Темичка за малко по-бременните мами - 2-а част!!!

  • 15 772
  • 199
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 950
Някой има ли новини от tanini?  Simple Smile  Няма я от няколко дни, а имаше и разкритие.  newsm78 Дано всичко е наред с нея  и бебоците.

И аз това си мисля от вчера! Каси, мислех си, че ти ще знаеш нещо! newsm78 Сигурно вече е родила. Тя още в четвъртък каза, че й е паднала тапата! Може би вече гушка бебоците  Praynig

# 121
  • Мнения: 2 950
Аз днес бях на ФМ. Хем съм много щастлива, че бебетата се развиват отлично и всичко им е наред, хем се шокирах от размерите им! Първият е 1700 г, а вторият - 1900 г. Лекарят каза, че главите им са доста големи, което него го радва, защото се развиват много добре, но каза честито на майката, която ще ги ражда! Хи-хи  hahaha

# 122
  • Мнения: 3 638
Аз днес бях на ФМ. Хем съм много щастлива, че бебетата се развиват отлично и всичко им е наред, хем се шокирах от размерите им! Първият е 1700 г, а вторият - 1900 г. Лекарят каза, че главите им са доста големи, което него го радва, защото се развиват много добре, но каза честито на майката, която ще ги ражда! Хи-хи  hahaha

Браво, браво, само така  Hug Къткайте си коремчетата и почивайте повечко и само така да растат бебоците!

Момичета, реших най-накрая да отворя нова темичка за вече небременните мами  Flutter Аз поне разбира се, ще продължавам да ви следя и тук, така че внимавайте  Naughty

Ето и линк към темичката:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226086.0

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 21:39 от fata morgana

# 123
  • Мнения: 1 895
Преди малко ми се стори,че видях tanini да чете във форума, което ме навежда на мисълта,че не е родила още  Laughing

# 124
  • Мнения: 7 640
Аз днес бях на ФМ. Хем съм много щастлива, че бебетата се развиват отлично и всичко им е наред, хем се шокирах от размерите им! Първият е 1700 г, а вторият - 1900 г. Лекарят каза, че главите им са доста големи, което него го радва, защото се развиват много добре, но каза честито на майката, която ще ги ражда! Хи-хи  hahaha

съвсем са си добре децата, какво те тормози newsm78

# 125
  • Мнения: 2 950
Аз днес бях на ФМ. Хем съм много щастлива, че бебетата се развиват отлично и всичко им е наред, хем се шокирах от размерите им! Първият е 1700 г, а вторият - 1900 г. Лекарят каза, че главите им са доста големи, което него го радва, защото се развиват много добре, но каза честито на майката, която ще ги ражда! Хи-хи  hahaha

съвсем са си добре децата, какво те тормози newsm78

Не са ли много големи за 31-а седмица?  newsm78 По книгата, която имам за бременност с едно бебе, в тази седмица то трябва да е около 1300 г, а моите хем са двама, хем доста по-големи! newsm78 Но пък се радвам, защото ако тръгнат по-рано, ще са по-здрави, нали така?

# 126
  • Мнения: 7 640


Не са ли много големи за 31-а седмица?  newsm78 По книгата, която имам за бременност с едно бебе, в тази седмица то трябва да е около 1300 г, а моите хем са двама, хем доста по-големи! newsm78 Но пък се радвам, защото ако тръгнат по-рано, ще са по-здрави, нали така?

Не са големи за 31, нормални са Hug Отделно, че имаш вече едно дете, пък и ехо-измерманията не са самата точност Wink, макар че при моите разликата беше 50 грДано не тръгнат по-рано от 34-36, че това за по-здравите не е точно така- близнаците са по-адаптивни в сравнение с бебета от едноплодна бременност, но пак имат проблемите на недоносените.

# 127
  • Мнения: 2 950
Ами отидох на възможно най-точния видеозон, пък не знам...  newsm78

А иначе ще стискам краката поне до 34-а, че да са добре юнаците! Hug

# 128
  • София
  • Мнения: 1 849
Здравейте, момичета!

Още сме  в 3 в 1. В петък ме приеха в Тина Киркова, уж съм щяла да раждам, нали имах 4 см. разкритие, нямах контракции и не знам защо решиха така. Днес ме изписаха, като видяха, че няма промяна. Малко се поизнервих в болницата, та дори и вчера бях вдигнала кръвно.
Иначе с бебоците всичко е наред, днес ни гледаха на триизмерен ехограф, бебетата са 3300 кг. първото и 3000 кг. второто  newsm78. Вече се чудя дали е възможно, и докога ще чакат та не излизат? Второто бебче още е седалищно, но ми казаха, че няма проблем да родя нормално.

Креми, това в понеделник не съм била аз, а една малка, четиригодишна хакерка. Не знам какво ще я правя.

 Hug от нас

# 129
  • Мнения: 2 950
Танини, милата, жал ми е за теб! Аз ако съм, ще се запъна там да ги вадят! newsm78
Ако искаш да ти дам телефона си на лична да ми пуснеш един смс, като родиш, че всички тук се вълнуваме за теб! Praynig

# 130
  • София
  • Мнения: 1 849
Деси, веднага си записвам телефона ти. Всъщност нямам нищо напротив да чакам бебоците да тръгнат сами,  при близнаци не може да се предизвика раждане, а разкритието ми е от тежестта, не от друго. А в болницата беше много изнервящо в патологията и ако не ме бяха изписали сигурно щях сама да си тръгна, сега съм по-спокойна. Иначе се чувствам добре, само краката много ми отичат, направо едва ходя заради тях, не толкова че ми е тежко, имам чувството, че кожата ще ми ще се цепне.

Живот и здраве да родя веднага ще се обадя.

# 131
  • Мнения: 3 638
Защо при близнаците да не може да се предизвиква раждане ?  newsm78  Аз нали така родих, ако не греша  Party

Танини, в първите дни след раждането свалих веднага 17 кг, сигурно поне 5 бяха от краката, в един момент ми се стори, че имам страшно слаби крака  Flutter Е, сега имам още около 8 за сваляне, но това е друг въпрос, пък и нали коремът ми още като бременна в 3-4-и месец  Wink Гледай да избуташ поне до 37 седмици като си тръгнала, че времето в коремчето на мама е незаменимо  Hug
И поздрави на малката хакерка  Heart Eyes

# 132
  • София
  • Мнения: 1 849
Фата, ами аз точно за теб си мислех, ама всички лекари ми казаха, че не се предизвиквало раждане при близнаци, освен ако не се наложи нещо, знам ли и аз. То и аз не исках де.
И аз засега съм +25 кг и май наистина са по краката и корема  Laughing

# 133
  • Мнения: 3 638
Фата, ами аз точно за теб си мислех, ама всички лекари ми казаха, че не се предизвиквало раждане при близнаци, освен ако не се наложи нещо, знам ли и аз. То и аз не исках де.

Чудно защо, може би не рискуват, тук все пак болниците са много по-модерни, раждането протича по съвсем друг начин. Може би и защото могат да се проточат нещата като при мен, а нали в България всеки си се уговаря с лекар, никой няма да седи да те следи 2 дни...

Както и да е с близнаци е трудно да преносиш, така че почивай си за последно и поспивай повече докато можеш  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 2 950
Странно. Миналата седмица моя позната ми каза, че са й предизвикали раждането, защото са оставали само 10 дни до термин, а близнаците не са искали да излизат! newsm78 Нищо де, ти слушай лекарите и си кътай коремчето Hug

Общи условия

Активация на акаунт