БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 310
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 945
  • Мнения: 729
Съпругът ми работи на 15лв.Само не съм сигурна за големината на плочката дали е от значение и цената.Той работи на сносни цени и затова е зает постоянно.Мисля,че 25лв. е нереална цена.

# 946
  • Мнения: 8 242
Съпругът ми работи на 15лв.Само не съм сигурна за големината на плочката дали е от значение и цената.Той работи на сносни цени и затова е зает постоянно.Мисля,че 25лв. е нереална цена.
Съпругът ми работи на 15лв.Само не съм сигурна за големината на плочката дали е от значение и цената.Той работи на сносни цени и затова е зает постоянно.Мисля,че 25лв. е нереална цена.
Големината определено има значение Simple Smile
Моят в момента лепи в една кухня плочки 5*10 см.. познайте дали е същото като това, дали слага 40*40..  Crazy Акълът му се взима с тия фуги Simple Smile

# 947
  • Мнения: 729
Съпругът ми работи на 15лв.Само не съм сигурна за големината на плочката дали е от значение и цената.Той работи на сносни цени и затова е зает постоянно.Мисля,че 25лв. е нереална цена.
Съпругът ми работи на 15лв.Само не съм сигурна за големината на плочката дали е от значение и цената.Той работи на сносни цени и затова е зает постоянно.Мисля,че 25лв. е нереална цена.
Големината определено има значение Simple Smile
Моят в момента лепи в една кухня плочки 5*10 см.. познайте дали е същото като това, дали слага 40*40..  Crazy Акълът му се взима с тия фуги Simple Smile
Ами да,като се замисля,може би си права.Колкото са по-малки плочките,толкова по-бавно и трудно е лепенето и фугирането,но и прекалено големите плочки се слагат пак по трудно от стандартният размер.Не съм се сещала да питам точно за това,но в най-скоро време ще се поинтересувам.Мъжът ми в момента лепи стандартни плочки в баня.

Последна редакция: пн, 11 юли 2011, 22:35 от ilkmon

# 948
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Съпругът ми работи на 15лв.Само не съм сигурна за големината на плочката дали е от значение и цената.Той работи на сносни цени и затова е зает постоянно.Мисля,че 25лв. е нереална цена.

И нашия майстор, който ни лепи плочките ни взе по 15 лв/кв.м.  Peace

# 949
  • Мнения: 1 351
Препоръчайте ми , сервиз или майстор за ремонт на климатик Мидея .за ВАРНА . В повечето сервизи казват , че са заети / сега им било сезона / или казват едни цени - направо да си купиш нов . Климатика е на 5-6 години и не му е правена профилактика до сега по необясними за мен причини.
 Благодаря ви предварително!  bouquet

# 950
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
И аз тук да похваля моя мъж Simple Smile Прави всичко без теракота и ВиК . В момента правим генерален ремонт вкъщи, като свършим ще пусна снимки преди и след  Simple Smile И двамата сме зодия дева

Ако някой се интересува пишете ми. Лека вечер   bouquet

# 951
  • Мнения: 8 242
И аз тук да похваля моя мъж Simple Smile Прави всичко без теракота и ВиК . В момента правим генерален ремонт вкъщи, като свършим ще пусна снимки преди и след  Simple Smile И двамата сме зодия дева

Ако някой се интересува пишете ми. Лека вечер   bouquet
Девите явно си падат майстори Simple Smile
И моя е дева и прави всичко Simple Smile
Само го бъзикам да почне по-подробно и колата да оправя (демек не само някои неща), че да нямам нужда ептен от майстори  Laughing Mr. Green

# 952
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
И аз тук да похваля моя мъж Simple Smile Прави всичко без теракота и ВиК . В момента правим генерален ремонт вкъщи, като свършим ще пусна снимки преди и след  Simple Smile И двамата сме зодия дева

Ако някой се интересува пишете ми. Лека вечер   bouquet
Девите явно си падат майстори Simple Smile
И моя е дева и прави всичко Simple Smile
Само го бъзикам да почне по-подробно и колата да оправя (демек не само някои неща), че да нямам нужда ептен от майстори  Laughing Mr. Green

 Peace

# 953
  • Мнения: X
Препоръчайте ми , сервиз или майстор за ремонт на климатик Мидея .за ВАРНА .

klem4e,
Допитай се в този форум:
http://www.tehcomservis.com/forum/forums.php?forum=2
/Форум битова техника/
Там пишат техници. Ще ти съдействат.
Аз чрез техни наставления 2 пъти сама си отремонтирах климатика.
ПС /технически съм грамотна/

УСПЕХ !

# 954
  • Мнения: 1 119
Момичета, препоръчайте майстор за изправяне на стени с гипс   bouquet

# 955
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте , момичета!
Ще ви бъда благодарна, ако ми препоръчате бригада/фирма за довършителни СМР от Пловдив и региона.
Благодаря   bouquet

# 956
  • Мнения: 2 759
а вече е ясно че сама ще трябва да ги лепя тези тапети понеже искаам, но няма кой да ми помогне  Tired
По-лесно се слагат т.н. ФЛИС тапети .
Маже се само стената с лепило.
По конкретно участък от стената, в/у която слагаш една дължина от тапета.
<мазане на участък,поставяне на тапет,мазане на участък,поставяне на тапет...>
Когато започваш всяка стена, първото парче тапет полагай под нивел / начертай си линия/.
При вътрешните ъгли режи тапета.
                                Лесно е, обаче аз не се справям. Дайте координати на майстор за София, моля  Confused.

# 957
  • София
  • Мнения: 4
Момичета, препоръчайте майстор за изправяне на стени с гипс   bouquet
пълна ти е кутията изпразни я моля те   bouquet  bouquet

# 958
  • Мнения: 1 119
Момичета, препоръчайте майстор за изправяне на стени с гипс   bouquet
пълна ти е кутията изпразни я моля те   bouquet  bouquet

Готово   bouquet

# 959
  • София
  • Мнения: 2 845
Здравейте! Трябва ми бояджия - само и единствено боядисване на стени, нищо друго! Моля, помогнете!

Общи условия

Активация на акаунт