БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 747
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 976
    Определено добър и съвестен майстор не се намира по обяви, те биват препоръчвани от човек на човек по приятелска линия... Мога да препоръчам човек, който изпълнява всичко от зидария, мазане /не само гипсокартон, а класическата мазилка/, шпакловане, лепене на плочки, монтиране на всичко в банята  и др. Мога да прикача и снимки, ако се интересувате, но пишете на лични.

# 1 351
  • Мнения: 0
    Определено добър и съвестен майстор не се намира по обяви, те биват препоръчвани от човек на човек по приятелска линия... Мога да препоръчам човек, който изпълнява всичко от зидария, мазане /не само гипсокартон, а класическата мазилка/, шпакловане, лепене на плочки, монтиране на всичко в банята  и др. Мога да прикача и снимки, ако се интересувате, но пишете на лични.

На мен затова ми харса сайта, защото не съдържа обяви, а детайлна информация за много майстори и фирми и ме заинтригува като идея, защото има и мнениея от клиенти.
Ще опитам и там.
Иначе планирам цялостен ремонт на апартманет: около 80 кв. м. ,  смяна на настилки (гранитогрес в коридор /ок. 8кв. м./, баня /3кв.м/, мокро помещение /2 кв. м/ и кухн. бокс /ок. 9 кв.м/; поставяне на нов ламиниран паркет, смяна на интериорни врати (4 бр.),  боядисване на стени.
Обмислям и ремонт на банята.

# 1 352
  • Мнения: 976
    Прощавай, но под "обяви" имах предвид и сайт за обяви.

# 1 353
  • Мнения: 7
    Определено добър и съвестен майстор не се намира по обяви, те биват препоръчвани от човек на човек по приятелска линия... Мога да препоръчам човек, който изпълнява всичко от зидария, мазане /не само гипсокартон, а класическата мазилка/, шпакловане, лепене на плочки, монтиране на всичко в банята  и др. Мога да прикача и снимки, ако се интересувате, но пишете на лични.

На мен затова ми харса сайта, защото не съдържа обяви, а детайлна информация за много майстори и фирми и ме заинтригува като идея, защото има и мнениея от клиенти.
Ще опитам и там.
Иначе планирам цялостен ремонт на апартманет: около 80 кв. м. ,  смяна на настилки (гранитогрес в коридор /ок. 8кв. м./, баня /3кв.м/, мокро помещение /2 кв. м/ и кухн. бокс /ок. 9 кв.м/; поставяне на нов ламиниран паркет, смяна на интериорни врати (4 бр.),  боядисване на стени.
Обмислям и ремонт на банята.

Аз коментирах преди няколко седмици, едно момче - Анатоли, което ми пребоядиса апартамента. Намерих го от този сайт и останах доволна. За цялостен ремонт обаче не мога да препоръчам никого. Така или иначе внимавай като избираш, за да не си окепазиш жилището, че като гледам голям ремонт ще правиш. Прегледай черния списък във форума, поне за да си сигурна че няма да наемеш измамник. Успех миличка и прати снимки като приключиш

# 1 354
  • Мнения: 0
    Определено добър и съвестен майстор не се намира по обяви, те биват препоръчвани от човек на човек по приятелска линия... Мога да препоръчам човек, който изпълнява всичко от зидария, мазане /не само гипсокартон, а класическата мазилка/, шпакловане, лепене на плочки, монтиране на всичко в банята  и др. Мога да прикача и снимки, ако се интересувате, но пишете на лични.

На мен затова ми харса сайта, защото не съдържа обяви, а детайлна информация за много майстори и фирми и ме заинтригува като идея, защото има и мнениея от клиенти.
Ще опитам и там.
Иначе планирам цялостен ремонт на апартманет: около 80 кв. м. ,  смяна на настилки (гранитогрес в коридор /ок. 8кв. м./, баня /3кв.м/, мокро помещение /2 кв. м/ и кухн. бокс /ок. 9 кв.м/; поставяне на нов ламиниран паркет, смяна на интериорни врати (4 бр.),  боядисване на стени.
Обмислям и ремонт на банята.

