,точни-единственно ми беше тежко да ствам сутрин щото идваха в 8:00
Направих си целия хол с картон,коридора и тавана на банята,всичко стана страхотно.Аз и малко капризна и затова ми препорачаха италиански бои а тавана на банята ми направиха вебецианска мазилка.
Който не иска да се занимава с квото и да било по време на ремонт просто много силно си го препоръчвам майстора.
0899818957 момчето се казва Ахмед
E, браво, как пък само за едно мнение се регистрира току що , дето се вика! Аман от собствени реклами!! И ако може, си оправи правописа... Peace
Здравейте:
Искам да разбера дали в този форум има специални правила за регистрация и за споделяне на мнение и опит,защото виждам недоволни от моето мнение и опит?Що се отнася правописа-малко е сложно с малко дете в скута да се пише,а нямам толкова свободно време да пиша мнения в  08:06 ч.Можем всички заедно да сме си полезни вместо да се правим на хитри и остроумни и то без покритие.
Не, бе, Kateto123, просто е малко странно майка да се регистрира в женски форум и бам - първа публикация - реклама, от която не става и много ясно майстор ли хвалиш или майсторИ. Нито си първата/първият, нито ще бъдеш последната/последния.  Но всеки има глава на раменете си и преценява на чие мнение може да се довери и на чие не.

# 664
  • Мнения: 101
Скоро ни слагаха проточен бойлер на трифазен ток. Ел-пичът беше кадърен и приятен за лаф. Свърши и други дреболии, за което ни взе относително малко пари. Ще го викам и в бъдеще. Жоро - 0885226676
Ако някой не е доволен от него, да ми пише на лични. Ще си изтрия този пост.

# 665
  • Мнения: 0
Здравейте,пак съм аз  Simple Smile
Усещам как форума е заразяващ,казваха ми приятелки и не вярвах.
Е какво да кажа-знам какво да готвя и как,знам в кой магазин да ходя и кво да пазарувам,знам при кои случаи при кой лекар да ходя,знам как и с какво да пера,детето си го отглеждам с помощ голяма от баби и тази тема просто беше първата която разгледах.Единственно доброто преставяне на майстора ме накара да се регистрирам и да го споделя.
PLS не ме караъте да се замислям-не виси нищо между краката ми. ТЯ съм  не съм ТОЙ
ЗА БОГА

# 666
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Здравейте,пак съм аз  Simple Smile
Усещам как форума е заразяващ,казваха ми приятелки и не вярвах.
Е какво да кажа-знам какво да готвя и как,знам в кой магазин да ходя и кво да пазарувам,знам при кои случаи при кой лекар да ходя,знам как и с какво да пера,детето си го отглеждам с помощ голяма от баби и тази тема просто беше първата която разгледах.Единственно доброто преставяне на майстора ме накара да се регистрирам и да го споделя.
PLS не ме караъте да се замислям-не виси нищо между краката ми. ТЯ съм  не съм ТОЙ
ЗА БОГА
Щот' не си виждала Клюто, КМ и СО! Не си тамън нещо да се забодеш тук... Sneaky

# 667
  • софия
  • Мнения: 25 446
Здравейте,пак съм аз  Simple Smile
Усещам как форума е заразяващ,казваха ми приятелки и не вярвах.
Е какво да кажа-знам какво да готвя и как,знам в кой магазин да ходя и кво да пазарувам,знам при кои случаи при кой лекар да ходя,знам как и с какво да пера,детето си го отглеждам с помощ голяма от баби и тази тема просто беше първата която разгледах.Единственно доброто преставяне на майстора ме накара да се регистрирам и да го споделя.
PLS не ме караъте да се замислям-не виси нищо между краката ми. ТЯ съм  не съм ТОЙ
ЗА БОГА
За бога! Айде нЕма нужда hahaha Ахмед Мустафа  Joy Във всеки твой пост има поне по 1 противоречие, ама нейсе!

# 668
  • Мнения: 0
Уффффф ,4е съм тъпа-що ли ви се обеснявам.Май чужди хора и мнения нямат място тук.
Пишете си едни и същи работи-пука ми.

# 669
  • Мнения: 18
Здравейте!
И аз да препоръчам горещо нашия майстор. Направи ни банята и коридора наистина перфектно. Приятелите, които ни свързаха с него казаха че работел само с препоръки  /т.е. хора,които са доволни го препоръчват на други/ и бил много зает. Аз оттам реших че явно е добър и наистина се оказа така. Разбира си от работата, съвети ни даде как да променим някои неща, по телефона също му звънях за обяснения,че съм много "боса" в тази сфера. Много точен човек с перфектно изпълнение на работата. Само да кажа че след като му звъннах,каза че може да започне след 15 дни, докато завърши започнатия си обект, но човека наистина е търсен и  определено си заслужаваше чакането.
0898720712 Боби

# 670
  • Мнения: 695
Момичета, търся си майстор от Варна, който да ни монтира нова врата на мазата. Случайно да можете да препоръчате някого?

# 671
  • София
  • Мнения: 6 302
Аз търся майстор, може и фирма, за да оправим домофонната система на входа. Имаме такава, но още от самото начало не работеше добре. А все пак като ни идват гости, не ми се слиза всеки път от 6-я етаж да има отварям входната врата.

Предварително благодаря  Grinning

# 672
  • София
  • Мнения: 1 464
Момичета,

може ли някой да препоръча майстор, който

1. да оправи щетите след поставянето на радиаторите вкъщи - има дупки, където са тръбите... оставиха си ръцете, а пък мъжът ми е с две леви и той доомаза нещата, какво да ви кажа!

2. да извърши довършителни неща след поставянето на дограма. Искам да разширя детската стая. Да преместя дограмата, която е съвсем нова, така че да затворя балкона. Трябва да се запълнят 10см от едната и 20 см от другата страна... не зная дали и как може да стане - искам да направя консултация, за да разбера цена.

3. окачен таван за банята. Най-обикновен.

Благодаря на всички, които могат да дадат препоръка!   bouquet


# 673
  • Мнения: 219
Здравейте!
И аз да препоръчам горещо нашия майстор. Направи ни банята и коридора наистина перфектно. Приятелите, които ни свързаха с него казаха че работел само с препоръки  /т.е. хора,които са доволни го препоръчват на други/ и бил много зает. Аз оттам реших че явно е добър и наистина се оказа така. Разбира си от работата, съвети ни даде как да променим някои неща, по телефона също му звънях за обяснения,че съм много "боса" в тази сфера. Много точен човек с перфектно изпълнение на работата. Само да кажа че след като му звъннах,каза че може да започне след 15 дни, докато завърши започнатия си обект, но човека наистина е търсен и  определено си заслужаваше чакането.
0898720712 Боби

Определено и аз го препоръчвам ! Страхотен е!

# 674
  • Мнения: 92
Здравейте момичета, в момента си търся фирма която да ни изработи и монтира ПВЦ дограма, много ще се радвам ако ми препоръчате такава от която наистина да сте останали доволни, само да уточня, че става въпрос за Габровска област, търсим фирми от гр. Търново, Габрово, Севлиево...

Благодаря предварително   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт