Темичка за малко по-бременните мами - 2-а част!!!

  • 15 777
  • 199
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 638
Браво Деска, ти наистина устиска  Hug Как върви обрива, дано не те мъчи  Praynig Иначе и аз ти стискам палци, а за болките не се тревожи, на теб ти е и второ раждане, така че всичко ще мине по-леко. Аз през цялото време като започнах да раждам все чаках ужасните болки, а те така и не дойдоха  Simple Smile Сега като се замисля по-гадни бяха контракциите от самото раждане, а олекналото коремче е наистина манна небесна  Whistling
Момчетата как са разположени, с главичките надолу ли?

# 166
  • Мнения: 2 950
И аз чак не мога да повярвам, че устисках, да ти кажа! newsm78
Обривът го няма от вчера насам... сърби ме целият корем в рамките на нормалното... може да е било нещо от дрехите и да съм се объркала. newsm78

Бебетата са с главите надолу, дори левият вече се бил центрирал за излизане. Наместил се е нашичкия... само чака сигнала за старт. Joy

Фата, да те питам нещо. Аз вече съм толкова обездвижена и така ме боли всичко, че едвам отивам до тоалетна и да се изкъпя. Помня, че ти беше много зле с ходенето. По време на раждането отминаха ли ти тези болки... може д азвучи смешно, но се притеснявам как ще се кача на стола и как ще напъвам като сега едвам се изправям от леглото. newsm78

# 167
  • Мнения: 1 069
ООООООо, Деси, не се тормози за това как ще се качиш на стола - хехеххе, ако трябва ще те занесат до там. Ох, дано ти се падне ПопМарков на смяна, страхотен е... Ако случайно го засечеш - поздрави го от мен  Hug Гледам линийката ти - изпълни 37г.с. и почваш 38-ма... БРАВОООООООООО

УСПЕХ и чакам сигнал за да се почерпя   Crazy

# 168
  • Мнения: 2 950
Нели, мъжо ще е с мен, а той е як - ще ми помага! Joy Аз съм с избор на лекар, така че ще раждам при него, но за Попмарков ми се върти някакъв спомен от раждането на Йоана.  newsm78 Аз нали бях там 2 дни в предродилна и май го засякох. Възрастен, не висок, с прошарена коса... ако е този, за когото си мисля, наистина е много свестен!

# 169
  • Мнения: 3 638
Деси, аз наистина се бях съвсем обездвижила няколко дни, като се опитах да пристъпя и все едно ножове ми забиваха в междукрачието, направо ми спираше дъхът  Sad Висля, че си докарах всичко, защото в деня преди да дойде майка ми се втурнах да шетам и да помагам на мъжа ми да чисти... И после се схванах напълно. Мъжът ми се беше уплашил, защото спалнята ни е на втория етаж, а стълбищата тук са много тесни и извити и няма как да се мине с носилка. Беше чул някъде, че една родилка, за да я изкарат викали пожарната и я изкарвали през прозореца  Shocked Слава богу ме дължа няколко дни и точно деня преди раждането ме поотпусна, катерех се на четири крака успешно по стълбите нагоре и надолу  Simple Smile За самото раждане си отидох в болницата ходейки, а и там леглата се регулират и се смъкват, така че нямах проблем с катеренето. А като тръгнеш да раждаш и видиш зор ще видиш как ще припнеш като баба Цоцолана по върлото  Mr. Green Браво на мъжагите, че са с главичките надолу. При мен Джордана беше в стартова позиция отдясно Grinning
Стискам палци за леко раждане, че то не остана май!!!  Hug

# 170
  • Мнения: 450
Fata, как ме развесели с  тези стълби и носилки newsm62
мене от сега ми е тежко и охкам, а вие сте героини с тези големи бебета!

Деси, това със сърбежа на корема не е ле нормално, бях чела някъде, че след 8 месец се получава,
Ще ме извините ако става въпрос за нещо друго, не съм бела отначалото в темичката ви Embarassed

Аз май  наистина  си оставам сама от бременните с близнаци Cry,
но пък така ще се обръщам за помощ към вече опитните мами Simple Smile

# 171
  • Мнения: 1 069
Нели, мъжо ще е с мен, а той е як - ще ми помага! Joy Аз съм с избор на лекар, така че ще раждам при него, но за Попмарков ми се върти някакъв спомен от раждането на Йоана.  newsm78 Аз нали бях там 2 дни в предродилна и май го засякох. Възрастен, не висок, с прошарена коса... ако е този, за когото си мисля, наистина е много свестен!

Деско, Томи Попмарков ми е набор  Hug Hug Hug Роден е на 8 януари 1975 - Томи е нисичък, но много чаровен - 100% ще го познаеш - няма друг толкова млад и грижовен лекар в Тина Киркова

Браво на МЪЖО, МЪЖ от класа - аз на моя му казах че ако иска момиче ще е с мен в родилната зала, и той за сега се отказа  hahaha hahaha hahaha

Сигурно сме говорили преди ама нали съм КУКУ - та при кой ще раждаш?

МАРИ73, не си единствената ама другите не пишат...

