Умопобъркваници и мистерии - 14

  • 32 780
  • 1 162
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 250

от жабите взех и зелено топче
намерих отверка, крушка и схема
В зеленото топче има една жабка.
Къде са батериите?

# 586
  • София
  • Мнения: 264
батериите са в тюленчето

# 587
  • Мнения: 780
Как взехте жетона от вазата ?
изсипи водата в квадратното до диваните
  bouquet
Как да играя пинбал като ми връща жетона / синият /
и при жабите не мога да пусна жетон newsm78

# 588
  • Мнения: 3 250
батериите са в тюленчето

Гадно, миличко изглежда, но се наложи да го разрежа.

# 589
  • Мнения: 3 250
Как взехте жетона от вазата ?
изсипи водата в квадратното до диваните
  bouquet
Как да играя пинбал като ми връща жетона / синият /
и при жабите не мога да пусна жетон newsm78
Натисни копчето в дясно, не ръчката на пинабала. .А за жабите трябва първо да подсушиш жетона и тогава ще играеш.

# 590
  • Мнения: 780
батериите са в тюленчето

Гадно, миличко изглежда, но се наложи да го разрежа.
миличко , ама не мога да го съборя - голяма борба пада и не мога   newsm78
аа готово - то било тюленчето  ooooh!

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 15:09 от magi_77

# 591
  • София
  • Мнения: 264
използвахте ли сивия жетон (5)?

# 592
  • Мнения: 3 250
използвахте ли сивия жетон (5)?

Не, тъкмо разглеждах схемата, че той ще даде червена крушка, ама къде?

# 593
  • Мнения: 780
къде намерихте синьото топче ?
и как ги разглобявате ? - аз бялото не мога  newsm78

# 594
  • София
  • Мнения: 264
къде намерихте синьото топче ?
понбола го даде

# 595
  • Мнения: 3 250
Даваш го с лупата в близък план и кликаш на него.
-------
Взех ключ, но не знам за къде е.
Аха, влязох през сивата врата в тъмна стая.
Сложих жълтата крушка на фенерчето и сега светна вече.
---------------
Взех кука и включих някакво напрежение.

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 15:21 от Сапфира

# 596
  • Мнения: 780
къде намерихте синьото топче ?
понбола го даде
не е ли това от билярдната маса?
пинбола нищо не ми дава друго - слагам синята монета и натискам лилавото копче на пинбола , но нищо  Thinking

# 597
  • Мнения: 780
готооово - взех и синьото топче
и зеленото Simple Smile
къде има схема , крушка и отверка ?б - намерих отверката
тази зелена жабка какво се прави ?

# 598
  • София
  • Мнения: 264
ще поизляза с детето и после ще се включа пак
пишете къде е ключа

# 599
  • Мнения: 3 250
Горе над вратата има табелка с изход, продължението на ръката на човечето там е ключа, кликнах на ръката му и после /ключа/ го взех долу пред вратата.
Вътре има игра явно, изчистих й екрана с влажната кърпа, но ми пише, че играта е свършила.
------------
Маги, с отверката развинтваш болтовете на оранжевата врата, има нещо като ниша.

Общи условия

Активация на акаунт