Аз коментирах преди няколко седмици, едно момче - Анатоли, което ми пребоядиса апартамента. Намерих го от този сайт и останах доволна. За цялостен ремонт обаче не мога да препоръчам никого. Така или иначе внимавай като избираш, за да не си окепазиш жилището, че като гледам голям ремонт ще правиш. Прегледай черния списък във форума, поне за да си сигурна че няма да наемеш измамник. Успех миличка и прати снимки като приключиш

Благодаря за съвета, д-р Банова! Иьползвам и черния и белия списък във форума, защото наистина ми помагат да се ориентирам. СЛожен се оказа моят ремонт като планиране, тъй като и мъжа ми реши да се включи в търсенето на майстори, така че ще видим какво ще стане Simple Smile А този Анатоли, пазиш ли му контактите? Как бяха цените?

# 1 355
  • Мнения: 4


И аз да се включа в тази тема...Препоръчвам майстор за цялостен ремонт на БАНЯ и водопровод.
Реших да започна по-рано ремонта на банята докато цените са по-евтини преди летният сезон да е почнал. Останаха ни само монтажа на мивката и аксесоарите, но предполагам, че тази седмица ще сме готови.    bg
Вярно  - много се праши от разбиването на старата баня и сега ме чака великото Пролетно почистване, но няма как.

Пускам линк на сайта на майстора    http://vikremonti.alle.bg/

дано да не е в разрез с правилата на bgmama , че е реклама, но си заслужава да го похваля и препоръчам...


# 1 356
  • Мнения: 0


И аз да се включа в тази тема...Препоръчвам майстор за цялостен ремонт на БАНЯ и водопровод.
Реших да започна по-рано ремонта на банята докато цените са по-евтини преди летният сезон да е почнал. Останаха ни само монтажа на мивката и аксесоарите, но предполагам, че тази седмица ще сме готови.    bg
Вярно  - много се праши от разбиването на старата баня и сега ме чака великото Пролетно почистване, но няма как.

Пускам линк на сайта на майстора    http://vikremonti.alle.bg/

дано да не е в разрез с правилата на bgmama , че е реклама, но си заслужава да го похваля и препоръчам...




Много благодаря! И аз като теб от сега искам да започна, за да спестя поне малко пари. Както виждам обаче, няма да успея да намеря една фирма, която да има капацитета да извърши, всико, което планирам. Оказа се трудна задача Sad

# 1 357
  • Мнения: 3
Искам да дам своя положителен глас за  Емилиян Бориков много добър и коректен майстор! Справи се чудесно  с фототапетите, шпакловката и боядисването в къщи.

# 1 358
  • София
  • Мнения: 2 967
Искам да дам своя положителен глас за  Емилиян Бориков много добър и коректен майстор! Справи се чудесно  с фототапетите, шпакловката и боядисването в къщи.

Може ли телефон?

# 1 359
  • София
  • Мнения: 69
Някой може ли да ми препоръча добър техник за климатици? Hug
До онзи ден климатика си работеше без проблеми, но после започна да издава странни звуци и сега духа само судено  Confused
Прочетох няколко коментара за един техник, но бих искала да се допитам и до вас  Rolling Eyes
Ще се радвам ако някой сподели мнение  Hug

# 1 360
  • Мнения: 6
http://www.moidom.bg/ .

Вече 2 апартамента ми правят от- до. На приятели съм ги препоръчвал много пъти и всички останаха доволни.  Работят само в района на София мисля.

Успех  Peace

Ние също сме ги ползвали за външната изолацията, а на свекърва ми направиха целия  апартамент. Тя беше много доволна, защото не й се е налагало да търси един майстор  да лепи плочки друг за инсталацията, за боядисване и т.н.

# 1 361
  • Мнения: 120
Здравейте!
Търся добър майстор за сваляне на боя, шпакловане и боядиване за гр. Варна
Мерси предварително

# 1 362
  • Мнения: 0
мога да ви дам номера на моя майстор който ми е правил ремонти на два апартамента и на мой колеги много сме доволни и не е скъп но пипа както трябва тел фона му е; 0897423543

# 1 363
  • Мнения: 4 125
търся майстор за заграждане на камина за района на пловдив
намерила съм шпакловчик и електро-за смяна на инсталацията
ако съм доволна от тях-ще пусна телефоните им

# 1 364
  • София
  • Мнения: 184
Някой може ли да ми препоръча добър техник за климатици? Hug
До онзи ден климатика си работеше без проблеми, но после започна да издава странни звуци и сега духа само судено  Confused
Прочетох няколко коментара за един техник, но бих искала да се допитам и до вас  Rolling Eyes
Ще се радвам ако някой сподели мнение  Hug


Виж за фирма Клима контрол, ние сме използвали човек от тях.
Надявам се да не съм объркала името на фирмата.
Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт