БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 020 571
  • 4 991
  •   3
Отговори
# 705
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Не съм насочила конкретно към теб поста си, Милиттана. Обикновено така се прави - проучваш пазара, но е грешно да взимаш най-ниската оферта - това имах предвид, защото при ниска оферта изпиляват качеството и количеството на материала ( никой не иска да си бутне от цената на труда). За тенекията не коментирам. Това е непрофесионално и некоректно. Ако е бил възпрепятстван - да се обади. Peace

# 706
  • Мнения: 729
Нормално е да се разминават цените - всичко зависи от използваните материали и това как се оценява труда на майстора. Не знам защо всички искаме да оценяват труда ни високо, но когато се налага да заплатим нечий друг труд  искаме, ако може за без пари да стане. За без пари ще си го направиш сам или ще ти го направи някой аматьор и ще трябва да преправяш няколко пъти.
 Мъжът ми миналата седмица ходи на оглед и отказа поръчката, защото каза, че всичко е правено на парче и той не желае да си подронва името, ако го поеме, защото клиентите не знаят какво точно искат и не желаят да се съобразяват с правилата за изпълнение. Казал им е как трябва да стане, те са казали, че искат да е едикак си, той им казал, че е зает и не може да поеме. Вероятно ще намерят някой да им вземе парите, а после ще се жалват, че Х е некадърен.
И аз подкрепям това мнение.И моят съпруг е отказвал не един и два пъти поръчка,точно поради тази причина.Вече много внимателно си подбира клиентите.И ма си редовни клиенти и все по-рядко приема поръчки от други-непознати за него хора 

# 707
  • Мнения: 177
И аз да се запиша:)Аз съм съпруга на майстор, но също и помощник, ходя с него на работа.Когато обекта е малък го правим  двамата, а ако е по голям наемаме общаци.И така-не да се хваля, но ние не търсим работа те клиентите сами ни намират.Искам да кажа ,че най-добре е да видите (ако може)някой обект,който е правен от майстора който ще наемете.Хората които ни се обаждат,някъде са ни видели работата и после ни търсят,правим им оферта и ако са съгласни -почваме,ако не са -по-живо ,по-здраво.Но ние работим с абсолютно нормални цени,а даваме високо качество.Моя съпруг прави абсолютно всичко-за един апартамент-зидария,замаска,парно,ел,ВИК,ламинат,фаянс,теракот,бояи др. и това е в плюс за собственника,който не иска да се занимава с 20-на майстори.Ами не се сещам за друго,ако някой иска да пита за нещо-насреща съм.

# 708
  • Мнения: 76
И аз искам да се включа  с един майстор дърводелец в списъка...много  съм доволна...направи ми чудесна кухня и всяка стара мебел, която се нуждаеше от ремонт оправи...панти, подмени ми вратички.  Бяхме пръчали секция от Арон и разбира се липсваха разни дребни части, винчета и друг не толкова дребни, човека всичко си набави и направи както трябва за 2 часа. Като се сетя колко нерви хвърлихме като решихме сами да  сглобим на детето стаята....повече не бих си го причинила. Така че, горещо ви го препоръчвам 0889523849

# 709
  • Мнения: 16
Здравей, да бих споделила. 4лв на квадрат, като много прецизно си подготвя преди това стената или тавана съответно, което в зависимост от основата пак се доплаща, но качеството е много добро. Става като огледало Simple Smile. Надявам се да съм помогнала

# 710
  • Мнения: 3 371
сигурно аз съм най-големият карък, но на мен нито един свестен 'майстор' не ми се падна. това- буквално.
ако един мине, идва втори за поправка, а след него - ми трябват поне още двама за коригиране. ще пусна снимка/като си намеря кабела/ на ел техник как ми е направил външен кабел, криво, криво....не знам просто , имам чувството, че с конкурс за каръци ги подбирам.
къде ги намирате тези бели майстори.... у нас само боядисването е нормално, и то защото аз го правих. писна ми да давам безумни  пари и да се ядосвам само след всеки.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 390
Здравей, да бих споделила. 4лв на квадрат, като много прецизно си подготвя преди това стената или тавана съответно, което в зависимост от основата пак се доплаща, но качеството е много добро. Става като огледало Simple Smile. Надявам се да съм помогнала

Благодаря ти за бързия отговор!  Simple Smile

# 712
  • Мнения: 32
сигурно аз съм най-големият карък, но на мен нито един свестен 'майстор' не ми се падна. това- буквално.
ако един мине, идва втори за поправка, а след него - ми трябват поне още двама за коригиране. ще пусна снимка/като си намеря кабела/ на ел техник как ми е направил външен кабел, криво, криво....не знам просто , имам чувството, че с конкурс за каръци ги подбирам.
къде ги намирате тези бели майстори.... у нас само боядисването е нормално, и то защото аз го правих. писна ми да давам безумни  пари и да се ядосвам само след всеки.



А не Naughty  тук ще поспорим... АЗ съм по - по -най-най големия карък на последните .....5 год. ... след 3 ремонта основни с най различни майстори ; бригади; много препоръчани.... резултата е плачевен само за пример ... тока в кухнята навсякъде по контакти и клучове е без О като се вкл. 2 уреда и бушона се самоизкл.  Shocked е вече 3 ел.техник идва прави струва и бъзика... резултат няма.... Търся ЧИТАВ ел.техник за начало !! ПОМОЩ

# 713
  • София
  • Мнения: 2 958
Ако първите са направили белята после и да дойде читав трудно ще минеш без разбиване и подмяна на ел. инсталацията. При нас ел. инсталацията е правена от приятели на свекър ми /мъжът ми им казва "пияните приятели на баща ми"/ преди 30 години и отвсякъде ни бие ток. Мъжът ми е ел. техник по образование и без да изкърти стените и подмени всички кабели няма как да оправи бакиите на "приятелите". Мисълта ми беше, че и Господ да слезе от небето може да не ти помогне без къртене  Confused

# 714
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Ако първите са направили белята после и да дойде читав трудно ще минеш без разбиване и подмяна на ел. инсталацията. При нас ел. инсталацията е правена от приятели на свекър ми /мъжът ми им казва "пияните приятели на баща ми"/ преди 30 години и отвсякъде ни бие ток. Мъжът ми е ел. техник по образование и без да изкърти стените и подмени всички кабели няма как да оправи бакиите на "приятелите". Мисълта ми беше, че и Господ да слезе от небето може да не ти помогне без къртене  Confused
Мислех си аз да го напиша, ама е гадно да кажеш на някого, че трябва да направи всичко от начало, за да стане като хората, още повече, че това си е сериозна инвестиция. Ужасно е.

# 715
  • Мнения: 3 371
е, и аз мислех, че без къртене и разбиване не може, и си платих , обаче, от къртене до къртене - планина разлика. у нас изглеждаше така, че гробницата на тутанкамон е била открита с по-малко разкопки. а пък замазването - ако малкият ми син от 2 метра се целеше за забава, щеше по-добре да се справи.

след разкопките и замазването, викнах втори ел техник, САМО за един кабел, външен!!!, за да си спестя разкъртване наново. ами ще ви покажа как е монтиран. не мога д а повярвам, че нормален човек би бил толкова кривоглед. и да нарече това работа. че и пари да иска! потресаващо!!!!

съжалявам, но един свестен нямаше. на последния му се накарах буквално, и горе-долу прешпаклова приемливо, но пак е отгоре-отгоре....

ужасно съм агресивна вече към такива - само искат пари, и никаква работа!

трябва да му вися буквално на глвата и да му следя всяко движение. ако искам да се свърши нещо.

# 716
  • София
  • Мнения: 1 742
vivaldi
Няма как да няма 0 в контактите.Ако няма О въобще няма да има ток в контактите.А предпазителя колко ампера е,че така изключва.

# 717
  • Мнения: 0
Ето ви един наистина добър майстор
Танчо - 0884 694 047 

# 718
  • гр.София
  • Мнения: 46
Здравейте. Искам да изкажа благодарността си към форума, защото намерих майстора си за баня от тук и съм много доволна. Казва се Емилиян Бориков. Направи банята ни страхотна и преобразена. Точно както си я представяхме. Работи хубаво, точно и прецизно и много чисто, което е от голямо значение.  Разчитах изцяло на съветите му, за което не съжалявам.  Simple Smile
На мен пък той ми върза тенекия, така че не го препоръчвам. И като съвет към потребителите - искайте по няколко оферти и няколко цени, че на мен в пъти ми се разминаваха......

Не искам да се превръщам в защитник на даден майстор, но не може да кажеш този и този не го препоръчвам без изобщо да знаеш какъв "майстор" е  и как работи, а само защото не е вдигнал телефона да кажеш той не става. Тази тема е за качествата на майсторите и кои е доволен от тяхната работа или не.

# 719
  • Мнения: 1
Много добър майстор(алпинист) за топлоизолации:
Владо тел. 0895341477  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт