Давате ли му/и вода??

  • 2 577
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз предлагах, но той не пиеше. Само я сменях вечер и така всеки ден... Пропи вода чак към 8-мия месец.

# 76
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
започнах да давам вода, след като захраних /6 -ти месец/. До тогава си беше само на кърма.

# 77
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
От както се е родила пие вода Peace



И ние сме така  bouquet

# 78
  • Мнения: 191
Докато бебето е само на кърма или АМ, т.е. до към 6тия месец - няма нужда от вода. На дъщеря ми се мъчех всеки ден да и давам да пие вода от първия ден, защото така ми беше казала лекарката, а тя изобщо не искаше или когато пиеше, после повръщаше. С второто дете бях по информирана и изобщо не съм го мъчила. Ако суче и се храни добре, то поема достатъчно течност - водата само разрежда стомашно съдържимото и причинява колики.

След като започнете със захранването - тогава задължително трябва вода - колкото иска да поеме малкото човече.

# 79
  • Мнения: 4 784
Давала съм и продължавам да давам. Сега пие доста, но преди не беше особено впечатлен от водата.

# 80
  • Мнения: 7 420

Ти когато си жадда само с мляко се наливаш?

       Laughing Laughing Laughing Аз,когато съм жадна ,се наливам със сокове.А ,когато съм гладна,и пържолка не отказвам.Само не разбирам, какво общо има между моите нужди и нуждите на бебето? newsm78
        Не съм давала вода на моето бебе преди да го захраня.Сега му я предлагам,но той ,все още, не я иска. Confused
       

# 81
  • Мнения: 486
Ние сме на АМ, предлагам вода всеки ден , но дребната пие само когато е много горещо.Понякога и по 150 мл. на ден

# 82
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Предлагах вода от самото начало, въпреки че 3 месеца беше само на кърма.

# 83
  • Мнения: 1 225
Предлагам, но тя не желае.

# 84
  • Мнения: 5 026
Предлагала съм, но не искаше на тази възраст.

# 85
  • Мнения: 1 243
Да давам вода Peace

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
Предлагах...ама той ми отказваше....ами как да пие вода като на ден имаме 1 литър мляко изядено...до скоро ми беше почти на АМ. Сега последните два-три дена взе да пие вода. Имаме на ден 600-700мл. Ам+ супата и кисела от кухнята и едно малко шише на Авент изпива с вода.

# 87
  • София
  • Мнения: 7 242
Не.

# 88
  • София
  • Мнения: 4 294
Кърмаческата възраст отдавна я минахме, но за тогава отговарям веднага - не давах  Naughty

Давах от чайчетата на Хип  Peace

# 89
  • Мнения: 130
Да отначало давах подсладена, но вече не. Малката сама си опреледя колко да пие има дни в които изпива по 100-150 мл. друг път по 20-30 мл. явно просто не е жадна.

Общи условия

Активация на акаунт