Щъркели се готвят да отлетят на юг, но през ФЕВРУАРИ пак ще дойдат тук!

  • 16 062
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 419
Честито бебче и честита нова тема.
ZLATO,
за БХС не е късно, щом лекарката ти се върне от отпуск отиваш при нея, тя си знае какво трябва да прави и на същия или най-късно на следващия ден "бягаш" към Майчин Дом.
Аз съм на 11 Септември на БХС, на 10-ти съм при доктора.
От варненки чакаме снимки и да си изкарат весело на маса.


     

# 16
  • Мнения: 674
Мери,има ограничения,но явно зависи и от картинките.На други теми и на мен ми ги режеше,
но сега не.Момичета,радвам се че ви харесват темичките  Hug

# 17
  • Мнения: 663
Варненки, обяснете ми кое е това заведение аз си мислех, че е един кораб  в началото на вълнолома, но явно не е? newsm78

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 18:17 от zdravi4

# 18
  • Варна
  • Мнения: 245
Варненки, обяснете ми кое е това заведение аз си мислех, че е един кораб на в началото на вълнолома, но явно не е? newsm78

Като тръгнеш от бившия басейн към морска гара, заведението още в началото в ляво, преди кораба.

# 19
  • Мнения: 4 242
Мери,има ограничения,но явно зависи и от картинките.На други теми и на мен ми ги режеше,
но сега не.Момичета,радвам се че ви харесват темичките  Hug
А добре, мислех да не би аз да съм объркала нещо. От къде ги намираш тия картинки не знам но са много сладки! Hug
Аз цапнах една чашка бира с обяда и съм готова за страната на сънищата, да видим Ива какво мисли само. Laughing/color]

# 20
  • Мнения: 663
Варненки, обяснете ми кое е това заведение аз си мислех, че е един кораб на в началото на вълнолома, но явно не е? newsm78

Като тръгнеш от бившия басейн към морска гара, заведението още в началото в ляво, преди кораба.
Аха, разбрах дано  успея да дойда.

# 21
  • Мнения: 5
Привет момичета!!!
Завърнах се навреме за срещичката ни довечера! 19.00 часа БМ Морска гара! Супер!!! Съжалявам, че не можах да помогна с организирането на срещата на се наложи спешно да замина извън града, тъй като татко замина за Австрия за няколко дни, а мама остана сама в къщи, така че решихме да и напълним къщата с внучета и щерки, че да не е самотна! И така след няколко дни с вкусните мамини гозби вече съм на линия...но до неделя, когато тръгваме към балкана!
Имаме си страхотна нова тема!!! Благодарим ти Изабел!  bouquet
А сега отивам да чета старата ни темичка, че много съм изтървала!
Целувки!

# 22
  • Мнения: 122
Здравейте и от мен. Да е честита новата темичка, izabella - комплименти, отново всичко е невероятно.
Снимките от срещата ви в София са много хубави, утре май ще разглеждаме и от Варна Simple Smile
Дано успеем да се организираме и ние от Бургас преди 15.09.

Лек и приятен следобед на всички - моето време за спане дойде Laughing

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте мами. Честита ни нова темичка.
Изабелка, браво за оформлението. Много е сладурско.
За варненската среща: и аз съм там Simple Smile в 19h.
Днес ходих про док. по каса, видя бебо, каза че всичко е наред, но не пожела да ми каже пол, не бил сигурен. Каза ми следващия път. Офф, така ми се искаше да разбера какво е бебчето ми.
Цункам всички февруарски мами   love001 newsm51

# 24
  • София
  • Мнения: 7
Привет и от мен в новата ни тема!

Изабела, както винаги прекрасна тема и оформление!

Варненки, чакаме снимки и да си прекарате много весело  bouquet

Приятна почивка

# 25
  • Мнения: 21
Записвам се и аз  newsm47
В понеделник вече и аз може би ще имам лекар и по здравна каса.
Трябва да мятам изследванията  newsm53
За довечера само да не забравя фотото, че съм малко завеяна в последно време ... абе като бременна съм  smile3503
Хайде лека ви вечер
Гуш и цун  newsm51

# 26
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
За довечера само да не забравя фотото, че съм малко завеяна в последно време ... абе като бременна съм  smile3503

Какво ти довечера, срещата е след по-малко от час  Mr. Green.
Аз може и да закъснея с няколко минути, да знаеш.  Hug

# 27
  • Мнения: 8 939
Ку ку, няма никой  Mr. Green
Варненки пият фрешове и хапват разни вкусотии на брега на морето  Sad Cry Confused А софиянки са петъчно забегнали някъде! Пльос!
 #Puppy dog bambam Two Hearts #Milti Разлигавих се с тия картинки! Айде стига толкова!
 Hug Hug Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 717
Запис! Лека вечер Ви пожелавам!

# 29
  • Мнения: 543
браво на Изабела!!! както винаги страхотно оформление! най - доброто! радваш ни всичките! сърдечно благодаря!
Алинка утре ли си на преглед? с такова впечатление съм останала! Ако не е грешно, много късмет ти желая!
честито за новороденото бебе! ще видите като почнат и нашите щъркели да ни донасят февруарски армагани! Simple Smile
целувки

Общи условия

Активация на акаунт