Умопобъркваници и мистерии - 14

  • 32 778
  • 1 162
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 780
Горе над вратата има табелка с изход, продължението на ръката на човечето там е ключа, кликнах на ръката му и после /ключа/ го взех долу пред вратата.
Вътре има игра явно, изчистих й екрана с влажната кърпа, но ми пише, че играта е свършила.
------------
Маги, с отверката развинтваш болтовете на оранжевата врата, има нещо като ниша.
   bouquet благодаря
не мога да взема ключа - явно нещо не съм направила както трябва  newsm78

# 601
  • Мнения: 3 250
Като застанеш до пингвина, кликни в края на колоната, която е зад гърба  на пингвинчето. Дава ти вратата в близък план с табелката горе. Кликни на ръката на човечето и после кликни надолу и ще ти даде ключа на плочките на пода.

# 602
  • Мнения: 780
Пак благодаря   bouquet взех го
аз цъках на ключа и след това се отдалечавах от вратата  ooooh!
това ли е края на играта ?
жабата и сивият ми жетон не са използвани , а и има още една врата с дръжка и място за жетон   newsm78

# 603
  • Мнения: 3 250
Сега сложи жълтата крушка на фенера+батериите и светни в стаята. до стълбите има кука, на едната стена има табло-отвори го с куката .

# 604
  • Мнения: 780
това съм го направила и ... съм до там

# 605
  • Мнения: 3 250
А изчисти ли с кърпата екрана на играта?

# 606
  • Мнения: 780
А изчисти ли с кърпата екрана на играта?
да и ми написа че играта е свършила

# 607
  • Мнения: 3 250
Е, до тук съм.идея нямам как да продължа, сега пак обикалям и обхождам навсякъде. И тия лампи защо ги дава в близък план?

# 608
  • Мнения: 262
След като изключих напрежението отидох при билярдната маса Под дясното топче ми даде част от ключ а след това ударих оранжевото топче и ми даде друга топка От там се показа кола на която отдолу сложих медала с 5 номер и ми даде нещо си Сложих часта от ключа на жабата Отключих сейфа обаче иска код Tired

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 16:10 от ragtime

# 609
  • Мнения: 780
След като изключих напрежението отидох при билярдната маса Под дясното топче ми даде част от ключ а след това ударих оранжевото топче и ми даде друга топка От там се показа кола на която отдолу сложих медала с 5 номер и ми даде нещо си Сложих часта от ключа на жабата Отключих сейфа обаче иска код Tired
как изключи напрежението ? на мен не ми мърдат копчетата on - off ?

# 610
  • Мнения: 262
Само средното копче май беше на он или офф

# 611
  • Мнения: 780
Само средното копче май беше на он или офф
ха готово   newsm78

# 612
  • Мнения: 3 250
Аз взех част от ключ изпод дясната топка и го сложих на жабката, така се отвори вратата, но сега умувам над кода.
Аха и оранжева топка взех, в нея има кола, отдолу се слага жетона и се взема нещо като Z.

# 613
  • Мнения: 780
и ъгълчето на платчето пред вратата със сейфа защо се повдига ?

# 614
  • Мнения: 3 250
Някой откри ли кода?
--
Излязох. ДА<ДА<ДА!

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 16:33 от Сапфира

Общи условия

Активация на акаунт