Nr.41 - Zicken ли сме ние или просто мацки с темперамент?

  • 10 253
  • 303
  •   1
Отговори
# 60
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Здравей Дани!
Защо нападате така човека? Той от вас гледа! Половината сте си закичили рога! Примера е заразителен!
Всеки може да пише където си поиска и каквото си поиска! Лисо, така ли е ?

# 61
  • Мнения: 11 317
никой не ме е пратил, сам дойдох.
не да ви развалям темичката, няма и да го направя.
това е последния ми пост тук.
държах да напиша, написах, видяха, това е.
живи и здрави бъдете.
рядко пиша, само чета.
Виж ся, мойто момче. Не се прави на настъпан по мазола.
Истината понякога боли. Ние виждаме нещата под друг ъгъл. Затова си позволяваме малко по-различен и неразбран за вас език. Нищо против жена ти - готина мацка е. Но и за мен губи по точки заради безразсъдното пафкане.
Ако искаш - пиши, ако искаш - чети. Ние всякакви чукчи приемаме. Само без бомби и фишеци. Wink

# 62
  • Мнения: 2 292
Защо нападате така човека? Той от вас гледа! Половината сте си закичили рога! Примера е заразителен!
Всеки може да пише където си поиска и каквото си поиска! Лисо, така ли е ?

Аz пък не си намерих снимка с рога, но коzичките са сладки.
А че всеки може да пише , където поиска е истина, само да не дойде агитката с тоягите, че гледай какво става.  ooooh!

# 63
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Цитат
Истината понякога боли. Ние виждаме нещата под друг ъгъл. Затова си позволяваме малко по-различен и неразбран за вас език.

Да, истината боли! Против пушенето пред децата съм. Мисля , че и Буболина ще размисли по този въпрос!
А, защо когато Мистик ще хвалеше ,че като бременна изпивала по незнам колко бири...Никой нищо не каза по въпроса? Или това е нормално!?

# 64
  • Мнения: 11 317
Истината понякога боли. Ние виждаме нещата под друг ъгъл. Затова си позволяваме малко по-различен и неразбран за вас език.

Да, истината боли! Против пушенето пред децата съм. Мисля , че и Буболина ще размисли по този въпрос!
А, защо когато Мистик ще хвалеше ,че като бременна изпивала по незнам колко бири...Никой нищо не каза по въпроса? Или това е нормално!?

Що си мислиш, че не сме коментирали с нея по въпроса? Ама тя не е пускала тема в Наши деца - Бира и бременност, нали?

# 65
  • Мнения: 2 292
[quote  ]

quote author=Вечерница link=topic=216652.msg4777457#msg4777457 date=1187853587]
Истината понякога боли. Ние виждаме нещата под друг ъгъл. Затова си позволяваме малко по-различен и неразбран за вас език.

Да, истината боли! Против пушенето пред децата съм. Мисля , че и Буболина ще размисли по този въпрос!
А, защо когато Мистик ще хвалеше ,че като бременна изпивала по незнам колко бири...Никой нищо не каза по въпроса? Или това е нормално!?

[/quote]

шехи, не вярвам мистик наистина да е иzпивала по неzнам колко бири на ден. Не я поzнавам лично, но впечатлението ми от нея е, че тя дори и да е пила по време на бременноста си някоя биричка, то не е било систематично, не е било преобладаващо, а по скоро случайно на някое събиране ...  също мисля, че тя пише доста неща спонтанно. това е мое мнение.
И т ова , което е правила Мистик със сигурност не се равнява на страстна коминка, пушеща бременна по 2 кутии на ден. ОК?

# 66
  • Мнения: 4 138
по колко бири по-точно. лично аз не смятам, че бирата, особено немската,  може да се сравни с цигарения дим. ако е пила по три бири на ден да речем и ако това е било вайсбиир, не виждам какво вредно има. виж ако жули ракиджос или друго твърдо, си е за замисляне.
да не забравяме, че бирата е грунднарунгсмител.
я мистификацията да доде и да даде отчет Mr. Green

# 67
аз се извинявам, че пак пиша.
искам да отговоря или да попитам.
Ние виждаме нещата под друг ъгъл. Затова си позволяваме малко по-различен и неразбран за вас език
кои сте вие, защо си позволявате, на какъв принцип делите, все пак ако може отговор.
замислих се, познавах доста, които нищо не си позволяваха, но изведнъж започнаха.
далече са да ги питам, та ако може вие?
дали няма някоя моя позната между вас?
дано няма, защото много ще се смея.
а на нея ще й стане кофти със сигурност.
п.с.
не разбрах, как така 2 кутии на ден - кой го твърди?

# 68
  • Мнения: 11 317
аз се извинявам, че пак пиша.
искам да отговоря или да попитам.
Ние виждаме нещата под друг ъгъл. Затова си позволяваме малко по-различен и неразбран за вас език
кои сте вие, защо си позволявате, на какъв принцип делите, все пак ако може отговор.
замислих се, познавах доста, които нищо не си позволяваха, но изведнъж започнаха.
далече са да ги питам, та ако може вие?
дали няма някоя моя позната между вас?
дано няма, защото много ще се смея.
а на нея ще й стане кофти със сигурност.
п.с.
не разбрах, как така 2 кутии на ден - кой го твърди?
Ние сме тези, които списваме тази тема - българки, живеещи в Германия.  Видели сме друг начин на живот, друг начин на мислене. Не се делим от никой. Вие обикновено го правите това. Това стига ли ти като отговор?

# 69
  • Мнения: 2 292
аз се извинявам, че пак пиша.
искам да отговоря или да попитам.
Ние виждаме нещата под друг ъгъл. Затова си позволяваме малко по-различен и неразбран за вас език
кои сте вие, защо си позволявате, на какъв принцип делите, все пак ако може отговор.
замислих се, познавах доста, които нищо не си позволяваха, но изведнъж започнаха.
далече са да ги питам, та ако може вие?
дали няма някоя моя позната между вас?
дано няма, защото много ще се смея.
а на нея ще й стане кофти със сигурност.



zащото като се иzмъкнеш от абсурдите и видиш как живеят хората , zапочва да ти става ясно в каква помия си живял и как идеята zа подмаzвачеството и връzкарството  в ежедневието дори  е някак си българска психомания, робство и тормоz ... и можеш да се самокритикуваш и да критикуваш и ти става мъчно zа поzнатите и роднините и се опитваш да кажеш нещо  ...

Тя пише, че е страстна коминка и пуши по 2 кутии на ден. Виж и първия постинг по темата. ОК?

# 70
Здравейте!
Нова съм във форума. От скоро сме в DE, и по този повод искам да попитам има ли някакви филмчета на немски, подходящи за малки дечица. Нашата дъщеричка е на 1 г. и 1 м., и много бих искала да гледа нещо подходящо за нейната възраст. Идеята ми е да слуша немска реч, поднесена по подходящ за малко дете начин. Та покрай нея токувиж и майка й е понаучила малко (за съжаление, немският ми е пълна катастрофа.  Sad Sad Sad).

# 71
  • Мнения: 2 292
аz мога ли да прехвърля темата на снимането на деца беz съгласие на родителя и дали е опасно, дали родителите психясват и параноясват или си крие реална опасност?
Може да видите темата Какво ми се случи в нашите деца. В случая няма общо с деленето българи по света.

# 72
да.
две кутии, но сега.
вече не е бременна.
за живота ви и това, което сте видяли, ще пиша по -късно.
може би и ние сме видяли нещо.

# 73
  • Мнения: 4 138
вивитке, дай линк

# 74
  • Мнения: 4 138
може да сте видели, данни. може и да не сте видели. не е в това поантата. не му е тук мястото да водиш препирни по друга тема.
жена ти е симпатяга, лиса и е рекнала кво мисли. ако не те е пратила тя, вземи се спри.
кой откога е по имачко не е меродавно. има хора, които са родени в немция, има и други, които са дошли после. всички почти обаче сме на единното мнение, че не е добре да се пуши през време на бременноста и после пред децата. лош пример е.
дойде уж с лиса да разчистваш сметки, сега ни емна всичките, защото сме се надули. и се почва-и ние в чужбина сме били и ние свят сме видели..........ай стига де.

Общи условия

Активация на акаунт