Магазин с детски дрешки-Варна

  • 5 603
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 448
Аз пък много харесвам едно магазинче на колхозния пазар се намира точно , казва се :За вашето слънчице ! , само с български дрешки е заредено и всичко има! Много го уважавам!

# 16
КОТЕТО,това ти е двайстият постинг,в който ни говориш само эа нана,престани да го рекламираш.Писна ми!Когато стане на вапрос эа Варна постоянно ни го набиваш в главите,Нана,Нана,Нана.Ти нали не си от Варна какво се месиш,да не си и станала сьдружничка.Прекаляваш!
ами защото от там съм пазарувала,като питат казвам.Следващото ми идване ще се постарая да посетя и други магазинчета ,та и тях да порекламирам.За съжаления нямам нищо общо с детското,но знае ли човек за в бъдеще...А ти като си толкова отворен/а  си от конкуренцията явно Laughing ха ха гост-друг път  Mr. GreenКато ти е писнало от мен -ми не ме чети  Laughing

Доня Туфиня  казвай после от къде какво намери ,че да знам къде да търся и аз  Hug

Няма как да не те чета,эащото ти си на всякаде Whistling

# 17
  • Мнения: 8 769
Аз пък много харесвам едно магазинче на колхозния пазар се намира точно , казва се :За вашето слънчице ! , само с български дрешки е заредено и всичко има! Много го уважавам!
Аз също го харесвах, но ми се струва, че го закриха вече. Или са го преместили на друго място?
Имаше и един щанд с много хубави български дрешки в един от магазините по Владислав, обаче кой от всички беше,...май бившия Детмаг. Отдавна го няма този щанд.

koteto 123, обиколих доста магазини и в крайна сметка не намерих нищо хубаво. Вече изтощена, купих една ризка (българска, на ишлеме за Франция) и къси панталонки (дънкови, испански май ги водеха, обаче шити в Турция) от Бебита (на Владислав). Скъпи, обаче кръстникът предпочете да купи тях, отколкото да обикаля с мен още един час (купувахме ги за кръщенето на сина ми).

Като цяло съм отчаяна от положението с магазините във Варна. Предимно турска и китайска стока, хубавите български марки ги няма. Cry

# 18
  • Мнения: 3 457
Е добре де голям град сте ,толкова ли няма newsm78 тук наистина няма и се налага или от Турция или от София да купувам-другият ми вариянт е по-нета  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 8 769
Голям град, пълен с турска и китайска стока. За не знам кой път поред го пиша. Може и аз да съм малко по-претенциозна, знам ли, но в Трявна ми харесаха дрешките, които си бяха чисто български, доакто тук такива трудно намирам.
Иначе има магазини (като въпросният Бебита) които пращят от стока, лъскава, скъпа, и небългарска. Онази, която не се води турска пък, е на още по-високи (за мен непоносими) цени.

# 20
  • Мнения: 17 407
тити, защо толкова грубо? Собственичката на магазин Нана е позната на брат ми, та той ми е казвал, че наистина се продават ишлемета, и то качествени.
Тези дни посетих новия Бебчо, ама нещо не останах очарована, макар че по принцип харесвам нещата на Вис Виталис. За Голямата си дъщеря пазарувам основно от магазини Елена, в Зара харесах доста бебешки нещица.
И аз, като Туфи, мисля, че положението с детските магазните във Варна е трагично Confused

# 21
  • Варна
  • Мнения: 567
Доня Туфиня днес ходих в новия център на гърба на магазин Зора , там продават само български дрехи, има и кът за детски дрехи!

# 22
  • Мнения: 8 769
Доня Туфиня днес ходих в новия център на гърба на магазин Зора , там продават само български дрехи, има и кът за детски дрехи!
Благодаря ти, lolii, къде е този "Зора"?  bouquet

# 23
  • Варна
  • Мнения: 567
Магазин Зора ( за техника) който е по пътя за Метро, преди Техномаркет.

Общи условия

Активация на акаунт