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 21:58 от Nelly Dieva

# 172
  • Мнения: 3 638
Деси, аз чак сега загрях, че мъжът ти ще е с теб! Браво! Тук по принцип мъжете винаги присъстват на раждането (ако искат). Всичко е организирано по малко различен начин - имаш си собствена стая в която си сам с половинката преди раждането и по време на самото раждане - ето я стаята - не е толкова голяма, просто са няколко снимки все едно гледаш наоколо


Та аз все си мислех, че точно по време на самото раждане не искам мъжа ми да присъства и дори и той самият уж искаше така, а после не само на раждането присъства, но и пъпната връв сряза и на двете девойки. И беше много доволен. Сега само ми повтаря колко било хубаво, че е присъствал на раждането и аз също съм много доволна. Оказа се, че не е толкова страшно, нито за него, нито за мен  Simple Smile

Нелка, аз защо все си мислех, че сме наборки с тебе, пък то се оказа, че съм ти кака  Wink

Мари 73
, спокойно, няма да те оставим да си бременееш самичка  Hug

# 173
  • Мнения: 541
fata morgana каква хубава родилна стая. Моят мъж за сега не иска да присъства на раждането, бях му пущала филмчета на жени които раждат, но не е особено очарован, даже ме питам как съм го гледала и не ми ли е станало лошо  Cry

mari73   не си самичка, просто другите четат повечко и пишат по малко, а и аз честно да си кажа се обърквам кое къде съм писала и да не се повторя някъде.

# 174
  • Мнения: 2 950
Nelly, не се сещам. Но ще се оглеждам за него на визитациите. Grinning Аз ще раждам при д-р Динчо Георгиев. С него съм готова и на полето да раждам - имам му пълно доверие. При него сестра ми роди двете си деца, после аз родих пак при него Йоана и сега завършекът на нашата голяма фамилия - близнаците! Joy Знаеш ли, покрай първото раждане и сега лежането в патологията забелязах, че повечето лекари в ТК са много мили с мамите.... е, има и едно-две изключения, но като цяло е така.

fata morgana , много ми хареса това за баба Цоцолана!  Joy hahaha Joy Не ме разсмивай така, че ще родя пред компютъра! hahaha
Ама каква е тази зала, бе човек?  Shocked Тук също си в самостоятелна зала. Много е чисто, бяло, има кът за бебето и легло за преди и след раждането, освен стола. На мен много ми хареса миналият път, че столът за раждане се регулира и ми го смъкнаха до нивото на леглото, за да се прехвърля, без да ставам след раждането. Но чак пък телевизор, музика и т.н. - няма  Naughty

# 175
Хайде и аз да кажа че съм тук.
малката малко кашля и днес не е на ясла и съм си в къщи,иначе на работа ходя още от 7.30 до 18ч малко се умариам,работиа като дизайнер и като шивачка когато има нужада в" Естел колекшън" една русенска шивашка фирма.
Даже днес сутринта бях на ЖК,двете ми мацки са ок с 1 седмица за сега някъде разлика в развитието.позиционирали са се като знака "равно"  = точно така са легнали,по голямата е от горе,а по малката от долу.по около 1 кг били,или нещо такова.
Каза ми също че в русенското АГ никой нямало да се навие да ме изражда нормално,100 % секцио,понеже съм дребна,с дребен кокал и тесен таз,и на 29години и никой нямало да рискува да вади 2 бебета от такова дребно моми4е #Crazy.......ще ме изражда колега на моя генеколог ,понеже той не ходи в АГ--то,ще ангажирам тоя дето ми прави серклажа,да ме има предвид след 15-ти януари.2008 Crazy Crazy за сега съм +6кг и дано не качвам много,но нали си знам понеже преди 2 години родих че точно като вляза в 7-мия ще започна.
ааааа и да кажа че миналата нощ цялата ми тениска отпред с която спя беще мокра,в смисъл текла ми е коластра ама доста,така лепнех и доста се бях намокрила Shocked Shocked
все ме боли от долу,имам чувството че ще изпадат тия деца всеки момент,все ми дърпа и подпира.............уффффф оплаках ви се.
прознавам си че ако намерия време то е само да ви прочета,а да пиша рядко остава.
П.С. даже правим ремонт в къщи и толкова се ядосвам с моя мъж и разните тапети и ламинати #2gunfire

# 176
  • Мнения: 1 069
ЛЕЛЕ, ФАТА, СТРАХОТНА СТАЯ. Ти в такава ли беше? Кака ли си ми - хихихихихи, аз пък те водя по точки с бебешорите  hahaha hahaha hahaha Но никога не е късно да ме задминеш с още един двоен удар  bouquet  bouquet  bouquet

# 177
  • Мнения: 1 165
Ей, Деси, радвам се че издържа геройски. Стискам палци за леко раждане. Щом си стигнала дотук, браво!
И моите мишлета бяха надолу с главичките, но на секциото се видя,  че Мишето е застанал напречно над брат си, и доста трудно го извадиха. А уж не можели да се преобръщат в толкова късна седмица  newsm78!
Надявам се и твоите зверчета да са доносени и здравички, и веднага да бъдат с теб! Поздрави и пожелания за леко раждане: Касси и компания  Grinning

# 178
  • Мнения: 450
Момичета благодаря ви за милите думи,
наистина се радвам, че ви има.

Ето аз пак нещо пропуснах Embarassed, къде е тази хубава зала?

За мъжа ми съм 100% сигурна, че няма да е с мен,
ако присъства, ще трябва вместо с мен да се занимават,
него да свестяват Laughing, като види малко кръв и припада.
Да не говорим, че не ще и сега да ги погали през корема smile3560,
ритали го били   Banghead , кво да го правя Hug

# 179
  • Мнения: 2 950
rumialka, това с болката отдолу е направо ужасно. И аз ги имам тези усещания много отдавна. А сега направо имам чувството, че главата на единия ми е толкова ниско, че едвам ходя. #Cussing out

kassi, дано всичко е наред. Предполагам, че 38-39 седмица вече не може да не са доразвити.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт