към раждалите секцио

  • 2 712
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
благодаря ви за отговорите   bouquet

# 16
  • Мнения: 9 050
Болката от самата опрецаия продължи около 2 седмици. Но след това ме болеше зверски по време на овулация. Това отшумя след 7-8 месеца и сега усещам болки инцидентно от време на време. Нормално е това. Все пак си е операция. Разрязали са ти де що има коремен мускул. Заздравяването отнема време.

# 17
  • Мнения: 10 758
Мисля, че е нормално да те боли лекичко. От моето секцио са минали почти 2 години и 9 месеца, но още като вдигна нещо тежко или напрявя по-рязко движение, усещам лека болка.
Да.И при мен е така.

Мен ли4но ме боли,когато се променя времето...
Понякога и така.

От едното секцио са минали 8 години.От другото почти 3.

# 18
  • Мнения: 244
не се притеснявай това все пак е операция, рязали са те, така че дали от времето,дали си се преуморила ..ще мине  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 496
Острата болка спря месец след секциото.По друг начин-леко,тъпа болка-не ме е боляло...

# 20
  • Мнения: 5 370
И друг път съм писала-бях на 34, 2 седмици след секциото си бях на 6. Явно е много добре направено, защото никога не съм имала никакви странични ефекти. Да се има предвид, че съм глезла и лесно плашлива, но никога нищичко не ми е създавало проблем

# 21
  • Мнения: 306
До 10 ден.Сега като се преуморя ме прерязва леко.

# 22
  • Мнения: 11 004
Досега не ме е боляло. Първите 2 дена след операцията усещах дърпане, когато сутрин ставах от леглото. Други неприятни усещания не съм имала.

# 23
  • Мнения: 724
Боля ме само в родилния дом.След това около два месеца ми беше изтръпнало сега вече е ОК

# 24
  • Мнения: 254
Приболяваше ме или по-скоро ме "придърпваше" 2-3 седмици след операцията. До края на първия месец мястото около операцията беше леко изтръпнало. След това само на няколко пъти съм "усещала" операцията при претоварване. Като цяло не се сещам за нея изобщо.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Наболяваше ме 3-4 месеца след операцията.Нямах проблеми,просто имам нисък праг на болка.

# 26
  • Мнения: 3 416
Значи за спорт и дума не може да става,щом боли при една смяна на времето даже

# 27
  • Мнения: 5 370
Значи за спорт и дума не може да става,щом боли при една смяна на времето даже
Спорт??? Кога спорт?? Поне 6 месеца след секциото забравяш за натоварващи спортове....както и за процедури за отслабванем, свързани със силно затопляне. Stop

# 28
  • Мнения: 4 546
на мен док ми каза, че след месец и половина от операцията може да правя упражнения. но все пак по-леки, да не се натоварвам много.
иначе май наистина като вдигам тежко почва да ме наболява

# 29
  • Мнения: 1 101
Приболяваше ме или по-скоро ме "придърпваше" 2-3 седмици след операцията. До края на първия месец мястото около операцията беше леко изтръпнало. След това само на няколко пъти съм "усещала" операцията при претоварване. Като цяло не се сещам за нея изобщо.
Това е и моят отговор  Peace

Общи условия

Активация на акаунт