Най-известните форумски дуели

  • 6 883
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
Май от МОЛ-а

# 16
  • Мнения: 2 070
Какво е МОЛ-а? Търговски център или поредното закодирано съкращение във форума?

# 17
  • Мнения: 2 891
MОЛ, като магазин

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не бях видяла тази тема и се изказах във Форумски справки. Позволявам си да се самоцитирам Blush
Зачекнахте темата за форумските войни и я зарязахте. Ща така?
Освен Мамица и Лиляна кои други?
Бу и Водния дух по едно време обменяха флуиди Mr. Green
Реза и т.нар. педиатър...

# 19
  • Мнения: 5 577
Моята първа поява в бг-майка, срещу една камара народ.  Mr. Green

Не беше дуел, беше "един срещу всички".

 Mr. Green Още се усмихвам като се сетя, особено като се има в предвид, че нито едно от предположенията им не се сбъдна.

В прекрасни отношения съм със свеки и цялата рода, мъжо не ме е изгонил, и нямам намерение да се развеждам (както тогава предсказа една форумка, която междудругото по-късно се разведе самата тя, а аз все още имам прекрасен брак).

 Mr. Green Mr. Green

Разбира се, това е минало, с тези съфорумки сега много се ужавам, комуникирам, смеем се на този случаи. Лав ю гърлс.  Hug

# 20
  • Мнения: 5 577
О, още един готин дуел (т.е. триел) имаше между Б., сл. м, и Л.

Но първо ще ги питам дали мога да разкажа, много се забавлявах тогава си спомням.

# 21
  • Мнения: 2 673
хм, не съм обърнала внимание на чуждите сплетни  newsm78

Лиорена, обаче има с какво да се запомни.

# 22
  • Мнения: 503
Бу и Дона направиха много красив спор в една тема, на която не помня заглавието. Нещо в смисъл дали вида на жената би провокирал изнасилване. Не беше джанлатско скубане и плюене в никакъв случай.

# 23
  • Мнения: 1 277
Мама Кенга и кърмачките.

# 24
  • Мнения: 4 668
Този го помня  Laughing

Само се чудя как съм пропуснала тази битка на титаните между мама Кенга и Мамица ... Жалко !
Кой победи ?

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Не е ли очевидно?Simple Smile

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ей, пак съм изтървала сума ти и купон.  Crossing Arms

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Лиска и Буболина в темата за пушенето ...  прясно

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бу и Дона направиха много красив спор в една тема, на която не помня заглавието. Нещо в смисъл дали вида на жената би провокирал изнасилване. Не беше джанлатско скубане и плюене в никакъв случай.

То това не е същото. И аз имах спор с Дона в една тема за детските градини. Това са спорове по принцип, при взаимно уважение на участващите.

# 29
  • Мнения: 3 268
Къде е тази тема?За пушенето.Пропуснала съм я.... Rolling EyesВ темата за детските градини и аз имах спор с Дона,но не сме се хващали за косите.Дона е готина.Не я познавам лично.

Общи условия

Активация на акаунт