Проблем с пюрета Ганчев

  • 7 052
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 503
Аз изобщо не знам що изобщо давате Ганчев ooooh!
На моето дете му харесват,следователно ще продължа да му давам  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 1 477
Малкия много ги харесва-баща му също, защото ги дояжда-защо не?!

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Защото качественият контрол в БГ фирма в малък град е равносилен на никакъв, затова.

# 18
  • Мнения: 227
Аз изобщо не знам що изобщо давате Ганчев ooooh!
Ми то пък не е задължително всичко да знаеш!  Crossing Arms
JoyПравилно!

# 19
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Аз изобщо не знам що изобщо давате Ганчев ooooh!

Най-вече заради цената, предполагам. Ганчев 1,30, а Хип, Нестле, 2,90лв.
Аз съм давала на малкия, но не всички видове, а определени. Това за качеството важи за всичко българско, включително и кашите Слънчо.

# 20
  • Мнения: 391
До година и три месеца давах само на Хип.Веднъж ,обаче, купих плодово пюре на Ганчев с кайсии и  моркови
 и детето много го хареса. Купувам й от плодовите пюрета. Мисля,че са хубави.Едва сега започнах да откривам предимствата на плодовите  пюрета на Ганчев.Все пак са от български плодове.
От зеленчуковите и месните не съм давала. От известно време си мисля,че може би се предоверяваме и на пюретата на Хип. Мислим си ,че контрола там е сериозен.А дали е така?!Все пак случаи с луда крава имаше именно в Западна Европа- в Германия и Италия,а уж и там има контрол. Вече не знам.

# 21
  • Мнения: 1 008
Получих достоверна информация за проблем с качеството на пюретата Ганчев-спанак,картофи и моркови-срок на годност 07.2009г и картофи и моркови срок 07.2009г.Предстои им изтегляне от търг.мрежа.Ако имате такива не ги давайте не децата си!!!!!!!!!!
Добре-как се хвърля такава информация и защо това не е обявено публично-какъв проблем?!При такива неща трябва незабавно да се пуска съобщение по националните медии-аз например давах картофи и моркови от тази партида днес на обяд ShockedПредставете си какво ми е случайно да прочета това!

# 22
  • Мнения: 4 447
Получих достоверна информация за проблем с качеството на пюретата Ганчев-спанак,картофи и моркови-срок на годност 07.2009г и картофи и моркови срок 07.2009г.Предстои им изтегляне от търг.мрежа.Ако имате такива не ги давайте не децата си!!!!!!!!!!
Добре-как се хвърля такава информация и защо това не е обявено публично-какъв проблем?!При такива неща трябва незабавно да се пуска съобщение по националните медии-аз например давах картофи и моркови от тази партида днес на обяд ShockedПредставете си какво ми е случайно да прочета това!

Ъ, ти па. Веднага по националните медии... Репортажа за бактериално заразеното АМ занеш ли кога беше излъчен?Седмица и нещо след като подадох сигнал и журналистка от бтв откилкна веднага. Ама какво от това? Уж беше вече изтеглено и т.н. заоправдавали се вносители и т.н., не коментирали.

# 23
  • Мнения: 417
На мен много често ми се случваше капачката да не кликва и пюрето да е развалено,за това започнах да и готвя аз.

# 24
  • Мнения: 2 677
Щом има информация от достоверен източник, авторката би трябвало да може и да каже какво точно не им е наред на въпросните пюрета!
Честно казано, писна ми от балканската ни философия "Всичко българско е под всякаква критика", и от въпроси тип "Защо изобщо давате "Ганчев"? Давам, защото детето ми яде само такива. Не ме интересува колко пари имам в джоба - дали мога да си позволя пюре от 3 лева или пюре от 1 лев. Щом детето ми харесва това от 1 лев, значи ще му купя такова. А относно тъпото виждане, че в България всичко е ужасно, струва ми се, че повечето избивате някакви национални комплекси. Crossing Arms
Не споря, може наистина да им има нещо на тези пюрета, но поне по-адекватна информация да имаше по въпроса, а не едно сляпо твърдение, изстреляно в нищото.

# 25
  • Мнения: 1 008
Именно-авторката на темата не е пояснила нищо повече-какво означава проблем-как така никой от фирмата не обяснява ако е вярно ShockedПък и темата е от 23-ти-аз случайно я видях днес-а колко майчета,които хранят децата си с тези пюрета не са?!

# 26
  • Мнения: 4 447
Щом има информация от достоверен източник, авторката би трябвало да може и да каже какво точно не им е наред на въпросните пюрета!
Честно казано, писна ми от балканската ни философия "Всичко българско е под всякаква критика", и от въпроси тип "Защо изобщо давате "Ганчев"? Давам, защото детето ми яде само такива. Не ме интересува колко пари имам в джоба - дали мога да си позволя пюре от 3 лева или пюре от 1 лев. Щом детето ми харесва това от 1 лев, значи ще му купя такова. А относно тъпото виждане, че в България всичко е ужасно, струва ми се, че повечето избивате някакви национални комплекси. Crossing Arms
Не споря, може наистина да им има нещо на тези пюрета, но поне по-адекватна информация да имаше по въпроса, а не едно сляпо твърдение, изстреляно в нищото.


Напротив,толерирам всичко Българско, стига да е качествено. За мен Ганчевите не са и толкоз. Щом детето ти ги обича... Ядяло само това, ами ако ги нямаше какво щеше да яде?  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 165
Аз давам само определени видове на Ганчев,които другите фирми нямат,но истината е,че нищо не мога да бъда сигурна,щом и с Милумила стана така....!!!!!!

# 28
  • Мнения: 4 392
Аз изобщо не знам що изобщо давате Ганчев ooooh!
На моето дете му харесват,следователно ще продължа да му давам  Crossing Arms
Как няма да му харесват? Бухани са с подобрители и нишесте(модифицирано Sick)

# 29
  • София
  • Мнения: 15 221
Това, че нишестето е модифицирано, не е проблем: Какво значи"модифицирано нишесте"?

Общи условия

Активация на акаунт