Режим на Пиер Дюкан - 20 част

  • 26 312
  • 552
  •   1
Отговори
# 525
# 526
  • Варна
  • Мнения: 2 757
Зззетче, твоя пост не го проумя главата ми.

Муцка, Дюки е удар по целулита, да.

Petite Salope, я ни припомни моля, от кога ги отмяташ тези кила

# 527
  • Мнения: 73
От месец и 1 ден. Лентичката ще потвърди. Simple Smile
Но сега нямам време да я сменя.

# 528
  • Варна
  • Мнения: 2 757
Вчера си имала празник, защо не почерпи  Whistling  Laughing

# 529
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Бо мерси за инфото. Знам я тази марка, но не знаех, че са обезмаслени. Hands Clap
Михаела дано се оправиш бързо Hug

# 530
  • София
  • Мнения: 2 245
Бо мерси за инфото. Знам я тази марка, но не знаех, че са обезмаслени. Hands Clap
Михаела дано се оправиш бързо Hug

Tиси, да ти кажа, вече има резултат - не ми дращи гърлото и не се опитвам да подкашлям, но аз освен тези хапчета си взех и клеева тинктура и си мажа гърлото с нея. Мисля, че до утре ще съм забравила за него Simple Smile

# 531
  • Мнения: 2 147
За целулитчето на Муцата.....

# 532
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Хеееей, ама чакайте сега - той целулитът не ме е напуснал, но поне малко се е поразнесъл, ако може така да се каже. Като си смачкам кожата на бедрото с ръка вече се виждат малки дупчици, а преди дни бяха направо ями. Ужасена съм, защото целулит никога не съм имала по бедрата, само не Д-то. Това си го обяснявам единствено с многото течности Thinking. Нали уж с вода се "лекуваше" целулит Peace

# 533
  • Мнения: 2 180
Аз съм изумена. Ходих в магазина за диетични и здравословни храни- били докарали на 21-ви овесени трици 100 пакета и свършили за нула време. Днес ще докарат след 19 часа и ми казаха ако искам да ходя утре рано или тази вечер по време на зареждането можели да ми изкарат.  Shocked Смятайте какво търсене пада!
Искам да питам: Има ли ограничение в яденето на обезмаслена извара? Вземам си на Мероне. В момента ям с лъжицата и се чудя дали и тя не е ограничена като киселото мляко.  newsm78

# 534
  • Мнения: 980
Мили дами! Разкажете ми повече за изчезването( или поне намаляването ) на целулита при този режим....ако някой го е видял по себе си също ще се радвам да го сподели.. Simple Smile
 :Защото при мен целулита си е голям проблем...  newsm78

# 535
  • Мнения: 15
Здравейте,мили момичета!
От няколко месеца следя вашия форум,но не се включвам,защото съм много по-възрастна от вас.Но,може би и моят опит ще бъде полезен за вас.Аз започнах с Дюкан на 18.04 и за близо 3 месеца свалих 12 кг.От 1 месец реших да започна задържането,защото не искам да се лиша от плодове.Всъщност,единствените ми нарушения са плодовете и по някоя биричка от време на време.За моя радост,не съм качила нито грам,а даже малко съм свалила.Аз съм 170 см.,така ,че за сега 69 кг ме устройват.Смятам през октомври да повторя сериозно режима отначало.Успех на всички!!!Ще продължа с удоволствие да воайорствам,защото сте ми много симпатични!!!!

# 536
  • Мнения: 911
Здравейте,
след три протеинови дни от понеделник до сряда, вчера наруших режима, но не е зле положението. Хапнах диня и то доста, но бях дежурна в 00 и това ми хареса. Днес пак няма да ме приемат, но вече не ми пука, защото оформих комплекта за кандидатстване и ще опитам, а от тук никой няма да ме изгони. Нали някой трябва да върши черната работа.

За целулита да споделя, че моя драстично намаля, но вероятно е от фитнеса, водата и добрата храна, защото тук няма как да приемаме вредни въглехидрати.

# 537
  • Варна
  • Мнения: 2 757
Здравей, Лили. Сега всички ще те залеят с въпроси - аз само искам да те приветствам, имаме нужда от мотивация.

# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Дори, направо ме секна  Joy

# 539
  • София
  • Мнения: 2 245

За целулита да споделя, че моя драстично намаля, но вероятно е от фитнеса, водата и добрата храна, защото тук няма как да приемаме вредни въглехидрати.

Същото, но никога не съм имала много, сега се забелязва многооо трудно.

Лили браво на теб! Не воайорствай само, виж колко ни е весело!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт