БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 069
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 1 275
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Здравейте!Моля ако някой скоро е поръчвал мебели по проект да препоръча фирма.
За кой град и за какви мебели?

# 1 276
  • Мнения: 19
Здравейте!Моля ако някой скоро е поръчвал мебели по проект да препоръча фирма.
За кой град и за какви мебели?
Става въпрос за цялостно обзавеждане на апартамент в София.

# 1 277
  • Мнения: 7 110
Мебелни идеи ни правиха спалнята и са изключително коректни и като хора, и като изпълнение.
http://www.mebelni-idei.com/bg/
В сайта им няма много неща, на които са способни.

# 1 278
  • Мнения: 34
Здравейте! Искам първо да попитам за добър техник са шевни машини в София знае ли някой, имам 3 шевни машини който са за много спешен ремонт  Sad
И втория ми въпрос е за стъклар, който да ми отреже едно огледало, не искам рамки, облицовки а просто да отреже едно огледало по размер Praynig Питах на 100места , но цените навсякъде да космически  Cry
Благодаря ви много предварително Simple Smile

# 1 279
  • Мнения: 2 480
На бул."Мадрид" близо до ул."Черковна"-Сашо Несторов
Намира се на партера на един блок. Не помня номера му, но идете там и ще го откриете.

# 1 280
  • Мнения: 1
Здравейте  препоръчайте ми моля ви се майстор   ЕЛ.техник за район  Велико Търново, Г.  Оряховица  или околностите  и да не е  с безбожно скъпа тарифа и да си разбира от работата

# 1 281
  • Мнения: 34
На бул."Мадрид" близо до ул."Черковна"-Сашо Несторов
Намира се на партера на един блок. Не помня номера му, но идете там и ще го откриете.


Много благодаря ! Ще проверя задължително!

# 1 282
  • Мнения: 226
Добър и не много скъп електротехник за София? Става дума за смяна на електрическа мрежа?

# 1 283
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Мога да препоръчам мебелист на мебели от  плоскости за Пловдив.
Георги Якимов - 0897868751 за Пловдив  Момчето е младо , но има усет за мебели.

# 1 284
  • София
  • Мнения: 1 742
Добър и не много скъп електротехник за София? Става дума за смяна на електрическа мрежа?
Ако искате ми звъннете на тел 0887737270.

# 1 285
  • Мнения: 104
Интересувам се от читави майстори във Варна възстановяващи стара дървена дограма и дървен паркет  Simple Smile

# 1 286
  • някъде там
  • Мнения: 97
Споделям майстора който ни направи вътрешния дизайн и изработка на къщата.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=333473803383410&set= … ype=1&theater
Това е детската,ако искате ще покажа и още снимки.Работи в Свищов и региона предполагам..

# 1 287
  • Мнения: 9
Добър и не много скъп електротехник за София? Става дума за смяна на електрическа мрежа?
Мога да препоръчам електротехника, който подмени електроинсталацията у нас - Стоимен тел . 0886097491. Аз много не разбирам, но мъжът ми беше много доволен, а и ни взе по-малко пари, от това което очаквахме.

# 1 288
  • Мнения: 139
Включвам се и аз с отлична препоръка за ВиК майстори.
http://www.vikremont.com/ Направиха ремонт на спукана обща тръба за парно, бързо и точно. Смятам да използвам услугите им отново за подмяна на тръби.

0878 76 11 45 Виктор

# 1 289
  • Мнения: 0
Мога да препоръчам майстор на паркет във Варна - нареди ми паркета, изцикли го и го лакира.
Работи много чисто и се получи много добре.
Дойде и свърши всичко според уговорката.
Работи качествено и евтино.
Номерът му е 0887 896548.

Общи условия

Активация на акаунт