Отговори
# 75
  • Мнения: 82
Аплодисменти за Есес!Постъпила си,абсолютно правилно като си му приготвила багажа!

# 76
  • Мнения: 748
Аплодисменти за Есес!Постъпила си,абсолютно правилно като си му приготвила багажа!
само дето е пропуснала да го запали  Whistling
 Laughing

# 77
  • Мнения: 2 751
eses, съжалявам, че нещата са се развили така, но си постъпила правилно. Не знам дали прочете ЛС, което ти пратих, но явно е оказах права, че има друга  Confused
Пожелавам ти кураж!

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Знам, че да се дават съвети е най-лесно...но помисли все пак за малкото човече, което живее в корема ти. Не заслужавали и то шанс Sad Не те коре..не те виня..в крайна сметка аз съм никоя...но все пак помисли.
Успех и да знаеш, че решението което ще вземеш ще е правилното  Hug

# 79
Eses, ти си добра, мила и смела жена!

Няма да коментирам неговите постъпки и твоите решения, това си е само за вас.
Искам само да ти дам кураж да бъдеш добра, мила и смела и за напред с това клипче, въпреки трудностите:

http://www.youtube.com/watch?v=phL0RLKL8bc

# 80
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Есес, аз предчувствах такова развитие на нещата...Съжалявам за което...
Много късмет   bouquet

# 81
  • Мнения: 20
Благодаря ви момичета. Тайната съм го г;едал ,велик филм който ме кара да бъда добър и силен човек,но клипчето ,много ми хареса,толкова зарежда.Благодаря ви отново.
И правете медитацията за бременни  Wink

# 82
  • Мнения: 1 446
Били_, поздравявам те за новата темичка! Нека отсега всички ние се стараем тя да е красива и полезна, защото с нея ще започва деня ни!

Прибрах се от изолатора: бяха ме изпратили за 4 дни при роднини, че във вкъщи боядисваха блажно, да не се надишам. Обратно при компютъра - чувствам, че отново имам връзка със света!

Есес, решението е само твое. Ключът към щастливо бъдеще е: след като вземеш решението, никога да не се връщаш назад и да се чудиш дали си взела правилното решение! Пожелавам ти успех и след някоя и друга годинка да те засека в Отчетни като щастлива и обичана бъдеща мама.

# 83
  • Мнения: 3 621
Есес ти най- добре знаеш кое е най-доброто за тебе , и ще го постигнеш защото си личи че си мила и добра , сигурна съм че ако имаше възможност щеше да задържиш бебето , знам че ти е трудно да вземеш такова решение защото си личи че това бебе е желано от тебе ,което прави решението още по-трудно .
Сега трябва да гледаш само напред 
аз ти пожелавам късмет и много скоро да срещнеш правилния за тебе човек с който да създадеш желаното от тебе семейство и дечица

# 84
  • Мнения: 219
Sega se namesvam za malko, no po-kasno shte se vkliucha pak...
Samo iskam da kaja na Eses kuraj! i edin vapros : sled kato e zapochnal rabota ne moje li toi d aiztegli zaem i da pogasi tvoia i togava da mu varnesh bezcennite kola , komp. i drugi prostotii?

# 85
  • Мнения: 48
Eses, ти си силна жена! Личи, че си добър човек, а това е най- важното. Знаеш, че някой ден като се обърнеш назад, ще можеш да кажеш "Аз живях достойно!". Кураж, мила и дано всичко от тук нататък е наред! все пак след всяка буря изгрява слънце. При теб бурята е силна и дълга, но се надявам след това слънцето да е жарко и топло  bouquet

# 86
  • Мнения: 1 037
еses,мила,предполагам,че ти е много трудно в този момент,а и след всичко преживяно от теб за толкова кратко време няма как да бъде иначе SadЛошо е когато се заредят един след друг такива негативни моменти и най-лошото е ако се отчаеш.Вдигни глава и си кажи,че всичко е било за добро,защото по-добре сега отколкото ако се бе случило понатам.Той не те заслужава,незаслужава и твойте сълзи.Непроумявам как е възможно след толкова години заедно,той за нула време така коренно да се промени,може би се е уплашил,че ако си имате бебче то ще го "върже" и няма да е свободен.А се предполага,че на 30 требва да е вече по-улегнал....Майната му,да ходи да се скрии и да не се връща повече в живота ти,докато не порастне Close Съвет относно бебчето немога да дам,но поставяйки се на твое място най-вероятно щях да постъпя като теб Cry Усмихни се!Знам че след време ще бъдеш повече от щастлива  bouquet След лошото винаги идва и хубавото  Hug

# 87
  • Мнения: 3 621
момичета вие вече мислили ли сте за имена за бебоците  newsm78 newsm78 newsm78
аз избирам между буквичките В , Г и Р newsm03
вижте какво намерих
http://www.imena.hit.bg/
http://www.imena.hit.bg/

# 88
  • Мнения: 48
Смених гадния подтискаш шрифт с доста по- свеж. Мисля, че доста си отиват с дечицата, които е сложила Хера. Ако нещо не ви хареса, пишете веднага, за да го променя. Подсещам ви пак да погледнете термините, да не би да съм объркала някой или да съм го пропуснала   bouquet

# 89
  • Мнения: 1 710
момичета вие вече мислили ли сте за имена за бебоците  newsm78 newsm78 newsm78
аз избирам между буквичките В , Г и Р newsm03

Нефертити, на роднина ли ще кръстиш бебока?

Аз мисля за име от 3 години насам. Има 5-6 имена за момиче, които много харесвам и ако ми кажат, че ще имам момиче ще е лесно. Но ако е момче, изборът ще е страшно труден. Докато чаках да забременея, приятелките ми народиха момчета и ги кръстиха с всички имена, които харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт