БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 443
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 795
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Личи си, че кризата яко е ударила в строителството - все повече новорегистрирани потребителки, чийто единствен пост във форума е да хвалят някой майстор. Sunglasses

# 796
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Личи си, че кризата яко е ударила в строителството - все повече новорегистрирани потребителки, чийто единствен пост във форума е да хвалят някой майстор. Sunglasses
Хахахахахаха!  Laughing
И аз това забелязах, но реших, че съм параноична...
После реших, че хората просто сега се регистрират и това е първата тема, в която са влезли....  Wink

# 797
  • Мнения: 177
Незнам ,дали някои хора се регистрират , да се похвалят заради кризата, но сега е ситото на Майсторите.И ако си добър майстор кризата няма да те събори.По принцип, да няма и да има криза, зимата почти няма работа в строителството, не  е само от кризата.Но ние цяла зима работим, не търся работа ,за да се хвалим.И си работим на нормални цени, а не заради кризата да работим без пари.Както беше писала една колежка по назад, че е криза и трябва да се пазариш до дупка , за да свалиш цената.Аз като отида в магазина да си купя каквото и да е никой не ми дава на половин цена, дори и с една стотинка по надолу.Не, че за по големи обекти не правим отстъпки и за някои непредвидени неща не им вземаме пари, но не даваме да ни тъпчат.Като си добър, пак ще се оправиш.Не сме свършили един обект, вече ни чака друг. newsm53

Успех на всички, дано да попаднете на добри майстори, но и на съвестни клиенти.

П.П.И съм регистрирана от година и нещо, нищо че пише "регистриран"

# 798
  • София
  • Мнения: 4
Трябва ми електричар да изведе няколко контакта за кухня - препоръки? Simple Smile А всъщност каква е средната тарифа за тази услуга? Rolling Eyes
  Извинявай ако още търсиш такъв ще ти препоръчам такъв казва се Росен от София  а телефона е 0889985484  Hug Hug

# 799
  • Мнения: 0
скоро ми предстой раждане и искам да подготвя къщата , за целта ми е нужен някой човек, да ми препоръчате за дребни ремонтни дейности...освежаване,шпакловане частично,едно таванче със скрито осветление и да се подмажат едни врати и прозорци..благодаря предварително

# 800
  • Мнения: 42
Препоръчвам на лични  двама майстори на фаянс от Варна Първия работи само това и въпреки кризата има работа и ще трябва да го изчакате ,но си струва. Сутрин идва в 8ч и си заминава след 19ч. Другия ходи на друга работа на смени и ако много бързате си взема дни от отпуската.Неговите цени са по-ниски. И от двамата сме много доволни .

# 801
  • Мнения: 323
Аз търся майстор,или фирма от Русе за цялостен ремонт-шпакловане,гипсокартон,слагане на ламинат.Ако някой има координати на свестен такъв-чакам.. Praynigда ми помогне.

# 802
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
За София препоръчвам двама майстори : гипсокартон, шпакловане, ел услуги и почти всякакви довършителни ремонти, без редене на плочки и вик. За оглед пари не взимат, нормални цени. тел за връзка 0885441962 Константин Васев

# 803
  • Мнения: 0
благодаря на всички,преди два дни звъннах на 2ма 3ма от форума,на единият цените му бяха доста високи другите двама бяха заети... днес дойде на оглед един майстор препоръчан пак от форума изглежда свястно момче,цените са повече от нормални ,а за качество,ще кажа когато всичко е готово,от утре сме на линия! Grinning Heart Eyes

# 804
  • Мнения: 0
Аз октомври месец реших да си циментирам двора, защото винаги беше неимоверно кално с моите стари и разклатени плочки. Тогава за пръв път чух за щампован бетон и се обадих в 1 малка семейна фирма. Свършиха си работата бързо и бях доволна. Ето и сайта им: bgmol.weebly.com

# 805
  • Мнения: 17
А,тамън писах в друга тема,че си търся майстор за сушилнята ми Praynig

# 806
  • София
  • Мнения: 171

P.S. Търся майстор на кухни, препоръчайте ми моля!!!

Последна редакция: нд, 13 мар 2011, 14:48 от Дидиии

# 807
  • В Голямото село
  • Мнения: 560

P.S. Търся майстор на кухни, препоръчайте ми моля!!!

Препоръчвам тези момчета, правиха нашата кухня и сме изключително доволни: http://perfekt3.hit.bg/ Peace

# 808
  • Мнения: 83
Здравейте!Включвам се в тази тема,за да помогна,ако някой има нужда от майстор за фаянс,теракота и гранитогрес  в Пловдив.Човекът направи банята,тоалетната и коридора на близка моя приятелка и на мен много хареса.При мен все още нищо не е правил,но това е защото събирам все още средства за ремонтът в моя дом.Както и да е,ако все пак някой има нужда от такъв майстор,нека да ми пише на лични -ще му предоставя координатите на майстора. Peace Приятен ден на всички  Hug

Последна редакция: пн, 14 мар 2011, 15:29 от Angiell

# 809
  • Мнения: 8
Днес изпаднах в сериозен размисъл ,предстои ни да оправяме и обзавеждаме 5 апартамента (обезщетени собственици сме) и майстора фаянсаджия които си бях избрала ми даде някаква цена от 18лв на кв. толкова ли взимат?От Пловдив съм и си търся кадърен майстор . newsm78

Общи условия

Активация на акаунт