БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 626
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 18
ilkmon
в какво точно е специализиран мъжа ти, т.е.какво умее най добре, защото както казват един майстор не може да прави всичко.Надявам се и качеството е на ниво Peace
Къщата е около София

# 751
  • Мнения: 64
Здравейте, искам да  благодаря на Атанас Давчев(координатите му открих във форума),че се отзова когато спешно ни трябваше майстор. Миналия месец след наводнение от съседите от горе се наложи да го повикаме за шпакловка и боядисване на спалнята ни, където беше избило.Като се има предвид,че трябваше да живеем в ремонт така да се каже,бързината ми беше основно изискване.
Телефоните му са 0885443637 и 0877921088. Уебсайт: http://-spam170-

# 752
  • Мнения: 729
ilkmon
в какво точно е специализиран мъжа ти, т.е.какво умее най добре, защото както казват един майстор не може да прави всичко.Надявам се и качеството е на ниво Peace
Къщата е около София
Барбекю,плочници,облицовка с камък,изолации и покриви.

# 753
  • Мнения: 729
ilkmon
в какво точно е специализиран мъжа ти, т.е.какво умее най добре, защото както казват един майстор не може да прави всичко.Надявам се и качеството е на ниво Peace
Къщата е около София
Качеството разбира се е на ниво.Той работи само по препоръка,но когато се случи да прави нещо на непознати клиенти-винаги са го викали и втори път.Работил е за  много  известни личности .И то какви красоти им е правил   #Crazy  Не съм си ги и мечтала дори.Но всеки сам си
преценява.Естествено е след като не познаваш човека да си резервиран към него-това е нормално.
Той има достатъчно клиенти,и е доста зает попринцип.

# 754
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Като се зачетох из постовете реших да ви споделя и аз.Имам на разположение човек,съвестен,на ,,ти,, с ремонтите,без ВиК и токове.Та реших да го похваля и препоръчам.Не е скъпчия и работи чисто.А и не пие/ сериозен проблем/...Доволни са ми приятелките и въобще тези, на които е работил.Минуса му е, че е готин, а в БГ такива много не са...Та така NaughtyНадявам  се след моя пост ще има доволни и по-малко прецакани  хора! Като мен-успех!  А тела му е 0884167719 Лъчето  newsm10

# 755
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Е , как пък се регистрира само за туй изречение newsm78 А колко ще сме доволни..... Wink

# 756
  • Мнения: 0
Какво лошо има да похвалиш някого, от когото си доволна?..И без това е пълно с пишман майстори,псевдомъже и пр.Не е ли така?

# 757
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Според мене сам се фалиш..... hahaha

# 758
  • софия
  • Мнения: 25 392
Тя тази тема не е за мъже и "псевдомъже" hahaha Не виждам пряка зависимост между добър майстор и Мъж, ама щом си влязъл да се регистрираш, за да ни споделиш това...

# 759
  • Мнения: 0
Не ми е нужно мнението ти хич! Ако се чудиш какво да правиш с интуицията си - използвай я за нещо градивно

# 760
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Не ми е нужно мнението ти хич! Ако се чудиш какво да правиш с интуицията си - използвай я за нещо градивно
Вероятно да избива комплексите на някой мъж... #2gunfire

# 761
  • Мнения: 0
Не говори за хора, които не познаваш! Внимавай с иконките и коментара!Няма да отговарям на заядливия ти тон,а ще ти кажа само,че трябва спешно да се видите с д-р Врабчев и после да намигнеш на оня от строежа  Joy

# 762
  • Мнения: 19 473
Не говори за хора, които не познаваш! Внимавай с иконките и коментара!Няма да отговарям на заядливия ти тон,а ще ти кажа само,че трябва спешно да се видите с д-р Врабчев и после да намигнеш на оня от строежа  Joy
Е стига де, разбрахме вече! А темата за д-р Врабчев точно ти я започна, тук се обсъждаха ремонти и боядисване, преди да "споделиш" колко готин и истински мъж бил Лъчето. Ами да е жив и здрав, аз като наемам майстор гледам други неща.

# 763
  • софия
  • Мнения: 25 392
 Popcorn
Каквото човек сам си направи, никой друг не може да му го направи. Лъче... Wink Whistling

# 764
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
То като ще е до фейс, да пусна и аз снимка на моя по гащеризон.... Laughing
Сериозно сега, ако си търсите майстор за гипсокартон(фигури), замаски и боя, ще ви пусна телефона му...със снимка. Лятото- изолации. Уф, поФалих го, ама като това му е работата и все не набирам смелост да го изтипосам тук, пък си е точно за темата. Crazy

пп. Да знаете, че за оглед и консултация не се плаща и ако някой майстор ви иска пари за това, че е дошъл да види за какво става въпрос, не му се давайте. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт