Пища Хуфнагел

  • 7 346
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да ме прощаваш, Василиса, обаче семейство Мейзга си е моето семейство. Всичките неженени приятели на мъжО ни викат така. Не си и помисляй, че си нямам Пища Хуфнагел! Joy Joy Joy
Я кажи тогава как се казваше госпожа Мейзга? Май съпругът беше Гейза... Joy Joy Joy

# 16
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Има Пища... заключен в дълбините на съзнанието, че от такива сравнения никой не печели...  Laughing

Благодаря ти, обаче, Василиса, че ме подсети за това филмче, накара ме да се усмихна!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 079
secretgarden,
Благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ако знаеш от кога го търся това .....  ooooh!
По темата ... Нямам си Пища Хуфнагел. newsm45
А как исках да си имам .....  Weary newsm17

# 18
  • Мнения: 7 474
За щастие нямам Пища Laughing Имаше един, който го мислех за такъв ooooh!, но сега се кръстя, че направих правилният избор .

# 19
  • Мнения: 2 353
  Поради липса на личен Пища, използвам този от семейство Мейзга. Много ме кефи този лаф!

# 20
  • Мнения: 516
Да ме прощаваш, Василиса, обаче семейство Мейзга си е моето семейство. Всичките неженени приятели на мъжО ни викат така. Не си и помисляй, че си нямам Пища Хуфнагел! Joy Joy Joy
Я кажи тогава как се казваше госпожа Мейзга? Май съпругът беше Гейза... Joy Joy Joy
Е, как, бе- Паола Мейзга.Няма такъв образ като нея! Мрънкало от класа. Е, ние си нямаме Криста, само Аладар, ама той ни е достатъчен. И също иска левче за услуга. Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 814
Оооооооооо, едно от незабравимите, любими филмчета! И до днес / слеуд тридесет/ често възклицавам и си търся Пища Хуфнагел!  Joy Joy Joy
Абонирана съм за Гейза Мейзга, имам си Криста, сдобих се и с Аладар!
Пълен комплект!

# 22
  • Мнения: 4 392
Абе как да не помня! Любимото ми беше. Heart Eyes Даже тема пусках тук. Grinning
Имаше един, който ме сваляше , но не му се отвори парашутът. Сега е депутатин и голям клечок. Още тогава му личеше, че ще политиканства.. Crossing Arms
Ами, нищо не татяквам.. Хиля си се тука.. Joy

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Имам Пища... но нито съжалявам, че не се ожених за него, нито го ползвам за натякване. Иначе беше един съвършено сериозен Пища с почтени матримониални намерения към мен, но леко потръпвам, като си мисля как живея с него.

# 24
  • Мнения: 4 068
Имам си и аз Пища. Не е заминавал за чужбина-в БГ си е ама си е Пища. Аз обаче не съжалявам, че не се омъжих за него. Направих правилния избор и съм щастлива. Не натяквам, защото не мисля, че е правилно. Имам хубави спомени от този Пища и съм ги запазила в съзнанието си, както и много други хубави спомени. Това е.

# 25
  • Мнения: 3 405
Нямам такъв, а и не се омъжих за подобен. Нещо съм сбъркана, Емзеперикс  Joy

# 26
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Има го в датата като търсене на meizga  Wink
Благодаря, че ме подсетихте   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 371
Ми моя си е Пища Flutter

# 28
  • Мнения: 3 268
Филмчето беше наистина страхотно.Аз нямам Пища,ама и да имах,едва ли бих го навирала в носа на мъжа ми.

# 29
  • Мнения: 4 585


Може да се свири на тази струна, ама нежно, като на арфа.
Да не рекне милото някой ден "Абе я си сбери багажа и върви при твоя Пища"

Secretgarden, благодаря за линка. Гледам филмчета и се хиля като дете.

Общи условия

Активация на акаунт