Умопобъркваници и мистерии - 14

  • 32 767
  • 1 162
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 167
розовата е някъде на първата картинка още ,ама..къде беше newsm78

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 00:05 от Точка

# 661
  • София
  • Мнения: 264
къде е розовата лентичка?
намерих и оранжева  Grinning

# 662
  • Мнения: 3 250
Със зелемия ключ, който е на гърба на шкафа с чекмеджетата се отваря средното чекмедже-там е розовата линия.

# 663
  • Мнения: 167
4 бр лентички - оранжева,синя,розова,жълта.
отверка,палка,кабел
3 бр ключове-лилав,зелен и червен

И после? newsm78

# 664
  • Мнения: 3 250
А къде е отверката?

# 665
  • Мнения: 167
в левия ъгъл на прозореца


под леглото има някакъв надпис на китайски-имате ли идея какво да го правим?

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 13:38 от Точка

# 666
  • София
  • Мнения: 264
някой измисли ли нещо ново?

# 667
  • Мнения: 167
включих компа,но и там и за сейфа ми иска парола.Тези ленти за какво са?
сивата плоча над сейфа играе някаква роля,но нищо не мога да измисля

# 668
  • София
  • Мнения: 639
а защо аз като намеря нещо и немога да го взема  newsm78
цъкам цъка ама неще да се вземе

# 669
  • Мнения: 167
и на мен ми прави засечки.Ако става дума за едно от ключетата-под леглото,първо трябва да вземеш хилката и с нея да го измъкнеш

# 670
  • Мнения: 3 250
Safo ни зариби с тази игра. http://www.escapegamemaniac.com/games/tlfmer4.htmlЩе се присъедините ли към нас с ХИПП и Сафо?

# 671
  • София
  • Мнения: 639
аз немога да я зареда

# 672
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Започвам я

# 673
  • София
  • Мнения: 264
Safo ни зариби с тази игра. http://www.escapegamemaniac.com/games/tlfmer4.htmlЩе се присъедините ли към нас с ХИПП и Сафо?
веднага    Hug
главата в сейфа ли е? Май ми остана само тя

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 15:12 от Коте Боте

# 674
  • Мнения: 3 250
Кода е в устата на юли.

Общи условия

Активация на акаунт