БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 355
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 1 005
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Препоръчайте ми "читав" водопроводчик в Пловдив.

Трябва да се постави и върже бойлер в апартамент, който досега е бил с ТЕЦ...

ПП: Този майстор, който съм викала досега, и който съм препоръчвала тук, също явно е с нов тел. или е някъде по морета и балкани. А ми е спешно...

# 1 006
  • София
  • Мнения: 2 845
Здравейте! Искам да изкажа голяма благодарност на milittana за бояджиите, които ми препоръча - страхотни са! Благодаря и на другите момичета, които ми писаха на лични с препоръки за други майстори, сигурна съм, че и те са добри! Hug

Сега искам да ви помоля за нова помощ - майстори за циклене на паркет. Тъй като току-що боядисахме, е особено важно цикленето да е безпрашно и чисто.

# 1 007
  • Мнения: 19 482
Клер, благодаря ти и аз за твоя отзив! Наистина от няколко години ползвам услугите им, след около седмица за пореден път и нямам никакви забележки към качеството на работа! П.С. Сега видях, че търсиш някой за циклене - аз съм доволна от Тиабо, но тук някой беше недоволен от тях, имай го предвид. На мен обаче ми свършиха чудесна работа и ги препоръчвам.

# 1 008
  • София
  • Мнения: 932
Аз не бих се доверил на майстор,който си сменя номера.Ако е коректен ще си държи номера,за да го знаят клиентите му.

Ако имате предвид сменения номер на Емилиян,  да поясня че номера не е сменен за разнообразие, а след дълго отсъствие на фактура от страна на м-тел, в един прекрасен ден просто дойдоха 4 сметки наведнъж и спряха номера, защото не можахме с магическа пръчка да набавим 400 лв.
Чак пък от такива изводи за некоректност  мисля че няма нужда, защото всичко се случва.

# 1 009
  • София
  • Мнения: 1 742
Е щом е така за неплатени сметки.че си е сменил номера добре.Но е хубаво да изпрати на всички свои клиенти по едно съобщение,за да го знаят хората.

# 1 010
  • Мнения: 0
Здравейте препоръчвам  тапицер за Пловдив. Прави ми диван много съм доволна  ако някой се интересува да пише мога да му пратя снимки  Simple Smile

# 1 011
  • Мнения: 246
Момичета, много спешно ми трябва човек, който да лепи добре тапети. Става въпрос за една декоративна стеничка, 8-9 кв.м.  Praynig

# 1 012
  • Мнения: 150
Моля, препоръчайте ми майстор дърводелец. Трябва да се изреже дървена врата на балкон и да се фиксира секция. Ама, как професионално го описах само.  Laughing Става въпрос за София.

# 1 013
  • София
  • Мнения: 803
Здравейте, и на мен ми трябва помощ  Laughing искам да си направя мазенцето -"аптека" и затова си търся майстор да ми залепи гранитогреса и измаже стеничките. Ще съм много благодарна на препоръки и директни контакти.  Hug Peace

# 1 014
  • Мнения: 179
и на мен ми трябва дърводелец от София, който да пооправи дървени диван и табуретки, наядени от куче

# 1 015
  • Мнения: 19
Моля, препоръчайте ми майстор за дребни поправки в дома! Имам нужда от:1. Рамката на една врата на мокро да се залепи хубаво, защото ми духа (има голямо разстояние между рамката и стената, защото стената май е крива, не става със силикон, сложихме уплътнител, после лепих тиксо - абе грозна работа, и пак не става; 2. да ни се сложи домофон; 3. да се оправи осветлението на стълбите; 4. да се оправи една дръжка на пвц врата; Има още неща, но се га не се сещам. Искам да е човек, който наистина умее да пипа сръчно и да разбира. Мерси   bouquet

# 1 016
  • София
  • Мнения: 1 742
За рамката пробвайте с пяна за прозорци.А за дръжката на вратата тя е с рапидки.Сваляте пластмасата развивате рапидките и вътре стягате болчето на дръжката.

# 1 017
  • Мнения: 19
За рамката пробвайте с пяна за прозорци.А за дръжката на вратата тя е с рапидки.Сваляте пластмасата развивате рапидките и вътре стягате болчето на дръжката.

Благодаря, Румене! С пяна съм мислила да пробвам, но ме е било страх да не стане грозно....за дръжката - ще щробвам.

# 1 018
  • Мнения: 63
Здравейте,

Търсим си човек, който да ни сложи паркета. Става въпрос за ламиниран паркет, но от по-старите модели, които са без клик система и до колкото знам трябва да се лепят и пристягат с колани. Моля, ако можете да препоръчате добра фирма или специалист, ще се радвам. Simple Smile

# 1 019
  • Мнения: 9
Моля ви препоръчайте майстор за свързване на мивка за кухня,пералня,фурна за вграждане и плот за вграждане. Днес ще ми монтират кухнята и ми трябва спешно човек,. За София става въпрос и който е изпробван и сте доволни!    Praynig  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт