БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 256
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!

С голям интерес изчетох цялата тема, но не открих каквото търся.
Искам да си усвоя терасата и да стане едно цяло с кухнята. Търся фирма, която да направи всичко / изграждане на стената, къртене на старата дограма и подпрозореца, измазване, външна изолация и т.н/. Първата фирма на която попаднах е Бумернаг-2, но има много оплаквания от нея и мисля да се откажа  Cry Дали някой има опит с усвояването на тераси. За Варна става въпрос.
Мноооого ще съм ви благодарна. Иначе миналата година един мъж ни прави банята и съм много доволна, но трябва да се поразровя за тел. ако на някой му трябва.
Благодаря ви предварително  Hug

Последна редакция: пн, 28 мар 2011, 10:34 от Gali_st

# 826
  • Мнения: 1
Здравейте!
Горещо ви препоръчвам тези момчета http://www.facebook.com/dmt2010. Свършиха чудесна работа вкъщи и останах много доволна. Страхотно организирани и експедитивни. Имат си хора за ел., за вик, и т.н. Не сме се занимавали с нищо. Само казвахме кое къде ще бъде. Едното момче се казва Йордан и телефона му е 0885 318 101.

# 827
  • Мнения: 155
Препоръчайте ми майстори в Ямбол.Необходимо е да се избие една "излята" мивка,да се свалят надолу ВиК изводите и впоследствие да се направи малка кухня.

# 828
  • Мнения: 0
Да имате някой майстор за ремонт на пералня(Whirpool) на място?
За София става въпрос.
Благодаря!

Със сигурност вече не ви трябва такъв майстор, но аз понеже съм много доволна от един техник на перални, та да го препоръчам. Ако не може да го направи, ще ви препоръча негов колега, но на мен засега когато ми се е налагало винаги се е отзовавал и е предлагал оптимизирани варианти за проблема  Grinning

02/8258388 и 0888402528 - Ицо

# 829
  • Мнения: 1
И аз искам да се похваля с един майстор прави страхотен ремонт на покриви и всичко свързано с него. Също така прави и улуци а бе чудесен е за мене, а и не взема много това е най важното. Ако някой иска телефон или да се свърже с него за нещо нека пише!

# 830
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имам нужда от фирма/ФЛ за изпиране на матрак за Пловдив - двулицев /дунапрен+кокосова вложка/.
Моля за координати и препоръка, ако някой е ползвал такава услуга.

# 831
  • Мнения: X
Имам нужда от фирма/ФЛ за изпиране на матрак за Пловдив - двулицев /дунапрен+кокосова вложка/.
Моля за координати и препоръка, ако някой е ползвал такава услуга.
Погледни тази оферта http://www.eurovoucher.bg/offers/29 Simple Smile

# 832
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Миленка, благодаря ти!   bouquet
Желая ти много усмихнат ден!

# 833
  • Мнения: 11
Здравейте Simple Smile
Чета от няколко дни цялата тема, но не откривам някой да се е сблъскал с моя проблем. Трябва да ми се направи същото като на Gali_st, но в София Simple Smile
Моля, някой ако може да ми препоръча фирма/майстори  Praynig !
Предварително благодаря   bouquet   bouquet   bouquet !

# 834
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте Simple Smile
Чета от няколко дни цялата тема, но не откривам някой да се е сблъскал с моя проблем. Трябва да ми се направи същото като на Gali_st, но в София Simple Smile
Моля, някой ако може да ми препоръча фирма/майстори  Praynig !
Предварително благодаря   bouquet   bouquet   bouquet !
  Страхотен е този майстор ще направи всичко обадете му се  0889985484 - Росен Стефанов

# 835
  • Мнения: 0
Мила Irra едва ли някой в този форум не разбра колко много хвалиш съпруга си.
p.s. Лично мое мнение е, че ако наистина беше толкова добър майстор, нянаше да ти се налага да го постваш във всяка тема Wink

# 836
  • София
  • Мнения: 4
Мила Irra едва ли някой в този форум не разбра колко много хвалиш съпруга си.
p.s. Лично мое мнение е, че ако наистина беше толкова добър майстор, нянаше да ти се налага да го постваш във всяка тема Wink
  не знам  аз не хваля а това са факти жалко че нямам снимки да покажа .Няма недоволни клиенти .А в строителството е от 25 години ,а на да ли има жени който не хвалят съпруга си  Wink и не е не останал без работа   bouquet

# 837
  • Мнения: 0
Цитат на: iivaiivanova в Вт., 19 Апр. 2011, 18:45
Мила Irra едва ли някой в този форум не разбра колко много хвалиш съпруга си.
p.s. Лично мое мнение е, че ако наистина беше толкова добър майстор, нянаше да ти се налага да го постваш във всяка тема

  не знам  аз не хваля а това са факти жалко че нямам снимки да покажа .Няма недоволни клиенти .А в строителството е от 25 години ,а на да ли има жени който не хвалят съпруга си   и не е не останал без работа 

Дано да е така, извинявай просто изглежда доста странно Wink

# 838
  • София
  • Мнения: 0
Ивче нещо не ти се получава с цитатите Wink,аз не виждам лошото да се рекламира читав и доказал се майстор(нали е за това тоя бял списък),лошото при Ира,че мъжът и няма снимки а би трябвало да има такива с негово лого за да докаже колко е читав.Чета от 2-3 дни тук как някой си трябвало да има поне 50 мнения за да препоръча някой и да му се довери и трябвало да е регистриран от дълго време-ами аз примерно(и не съм само аз) нямам отношение към към перилни препарати,месене на козунак и отглеждане на хамстер,имам мнение в което съм наясно и по него пиша-примерно,нужно ли е да пиша някъде нещо без да знам и да съм наясно за да трупам 'мнения"-лесно е много,но не е желателно да пишеш нещо от което нямаш понятие само и само да си на позиция.Според мен е малко тъпо но няма значение-мое мнение и не ангажирам никой с него.
P.S.Ивче що ли ми се струва ,че и ти хвалиш мъжа си с ф-ма Ивон(прегледай си постовете Wink) която мисля,че е кръстил на теб Wink-което не е никак лошо,но е кофти когато правиш нещо и после за същото правиш забележки,за една тераса спамите форума-не е във ваш плюс.

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 19:42 от Дидо Иванов

# 839
  • Мнения: 0
Г-н "гипсаджия-бояджия" Иванов, искам да Ви разкажа как протече ремонта вкъщи преди година!
Съпруга ми доста често пътува и затова остави ремонта на мен"голяма грешка". Вкъщи се изредиха такива майстори, че дето св казва "ум да ти зайде", едно се разбирахме друго се случваше, а и пари се даваха "на вятъра". Накрая съвсем се бях отчаяла. Видия се случайно с есна приятелка и тя ми препоръча гореопомената фирма. Сключихме договор и на 75-ия ден(при договорени 90 дни) апартамента ми беше готов. Мисля, че имам право не да ги хваля, а "паметник да им издигна" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт