Бургас е на морето, това го знае и детето

  • 15 367
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 917
Таничка, то за всичко си има мн противоречиви мнения, та камоли за яслите. Аз като давах малката една майка месец преди да я дам ми разправяше колко е доволна и на колко неща научили детето й, а я срещам същата онзи ден и ми разправя, че жалба щяла да подава срещу яслата, щото незаконно й искали санитарни материали, пък общината им ги осигурявала. Тъй че прави си извода. Най-важно е детенцето да свикне и да ходи със желание там. Ако това стане, всичко ще е ок. А при нас май взе да се получава.
Рени, мерси, днес ще си го купя това списание да ви видя, че да не вземе да свърши.

# 46
  • Мнения: 917
брей, всички ли сте по разходки в тая жега?!
Рени, браво, специални поздравления! Чудесна статия - направо ме накара да си припомня всички трепети и вълнения около бременността и раждането! Пък напоследък все си мисля, за още едно бебче - АЗ, която исках деца с много голяма разлика, а след тази статия още повече си мечтая да изпитам всичко отново.
и забравих да кажа, че сте големи сладури и ти и Мони!

# 47
  • Мнения: 917
направо взех да се чудя какво става тук - от сутринта си пиша сама

# 48
  • Мнения: 565
Айде да не оставям бубичко сама да си пише в тая темичка, че май натам отиват нещата, да се включа и аз поне с един запис!  Mr. Green

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 613
Ама защо никой не пише тук? Тъкмо смятах да се примъкна при вас Mr. Green

# 50
  • Мнения: 9 903
аз се убих да търся слънцезащитно мляко на Бюбхен - вече не зареждали, че лятото свършило. В средата на май още не зареждаха, че лятото не било дошло.
Намерих, де Simple Smile
а на Пантеона надвечер имаше полицаи и всички шофьори бързаха да си сложат колан и се изпотрепаха да спират на пешеходната пътека Simple Smile само на мен не ми спря един с жигула.

# 51
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Бубичко,благодаря мн за милите думи  Hug
Както вече казах чакаме те с второто да бутаме заедно колички  Mr. Green
Днес ходихме да меряти и теглят Симеон и съм разочарована.Качил е само 600гр /т.е. сега е 6кг/, пораснал е с 6см/т.е. сега е 61см/ newsm78А ми изглеждаше много повече и сякаш тежи повече,но явно съм мн слаба в преценките.Все пак ми казаха,че е наддал добре като се имат впредвид жегите и предните наддавания с по килограм и нагоре....а като се замисля,че яде по 200мл през 3ч се чудя къде го събира толкова мляко  newsm78
Абе да е живо и здлаво детето,пък колкото иска да качва  WinkВ събота ще ни бият ваксинка и тогава  и още отсега ми се приплаква като знам как я понася милото.Пак ще правя компреси и ще давм Панадолче....Оф,аз пак мн се разприказвах  Laughing
Вале,Маги,утре в 10.30 съм на линия Hug

# 52
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
И да ви почерпя сега,че утре няма да имам време

Симеон става на 3 месеца! newsm44

# 53
  • Мнения: 356
да ти е жив и здрав, и много щастлив!

# 54
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Райне да ти е жив и здрав юнака -ми много добре си е наддал мойто чудовище едва по 100-130гр. изяжда но сме качили близо 900гр. и 2см. явно всичко ни се лепи.Ако знаете колко е пораснал и все прав иска да се катери  Crazy

# 55
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Райне да ти е жив и здрав юнака -ми много добре си е наддал мойто чудовище едва по 100-130гр. изяжда но сме качили близо 900гр. и 2см. явно всичко ни се лепи.Ако знаете колко е пораснал и все прав иска да се катери  Crazy
Еми не знаем. Crossing ArmsТи не идваш вече да го видим Crossing ArmsПък и с теб да си побъбрим  HugАйде елате утре,ако не от понеделник пак сме на същото кафе,по същото време,дори на същата маса сядаме Laughing

# 56
  • Мнения: 320
Райна, добре наддава детето мисля. На последната консултация малката беше наддала 150 грама само...
И там лепна летния вирус и два дни сме с висока Т, разстройство ,повръщане.....някакъв жив ужас е. За пръв път ми се случва детенцето ми да е болно, МНОГО е страшно да го гледаш така.... Cry
Тази вечер вече не е с толкова висока Т, поне за сега е 38, ще видим нататък.
Малко ви се пооплаках, тези от вас, които са настоящи мами ме разбират много добре.......

# 57
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
събирам куфарите утре ще ходим към свеки вече че от 2-ри септември съм на очни и да посвикнат че тя ще го гледа  Confused
в понеделник обаче се надявам да съм подредила всичко в къщата и да дойде м на разходка.Ни само в къщи си стоим нали съм  Sick

# 58
  • Мнения: 143
Рени, как 600 гр? Че той Мони яде като като за световно! Но щом по цял ден е така усмихнат и си спи, значи всичко му е наред  Simple Smile
Валери е най-малък  cry
Аз утре ще съм само за малко с вас, защото гостите ни щели да останат да спят у нас  #Cussing out и трябва да се приготвям. Ама това хората без деца са супер несъобразителни!!! smile3515

# 59
  • Мнения: 164
Рени не се притеснявай, нали знаеш и ние бяхме така последния път- само 500 гр. Но наистина щом си хапва,спинка си детето,усмихва се така ЧАРОВНО значи е добре!
То и аз като се замисля ям,пък съм отслабнала доста -мерих се днес и останах доста учудена Cry

Мерси и за почерпката! Да ви е жив и здрав малкия Мони, и още по кротичък да става!!!  love001 smile3525 Утре ще се видим на уреченото място!

Миме ,айде елате някой път, и ние така правички много обичаме,,пък и да ни видите как се плескаме с пюрето. Ренито и Валя все ни се смеят, ама и  то е едно мацало,като прасенца сме!  Joy  Вие давате ли вече пюренца?

moonlady дано по скоро се оправите! Praynig Стискаме палци!

Това от мен! Лека вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт