Темичка за малко по-бременните мами - 2-а част!!!

  • 15 778
  • 199
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 950
Нели, защо неденосени? newsm78 Ти май си беше доста седмици? newsm78 А държаха ли ги в кувьози?

Аз вчера пак имах контракции на 10-15 минути. Лекарят ми ми върна гинипрала пак на максимална доза и каза да лежа! Sick Пак се затварям в къщи. Той иска да мина 34-а седмица и тогава можело да се раждат.

# 151
  • Мнения: 1 069
Нели, защо неденосени? newsm78 Ти май си беше доста седмици? newsm78 А държаха ли ги в кувьози?

Аз вчера пак имах контракции на 10-15 минути. Лекарят ми ми върна гинипрала пак на максимална доза и каза да лежа! Sick Пак се затварям в къщи. Той иска да мина 34-а седмица и тогава можело да се раждат.

Ми да, така е, родих ги в 37г.с. Стани 3000гр и 49см, а Любчо 2500гр и 48см. Не са седяли в кувьози, но бяха на системи - Стани 2 дни, а Любчи 1 ден, на 3-тия ми ги дадоха. Бяха на системи защото докато съм била в реанимацията те не са могли да засучат млякото, и понеже трябвало да се хранят за това бяха на системи, а Стани остана на системи 2 дни, защото повръщал млякото. После започнах в часовете за кърмене да се мъча да ги кърмя и давах добавката, която ми даваха, защото не ми стигаше времето за кърмене - там дават само 30 минутки, но за близнаци не дават 1 час  #Cussing out

Не знам защо така ги водят - но нали ти казвам, видях го в епикризата като ни изписваха.

# 152
  • Мнения: 2 950
Как така ти дават 30 мин за кърмене? Аз като раждах, Йоана си беше при мен през цялото време. Даваах я само през нощта за няколко часа?!!! newsm78

# 153
  • Мнения: 173
Здравейте мамчета,бъдещи и настоящи...! Hug

Вчера бяхме на фетална морфология и доктора каза,че ще си имаме момиченца.Всичко е наред,едната госпожица е малко ниско и трябва да се пазим,но иначе всичко е наред Hug Hug Hug

Каза само ,че едното бебе е с няколко дни(около седмица) по-малко от другото,но мисля че е нормално...какво ще кажете? Simple Smile

# 154
  • Мнения: 2 950
Разбира се, че е нормално! Браво на вас! Hug При кого ходихте на ФМ?

# 155
  • Мнения: 3 638
Деси, Каси, къде сте? Съвсем изчезнахте  Simple Smile Дайте новини да не ви мислим, предполагам, че вече ви е трудно да се дотърколите до компютъра, а и седенето си става живо изпитание  Joy

Прегръдки от нас и погалете коремчетата  Heart Eyes

# 156
  • Мнения: 1 165
Здравейте. Аз съм на линия. След броени дни ще раждам. Добре съм, е, вярно тежко ми е, и болките са доста силни, но иначе съм ок. В нас тече довършителен ремонт, пада голямо подреждане и чистене, а аз само нареждам  Grinning и мааалко помагам.  Hug

И аз се питах къде е Деси? Дано всичко е ок. Поздрави от мен, все още 3 в 1.

# 157
  • София
  • Мнения: 1 849
Нели, и моите ги водиха недоносени въпреки че се родиха 3450 и 3050 кг. Обяснението беше, че са се родили в 37 г.с. , било преди термин  newsm78. Още не мога да го проумея, но да са живи и здрави!
Деси, дават ти 30 минути за кърмене, ако бебетата са в интензивното на втория етаж и ти ходиш в определените часове, ако са при теб можеш да ги кърмиш колкото поискаш  Wink

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 311
Понеже kassi си е запълнила кутията, а исках да я попитам нещо се осмелявам да я попитам нещчко тук! Дано не ми се сърдите!  Hug

Здравей kassi, търсих в форумите за Нитродерм, но открих само твоята публикация! И аз се снабдих с 2 лепенки от доктор, но се двоумя дали да ги ползвам, дали не са много силни и къде точно да си ги слагам? Освен това какви странични ефекти имало - казаха ми че много боляло глава  newsm78

Ще съм ти много благодарна ако споделиш твоя опит  Hug

# 159
  • София
  • Мнения: 12 296
     Рибче, Каси роди преди няколко дни и сигурно скоро няма да може да ти отговори  Simple Smile

# 160
  • Мнения: 1 165
Здравей, рибче! Понеже ме питаш тук, тук и ще ти отговоря  Wink. малко късничко, но онзи ден се прибрахме от болницата. Пластирите ги слагах встрани от пъпа, като редувах от ляво  и от дясно. При мен нямаше нищо неприятно или странични ефекти. Една приятелка обаче се оплакваше от главоболие. Желая ти лека бременност!

# 161
  • Мнения: 450
Питам се, защо така изостана тази темичка?
Не вярвам само аз да съм останала от бременните мами Grinning
иле ще е най- добре да си отворим вече нова - 3-та част?

# 162
  • Мнения: 2 950
Аз също съм все още към бременните, но мамите, с които подхванахме тази тема, вече родиха и ги намирам в другата. newsm78

# 163
  • Мнения: 1 069
Деско, още ли си тук?????????? АЗ чакам вече СМС, даже вчера мислех да ти звънна да те проверя - ХАЙДЕ - ВРЕМЕ Е - СТИСКАМ ПАЛЦИ от 1 седмица вече   bouquet

# 164
  • Мнения: 2 950
Еххххх, Нели! Hug Благодаря за загрижеността. Ако не родя до тогава, спирам гинипрала на 17-ти и оттам вече можеш да стискаш всички палци, които имаш! Joy Моят лекар май се олива с грижите, а? Много иска да изкарам и 38-а седмица, за да е сигурен, че ще стоим няколко дни без системи и кувьози, и ще ни изрита към къщи! Praynig

А иначе и аз чакам с нетърпение! Знам, че много ще боли, но вече си мечтая за тези болки, защото след тях ще си гушкам мъжете и ще ми е гот на олекналия корем. baby_neutral baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт